Od kje denar za kozmetiko

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
karin248
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 6. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a karin248 » 04. Apr. 2005 21:33

Mene pa zanima od kje črpate tolk denarja, da si kupujete vrhunsko kozmetiko...etc., saj sem zasledila, da ste vse še zelooooo mlade, več ali manj še šolo obvezne. :?: :!:

Lp, Karin
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 04. Apr. 2005 21:36

Jst si res že dolgo nism kupla nč novga, nazadnje sm si neki od Artistry-ja kupla (sm bla glih mal pr dnarju), zdej je pa bl suša, tko da si tud ne kupujem (pač kupim kar je nujno).
Drugač pa kar je od poletnega dela ostalo, tega je pa že zeloooo malo :roll:

Drugač, pa niti ne kupujem vrhunske kozmetike, ampak tako, da ni preveč draga.
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 04. Apr. 2005 22:16

Jaz nima dnarja za drago kozmetiko, oz. ker je uporabljam bol malo si privoščim kvalitetno.

Sem pa sama ugotovila, da ko se šolaš maš itak več dnarja, kot ko si zaposlen. najbrž je to povezano s tem, da maš npr. štipendijo, ki jo lahk zapraviš za svoje potrebe starši ti pa še vedno dajo za izlete, knjige, mesečno in pol je tistih par jurjev pač tvojih. Najstniška sestra od mojga fanta ma itak več dnarja skos v žepu k midva skupi.
pa pa
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 04. Apr. 2005 22:54

jaz uporabljam vrhunsko kozmetiko pretežno le za nego, dekorativo pa kar mi je všeč, oziroma preferiram Artdeco, Revlon pa Loreal recimo.
Kremo imam jaz za približno pol leta, tko da niti ne zapravim toliko. Jaz vztrajam pri tem, kar mi ustreza :)
Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 04. Apr. 2005 22:57

jaz mam zepnino ... hvala ati hvala mami :D in pac dobri dedki in babice...sicer si pa ne kupujem vrhunske kozmetike kr mi je za to skoda denarja..mam raje nekaj povprecnega za povprecno ceno...
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
Uporabniški avatar
baby girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 18. 2. 2005
Kraj: ko bi biu vsaj los angeles

Neprebrana objavaNapisal/-a baby girl » 04. Apr. 2005 23:20

hm js dobim 5 cukov vsakega 15. v mescu in pol to v enem tednu vse izpuhti(ker za pet jurjev ne bom dobila velik oblek pac vse zapravim za licila) pol pa jokam pa stokam do nasledenga petnajstega k nimam nc vec.... :nixweiss:
tok je to pr men :P
can you keep up
baby boy
Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 05. Apr. 2005 6:27

dobro vprasanje, ker vidim full punc okol, ki se solajo, pa so bolj oblecene k jst.
verjetno nekatere dajo ves denar za cunje?!
Jst dobim denar, ker delam redno, vendar imam ze od nekdaj navado, da nikoli ne zapravim vsega denarja za cunje in kozmetiko. Pride mesec, ko si nic za oblect ne kupim, si raje kupim kaksno knjigo, si privoscim kaj drugega.
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
Uporabniški avatar
Tista
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 24. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tista » 05. Apr. 2005 7:07

Jaz ne zapravljam dosti za kozmetiko in si ne kupujem vrhunske. Res pa je, da odkar imam redno zaposlitev hodim 1x mesečno h kozmetičarki, kajti imam problematično kožo. Mislim, da si ženska lahko 1x mesečno privošči nekaj zase (si pa zato ne kupim toliko cunj, kot bi si jih drugače :( ).
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 05. Apr. 2005 8:06

jz niam neke vrhunske kozmetike,ceprav mam zlo dost tega....mam pa zato tolko wec cotik. :) pa pri men gre za frizera dost...farbanje pa to.ceprav zaj ne laufam wec k frizeru ko se mi malo narastka pozna. pač..ata,mama,dedi,babi,botrca pa to mi wedno nekaj dajo.polek tega pa še kaj delam ( ceprav za neko fizicno delo nism nikol poprijela ) sam mam neke ure v fotostudiju pa kaj na komp naredim pa padejo dinarcki :) in je to to. za sproti mam wec ko dovolj,zadne case si pa se v kakem stunfu pod pojslo tut kake "silinge" sparam.
Uporabniški avatar
limonca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 11. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a limonca » 05. Apr. 2005 8:17

jst naprimer poleg tega da hodim v šolo tudi delam in si večino stvari sama kupim. ni mi treba plačevati za stanovanje, stroške, avto (ker ga nimam)... in si zato lahko kdaj pa kdaj privoščim tudi kakšno dražjo stvar.
Uporabniški avatar
jagoda
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 25. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda » 05. Apr. 2005 8:38

Odvisno zdaj, kaj misliš s pojmom "vrhunsko". Ker "draga" še ne pomeni "vrhunska" in obratno.
Npr. Revlon, Loreal ipd. komercialna kozmetika ni vrhunska kozmetika, zato te verjetno zanima od kod puncam pač denar za dražje izdelke. Čisto enostavno-daš, če si želiš. Potem pa drugih stvari ne kupiš, ker daješ tem prednost.
zalaL
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a zalaL » 05. Apr. 2005 8:48

jaz tud ne kupujem neke prov drage kozmetike, ampak tisto kar mi ustreza, sem pa zelo patriotska, če se le da kupujem slovenske proizvode.
Uporabniški avatar
Ledenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenka » 05. Apr. 2005 9:48

La*Perla napisal/-a:jaz uporabljam vrhunsko kozmetiko pretežno le za nego, dekorativo pa kar mi je všeč, oziroma preferiram Artdeco, Revlon pa Loreal recimo.
Kremo imam jaz za približno pol leta, tko da niti ne zapravim toliko. Jaz vztrajam pri tem, kar mi ustreza :)


Jaz enako. Čeprav tudi pudre kupujem vrhunske, ker je v direktnem stiku s kožo.
Pač raje se potrudim in spraskam skupaj tisti denar in si privoščim nekaj, ki res funkcionira na moji koži. Raje kaka majčka manj, ampak da bo koža res vredu.
Don't worry, be happy!!!
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 05. Apr. 2005 9:50

jagoda napisal/-a:Odvisno zdaj, kaj misliš s pojmom "vrhunsko". Ker "draga" še ne pomeni "vrhunska" in obratno.
Npr. Revlon, Loreal ipd. komercialna kozmetika ni vrhunska kozmetika, zato te verjetno zanima od kod puncam pač denar za dražje izdelke. Čisto enostavno-daš, če si želiš. Potem pa drugih stvari ne kupiš, ker daješ tem prednost.


Čist tko k je jagoda napisala...

plus jst mam še dobro pokojnino, delam in še najemnino dobim....mam pač srečo, da sem se taprav cajt znašla na tapravem mestu(hvala oči-god bless his soul)
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 05. Apr. 2005 9:54

tudi jaz za puder odštejem malo več - imam Chanelovega, pa tudi za rdečilo za lička (imam Collistar). Glede lipglosov, senčk in ostalega mi je pa skoraj vseeno, samo da mi ustreza :)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov