Obisk kozmetičnega salona

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

zivek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 4. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a zivek » 11. Feb. 2011 14:50

Luna a mogoče misls u Kaminku pr Sparu.. tm vem da je en salon k js tja hodm.. :)
drugac pa probala sm ze skor use depilacije pa gelirane nohte, ostalo se mi zdi tko bl..
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 22. Jun. 2011 12:32

Sem se še jaz odločila mal obiskat kozmetičarko. Do sedaj sem hodila le na masažo. Zdaj pa bom šla na nego obraza in nego telesa, da vidim, če bo kaj spremembe. Sicer nimam problematične kože, ampak me zanima, če je sploh kaj razlike.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 24. Jun. 2011 8:26

NOVO!

Moja kozmetičarka se je pred kratkim preselila iz strogega centra Lj, nekam v 3pm :D in mi je sedaj obisk pri njej totalno od rok.
Zato resno razmišljam da bi zamenjala kozmetičarko. In sem malo brskala po netu, če je kje kak kozmetični salon v centru Lj.

In sem našla kozmetični salon Berni. Sedaj pa me zanima, če katera obiskuje ta kozmetični salon. Kakšne so vaše izkušnje, dobro delajo? So prijazne? Mene zanima depilacija....naredijo kvalitetno? Ali imate z njimi slabe izklušnje?

Ali ima katera kak drug predlog? Kak drug dobr salon?

Hvala za nasvete in info! :)
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 24. Jun. 2011 10:34

Sicer ne bom odgovorila na tvoje vprašanje, ker ne poznam tega salona, ampak me vseeno zanima na kakšno depilacijo hodiš in ali v kakšen salonu nisi bila zadovoljna?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 24. Jun. 2011 11:02

Prej sem hodila h kozmetiki Omersa. Zdaj pa je kozmetičarka iz tukaj šla na svoje....in mi je totalno predaleč. Salon so pa zaprli.
Hodim pa na depilacijo nog in bikinija.

Ni razlog za mojo zamenjavo salona njihova slaba kvaliteta.
Uporabniški avatar
majchy84
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 22. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy84 » 24. Jun. 2011 11:16

v-e-s-n-a napisal/-a:In sem našla [b]kozmetični salon Berni. Sedaj pa me zanima, če katera obiskuje ta kozmetični salon. Kakšne so vaše izkušnje, dobro delajo? So prijazne? Mene zanima depilacija....naredijo kvalitetno? Ali imate z njimi slabe izklušnje?

Ali ima katera kak drug predlog? Kak drug dobr salon?

Hvala za nasvete in info! :)


Jst hodim tja že približno 3 leta in so super - punce so ful prijazne, naredijo kvalitetno, res bp. Ok, razen če imaš nesrečo pa naletiš na kakšno vajenko, ki ti vse "pocufa", ni lih prijetno :? Jst hodim tja na brazilsko depilacijo in delajo z enim roza voskom, ki ful manj boli kot trakovi. Meni je všeč pa tudi tolk drago ni. So pa zdaj dost zasedene, se je treba kar kakšen teden ali raje dva prej naročiti (razen če ti je čist vseeno kero uro imaš, predvidevam).
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 24. Jun. 2011 11:21

Hvala!

Sicer pa razmišljam, da bi se pri njih prvič naročila šele po poletju. Sedaj pa še hodim k tisti moji tastari, preverjeni kozmetičarki.
Ker da mi katera celo štalo nardi dan pred morjem....znorim! :D
Uporabniški avatar
majchy84
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 22. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy84 » 24. Jun. 2011 11:35

Ah ne, sej super naredijo, končni rezultat je zakon. Samo če ne zna lih dobro potegnit, lahko malo cuka :D Aja, pa še dober nasvet so mi dale proti vraščanju dlačic (npr. na bikini predelu) - baby puder po vsakem tuširanju. Jst nimam skor nobenega problema več pa še koža je dosti lepša :)
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 24. Jun. 2011 13:49

Za to jaz kar sama poskrbim. Bi pa šla kaj drugega poskusit.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 30. Jun. 2011 7:54

Sem bila včeraj na negi obraza. Dobila same pohvale od kozmetičarke. Tako, da sva se potem zmenili za bolj masažno nego, ker druge potrebe ni. :razz:
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 04. Jul. 2011 14:59

Zaenkrat moram rečt, da sem zelo zadovoljna z delom, ki ga opravljajo v kozmetičnem salonu Berni. Pohvalno! :D
Na začetku me je mogoče malo zaskrbelo, ko sem videla kako mlade so in pač, da niso preveč podkovane v svojem delu....ampak sem bila full presenečena. zakon res! Pa tudi full prijazne. Še se bom vrnila :D
Uporabniški avatar
Jess°
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 189
Na forumu od: 20. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jess° » 04. Jul. 2011 18:51

Js se nagibam k temu, da bi šla na depilacijo v kozmetični salon. Razlog: ene 4 leta minimalno sem se zajebavala s strojčkom, ki mi je povzročal samo vraščene dlake, posledično še zdaj ne morem nosit kratkih hlač, ker me je sram brazgotin, rjavih pikic, če se še danes brijem oz. depiliram inam rdeče pikice ki nikoli ne zginejo. Obup od obupa. Me je pa zato rahlo sram it h kozmetičarki, kazat take grde noge.. Rabim samo malo spodbude in res dobro in prijazno kozmetičarko, da mi vštima tole sranje :D
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 06. Jul. 2011 9:23

Mislim da more biti vsaki kozmetičarki na pameti, da k njej v salon ne pridejo punce v nulo pobrite, ampak s kosmatimi nogami - ker je to njeno delo, da dlake odpravi.
Pa če te vse to tako zelo muči, naj ti da kakšen nasvet....kozmetičarke vejo za določene trike, ki pomagajo :D
Barbi5
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 6. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Barbi5 » 12. Jul. 2011 6:26

Se je kar dobro pozanimati o kozmetičnih salonih. Sama sem prišla do enega, kjer delajo depilacijo s sladkorno pasto. In so me zrihtale-noge in brazilsko. Ne rečem, da ni bolelo, ampak največji šok je bil na koncu, saj sem plačala malenkost manj kot 100 EUR!! Meni se je zdel znesek ogromen... Po enem tednu pa imam predvsem na kolenih in sp.delu nog že vidne dlake :mad:
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 12. Jul. 2011 8:07

100 eurov??? :eek: :eek: :eek:

OMG! Jaz vedno najprej pogledam internetno stran, pa če majo cenik, pa kakšne forume, kaj pravijo o salonih....
Da vsaj približno veš, kaj te čaka

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov