Očala

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
u_k_i
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 31. 8. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a u_k_i » 08. Okt. 2005 19:33

glamBABY napisal/-a:ma v glavnem čist sm nora na dizajnerske okvirje zato pa tut tolk ''hitr'' menjam :D


ja!!!!! trenutno sem čist zaljubljena v ene Ceruttijeve iz mestne optike, take čist polne svetlečih kamenčkev :love:
sanjaj svoje življenje,
a živi svoje sanje
Uporabniški avatar
roxanne
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 24. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a roxanne » 08. Okt. 2005 21:23

em jst mam dioptrijo,sam mam leče...mam pa tut okvirje trenutno-s sicer še staro dioptrijo zelene :D in če sm kdaj za vn tko oblečena si dam kr učala gor...kot modni dodatek jih jemljem :)
*Love is the name, sex is the game, so forget the name and play the game!*

me & u happily ever after***
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 12. Okt. 2005 21:37

V drugi polovici osnovne šole sem dobila očala, zdaj pa že kar precej let nosim leče :zustimm: ...

Sicer imam za rezervo tudi očala, a jih že skoraj 2 leti nisem dala na nos... So bila pa kar draga in nekaj posebnega (modra stekla in temno moder okvir; oblika podobna sončnim očalom :tanz: ), tako da mi jih je kar malo žal, hehe...
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 13. Okt. 2005 1:12

Ocala nosim ze od 4. razreda OS. Na njih sem ze cisto navajena, problem je le pri sportu, ko/ce se mi zarosijo.. drugace pa je cisto kul.. in jih ne bi menjala za lece.. sploh se ne predstavljam brez ocal :)
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
alien
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 30. 12. 2004
Kraj: če bi vedla, bi povedla

Neprebrana objavaNapisal/-a alien » 13. Okt. 2005 7:12

meni je odvisno od očalin stlila, k ga človek ima. enim pašejo, drugim ne, sicer se mi pa zdi, da s pravim okvirjem pašejo vsem! sploh pa poznam ena dva tipčka, k sdaj več kot zakon :flower:
° the passion to ride
oja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 12. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a oja » 13. Okt. 2005 15:29

evo jst imam očala od 7. razreda oš...ne vidim na daleč, probala sem leče ampak joj mi je blo tok grozn k mi je una sestra dala leče v oči pa me je mal vn poslala da bi se mal navadla itd. sm anmes oči rajš obračala celo glavo...pol k sm se pa mogla učit sm pa rekla da jih rajš nimam kot pa da se takole mučim in prjemam za uč (to mi je ful grozno) uglavnem sem navajena nanje jst sm si ko so mi rekl da imam dioptrijo ful želela očala tako da niso bile take muke jih nost, zdej sm čisto navajena nanje, zdej nameravam kupiti si nove k te imam že 4 leta tko da.....ja po eni strani bi rajši imela leče ali pa da bi bila brez dioptrije po drugi strani me pa čisto nič ne moti da sem kakršna sem z očali :)
Uporabniški avatar
sexy_mala
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 16. 10. 2005
Kraj: okolica Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a sexy_mala » 16. Okt. 2005 16:53

jah js osebno nosm leče k mi očala res ne pristajajo :grosseaugen: ampk mam pa en kup frendic ki si jih brez očal sploh ne predstavlam k jim res pašejo! :gut:
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 17. Okt. 2005 8:23

Applebitecc napisal/-a:Sprašujem o čist navadnih očalih (ne sončnih). Jih nosite, mate rajš leče? Jih ne nosite, čeprav bi jih moral?Vam je všeč folk, ki nosi očala ali so vam geeky? :)


ja mam očala , ampak samo za doma , razen da se kaj pripeti mojim lečkam ; potem jih mam gor :)
če majo očala ki jim pašejo in so modna , je valda kul ;) da pa majo kaki primerki one veeelike okrogle ali štirikotne špegle gor pa je tudi malo .. :eek:
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 17. Okt. 2005 13:54

Kao nej bi mela dioptrijo, po mnenju osebnega zdravnika, po mnenju okulista so pa moje oči čist fajn....tako da ne ne nosim očal....pa verjetno jih tuid še dolg ne bom, ker pač dohtarji h katerim hodm nimajo pojma. Sicer pa dobr vidm, na delč in na bliz, tako da jih po mojem mnenju tud ne potrebujem
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
*kylie*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 8. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *kylie* » 17. Okt. 2005 19:48

jaz ih nosim ze precej let.. sem bla tam nekej v tretjem razredu osnovne sole ko sem zacela... zdaj pa sem na faksu..tako da.. ufff, je za mano precej let..
vsec so mi ocala, nimam nic proti, pa tudi na ostalih... :)
no,vcasih sem si zelela, zelo, nosit leca, vendar ne smem ker mam tako zelo obcutljive oci :(
sedaj sem se ze naucila, in mi je kr fajn... razen no,pride do kasnih situacijah kjer leca bi prsle praw.. ma no... se je treba navadit,sprijaznit z dejstvom.. ;D :P
it was not into my ear you whispered, but into my heart. It was not my lips you kissed, but my soul.
***
Sometimes I wish I was a little kid again, skinned knees are easier to fix than broken hearts
Uporabniški avatar
pupica20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 13. 5. 2005
Kraj: maribor,postojna,tržič

Neprebrana objavaNapisal/-a pupica20 » 30. Nov. 2005 17:41

jaz pa mam v torek okulista in bom dobla očala! AJOJ sploh si ne predstavlam! kake mi priporočate( oblika okvirja)
Ne moremi storiti velikih dejanj. Le mala z veliko ljubezni.
Uporabniški avatar
pupica20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 13. 5. 2005
Kraj: maribor,postojna,tržič

Neprebrana objavaNapisal/-a pupica20 » 30. Nov. 2005 17:53

http://img205.echo.cx/my.php?image=p61400370bq.jpg evo to je moja slikca zaj pa dajte ideje
Ne moremi storiti velikih dejanj. Le mala z veliko ljubezni.
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 30. Nov. 2005 18:05

Pupica najbolje je da greš k enemu dobremu okulisti ki ti bo znal dobro svetovati kakšen okvir bi ti pasal. Moja mami je bla ravno danes in je bla zelo zadovoljna s postrežbo. Okulistka ji je dala ful velik primerkov okvirjev pa jih je probala.
Uporabniški avatar
pupica20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 13. 5. 2005
Kraj: maribor,postojna,tržič

Neprebrana objavaNapisal/-a pupica20 » 30. Nov. 2005 18:20

hvala ti! zadnji trije modeli so mi ful všeč! upam da mi bo znala svetovat! če ne pa sej bo verjetno mami z mano! sploh pa se morm jst počutt dobr v njih in ne bom preveč poslušala onihdveh :D
Ne moremi storiti velikih dejanj. Le mala z veliko ljubezni.
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 30. Nov. 2005 18:37

Joj, jaz sem celo štacuno očal skor probala, pa mi jih je ene 10 pasal... :lol:
Mam ful ozek obraz. :roll: No, sej ne rečem, da je to grozno, sam za očala nabavlat pa je... :lol:
Tok da ne vem, če ti bodo kaj slikce pomagale, boš mogla kar pol pogledat, kaj na teb dobro zgleda. Razen če si ena tistih srečnic, ki jim pa vsa očala dobro stojijo. :D :wink:

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov