Obisk kozmetičnega salona

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 03. Sep. 2010 10:49

Grem na puljenje obrvi in na masažo. Ostalih stvari pa še nisem poskusila.
×Sweety×
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 270
Na forumu od: 14. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ×Sweety× » 09. Sep. 2010 12:22

Se še opogumljam za brazilko (pomoje že ene pol leta) :D
nivea9
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 543
Na forumu od: 5. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nivea9 » 09. Sep. 2010 13:35

Srna_924 napisal/-a:bila sem že na:
- anticelulitni negi
- linfni dernaži


A lahko poveš kaj več o tem? Prosim.
Nivea
Uporabniški avatar
Srna_924
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 24. 7. 2010
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Srna_924 » 09. Sep. 2010 15:46

lahko. bila sem v salonu v celju, pribljižno 4/5 let nazaj. imela sem 10 tretmajev, vse skupaj vključeno v en program odpravljanje celulita. takrat sem bila stara 19 let, celulit pa imam v gensko pogojen, se mi zdi.
hodila sem 3 tedne po 3x na teden mislim da, v to pa je bilo zajeto več stvari. linfna drenaža, masaža na več načinov, masaža s tistimi električnimi diodami, ultrazvok, mah pomoje da vse razen vakuma. zmeri se te na začetku in koncu postopka. meni ni pomagalo 0. niti 1cm ni šel dol, prav tako je izgled ostal isti. kozmetičarki je bilo brav bad :) in mi je zastonj potem še 2 tretmaja dala, pa nego obraza.. tako da sem probala prav vse kar so imeli, pa ni blo nobenga rezultata. tak da sem stran vrgla tistih 50 000sit takrat. sem pa bila takrat tudi dosti športno aktivna, fitness, tek, tako da niti močnejša nisem bila. prehrana je pa bila nekje srednje zdrava.
tako da sem se zdaj s celulitom sprijaznila. ne kupujem več anticelulitnih krem, nič kar se tega tiče. tako da jaz ti svetujem, da porabi denar raje za dobre kopalke, ki ti prikrijejo nepravilnosti :wink:
neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 11. Sep. 2010 21:55

Ne vem jaz koliko tile kozmetični posegi kaj pomagajao. Sploh dolgoročno se mi zdi vse skupaj vprašljivo. Sploh ne reskiram teh stvari. Tudi sama imam celulit. Prišla sem do zaključka, da krema mi pomaga vsaj toliko, da se ne vidi pomarančasta koža, če ne stiskaš. Medtem ko po teku so se mi naredili neki vozliči in je zgledalo še bolj grozno.
Uporabniški avatar
bučk@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 122
Na forumu od: 10. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a bučk@ » 12. Sep. 2010 9:16

sama hodim v solarij pred poletjem (zaradi alergije), bila sem pa tudi že na negi obraza in hodila sem na refleksno masažo (zaradi menstrualnih krčev in migren). zbiram pa pogum za brazilsko :) in ob naslednji negi obraza si bom dala še urediti obrvi. aja, pa enkrat sem si dala umetne nohte delat in tega ne ponovim več, bogi moji nohtki :(

glede anticelulitnih neg je pa tako, da moja mami hodi na LPG in ji ful pomaga. vidno po obsegu in izgledu kože. tudi njeni kolegici se res ful pozna. je pa res, da je treba zraven tud kej migat pa mal na prehrano gledat (moja mami je to že prej počela, pred tretmaji, pa se ji šele zdej lepo vidi razlika). je pa baje tudi tako, da več kg imaš viška prej se ti bo poznalo. mi je kozmetičarka rekla, da se na kšnih suhicah ful kasneje začnejo kazat rezultati ali se pa sploh ne. sem tudi sama želela to sprobat pa sem se zaenkrat odločila da ne. sem še tok mlada, da lahko teh par kr viška spravm dol na bolj pocen način. ne vem, če bi lahko 500€ dala pa da se mi na koncu ne bi nič poznalo. je aerobika velik cenejša :D
...ostani to kar si, v svetu, ki te želi narediti takega kot so vsi drugi...
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 12. Sep. 2010 12:58

1-2x na leto grem h kozmeticarki na nego obraza, ceprou nimam tezav z mozoljcki, ogrci in podobnimi necistocami, grem sam na vlazilno nego, ker mam dost suho kozo. Poleg tega pa ze ene pou leta zbiram pogum za brazilsko, ampak u koncni fazi vedno koncam pr britvici :P

Na masaze hodm v Thai, nism se nikol placala, vedno izkoristm ksn bon, k ga dobim.

Pred poletjem hodm pa u solarij, da dobim mau podlage pa da se izognm alergiji, k jo sicer dobim zarad soncka.
Live. Love. Surf.
neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 12. Sep. 2010 20:07

bučk@ napisal/-a:hodila sem na refleksno masažo (zaradi menstrualnih krčev in migren).

je pa baje tudi tako, da več kg imaš viška prej se ti bo poznalo. mi je kozmetičarka rekla, da se na kšnih suhicah ful kasneje začnejo kazat rezultati ali se pa sploh ne.

je aerobika velik cenejša :D


1) a ti je kaj pomagala tale masaža?
2) isto pravi prijateljica, da ji ni pomagalo, da ne deluje, ker je suha
3) a aerobika kaj pomaga?
Uporabniški avatar
bučk@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 122
Na forumu od: 10. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a bučk@ » 12. Sep. 2010 20:39

^^ z aerobiko začnem jutri, poročam čez kšn mesec :)
refleksna masaža mi je pa kr pomagala ja, sploh pri krčih. sicer sem hodila kr ene pol leta po ene 2x na mesec. zdej kolk časa je zdržal pa težko rečem, ker sem nato let kasnej začela s KT in jih vrjetno tudi zarad tega nisem več mela. od kar sem pa prenehala s KT jih imam pa spet. migrene so se pa itak čist nehalae po nehanju jemanja KT.
...ostani to kar si, v svetu, ki te želi narediti takega kot so vsi drugi...
neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 12. Sep. 2010 20:57

Poročaj. Me mika aerobika. A mi zaupaš koliko boš plačevala za aerobiko?
Jaz mam tud menstrualne krče, isto če jemljem KT. Tako, da se mi zdi vredno poskusit z masažo. Me pa skrbi kaj bi si mislil maser, če bi kar na enkrat non stop visela tam. Da ga osvajam :)
Uporabniški avatar
bučk@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 122
Na forumu od: 10. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a bučk@ » 12. Sep. 2010 21:12

^^ hehe.. prov vesel te bo. bo fajn služu :D če se boš odločila za to, mu/ji povej zakaj hodiš, da se bo bolj osredotuču na te točke. čeprov je pri men meserka hitr sama pogruntala kaj ne štima. maš na tistih točkah baje večje vozle (al kaj že). tudi, če me je kej druzga bolel takrat, ko sem bila pri njej je ona vse vedla brez, da sem ji povedala :) men je blo zakon (sicer drago), tud če ne bi pomagal je blo vredno, ker je bila tista ura masiranja res super. sem se sprostila pa ful mi je pasal, ker sem velik na nogah čez dan.
za aerobiko bom dala pa 15€ za en mesec po en obisk na teden. en obisk pa stane 4€.
...ostani to kar si, v svetu, ki te želi narediti takega kot so vsi drugi...
neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 12. Sep. 2010 21:23

Hvala :)
Te refleksne točke so na nogah?
Uporabniški avatar
bučk@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 122
Na forumu od: 10. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a bučk@ » 12. Sep. 2010 21:45

ja refleksna masaža je masaža stopal. tkole so pa točke po katerih te masira:
Slika

zdej, če imaš probleme z očmi ali ušesi te masira okol prstov oz. se najbolj osredotoči na ta predel. zmasira celotn potplat na sam ene točke.
...ostani to kar si, v svetu, ki te želi narediti takega kot so vsi drugi...
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 13. Sep. 2010 9:27

O aerobiki debatirajte v ustrezni temi v kategoriji Šport. Tu naj res ostane samo o tretmajih v kozmetičnem salonu.
Luna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 17. 11. 2006
Kraj: overtherainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a Luna » 03. Dec. 2010 17:02

Dve leti nazaj sem bila na brazilski v nekem kozmetičnem salonu v Kamniku pri Mercator centru...a mogoče ve katera kako se imenuje? Zgubila sem kontakt pa bi šla rada k njej, ker je bla res kul!

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov