Očala

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 16. Nov. 2007 21:12

bouhica napisal/-a:
*pikiča* napisal/-a:jst pa mam taka očala sam da so roza:

http://www.glasses-wardrobe.com/prescription_sun_detail.asp?gID=20074211138634#


Js mam pa taksne vijolcne barve :D Pa se toooook pocen sem jih dobila z raznimi popusti da joj :)


lepi :) take ma moja mami, samo da so crno-bele :) pa lepo pasejo se mi zdi vsakemu!
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
°°°ČeŠnYa°°°
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 423
Na forumu od: 23. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a °°°ČeŠnYa°°° » 07. Apr. 2008 15:38

jz sm pa opazila da ful slabo vidim... pa še stalno me glava boli tko močno da moram spat it da me neha...
no pa sem se le spravla klicat mojo okulistko.. in mi je sestra prijazno razložila da ne morem več hodit k njim ker sem že študentka (očala sem nosila ko sem bila majhna, potem pa ne več, ker se mi dioptrija ni spreminjala)...

zdej me pa zanima katerega optika mi kaj priporočate oz. kam naj grem kupit očala.. ker se ne mislim menit za novega optika po zdravstvenih domovih sem se odločla da grem kar tko nekam v ˝trgovino˝ in da mi še tam opravi pregled za oči in določi dioptrijo...

torej.. mnenja, predlogi dobrodošli :)
Uporabniški avatar
lipgloss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lipgloss » 07. Apr. 2008 16:03

po 9ih letih se še veno nisem navadila na očala in vedno ko grem ven si dam leče, ker jih drugače nae morem uporabljat za računalnik,...
Uporabniški avatar
°°°ČeŠnYa°°°
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 423
Na forumu od: 23. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a °°°ČeŠnYa°°° » 23. Apr. 2008 20:19

bejbeee, kje kupujete očala?? :) al nobena sploh ne nosi očal? :P
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 23. Apr. 2008 21:49

^ jst sm šla k optimistu v kranj. na pregled, pa očala sm tut pol tm kupla.
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 23. Apr. 2008 21:53

optika Berce na jesenicah :D drgač pa povečin nosm leče... kolk je fajn če lastnico optike poznaš, ti šenka kšne leče za brzdej al pa špilaš mal poskusnga zajčka :P
Uporabniški avatar
°°°ČeŠnYa°°°
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 423
Na forumu od: 23. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a °°°ČeŠnYa°°° » 23. Apr. 2008 21:55

densy napisal/-a:^ jst sm šla k optimistu v kranj. na pregled, pa očala sm tut pol tm kupla.

kje, kje?
mogoče veš če ma tud koncesijo da sprejme tud z napotnico?
tnx
Uporabniški avatar
sarci*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 17. 1. 2007
Kraj: Lj - Bežigrad

Neprebrana objavaNapisal/-a sarci* » 23. Apr. 2008 23:38

Optika Clarus v BTCju, obvladajo v nulo pa se pestro izbiro ocal imas na voljo. :)
Uporabniški avatar
račka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 26. 7. 2007
Kraj: somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a račka » 24. Apr. 2008 10:28

jz hodm v optiko in okulistiko pušnik v Novem mestu... sm kr zadovolna.. prej sm leče nosila zdj pa ne morm več tko d sm nove očale angelo futuro kupla pr nih pa so mi prou ql
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 24. Apr. 2008 11:03

Optika Kukovič (mislm, da se tk reče, lastnik je Bogdan Kukovič) na Golniku. Fajn opravjo, pa še dragi niso.
Uporabniški avatar
Kaychee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 15. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kaychee » 24. Apr. 2008 11:07

°°°ČeŠnYa°°° napisal/-a:
densy napisal/-a:^ jst sm šla k optimistu v kranj. na pregled, pa očala sm tut pol tm kupla.

kje, kje?
mogoče veš če ma tud koncesijo da sprejme tud z napotnico?
tnx


Misliš to na pregled al na plačilo očal pol?
Pregled morš plačat, na zelen recept pa itak dobiš tistih ccca 7000 jurjev bivših subvencioniranih, ostalo skeširaš sam. Pol pa odvisn kašne šipe, okvirje, kolk tanjšanja in vsega je še potrebno ...

Tud jz sm jih kupila v Optimistu. In so ful prjazni. Sam zadnjič sm bla mal jezna k mi niso hotl dat testnih lečk. Je biu un model neki prstjen :D
Marcela123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 272
Na forumu od: 12. 4. 2008
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Marcela123 » 24. Apr. 2008 11:56

očala so lahko sexy, lahko tudi ne. Js sim si včasih z očali kul, včasih grozna. e vidiš tak je to
Always look on the bright side of your life.
Uporabniški avatar
°°°ČeŠnYa°°°
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 423
Na forumu od: 23. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a °°°ČeŠnYa°°° » 24. Apr. 2008 12:00

Kaychee napisal/-a:
Misliš to na pregled al na plačilo očal pol?
Pregled morš plačat, na zelen recept pa itak dobiš tistih ccca 7000 jurjev bivših subvencioniranih, ostalo skeširaš sam. Pol pa odvisn kašne šipe, okvirje, kolk tanjšanja in vsega je še potrebno ...

Tud jz sm jih kupila v Optimistu. In so ful prjazni. Sam zadnjič sm bla mal jezna k mi niso hotl dat testnih lečk. Je biu un model neki prstjen :D


ja tist me je zanimal k ti kao neki zavarovalnca vrne ;) sam ponekod te s tako napotnco sploh ne sprejmejo, a ni tko?
zato k mi je pr zdr. sestra rekla da se morm prej pozanimat če bom šla k zasebniku če sprejme tud z napotnico ..
Uporabniški avatar
°°°ČeŠnYa°°°
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 423
Na forumu od: 23. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a °°°ČeŠnYa°°° » 16. Maj. 2008 9:05

mene pa zanima kolk daste kej povprečno za očala oz. kolk se vam še zdi sprejemljiva cena?
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 16. Maj. 2008 11:29

Jst sm za svoja dala okol 30.000 bivših SIT plus 7.000 (se mi zdi, da sm dodatno plačala, al pa sm oboje skup tok plačala, nism sigurna zdj) za pregled, ker se mi ni dal čakat pol leta al pa še več na pregled na napotnico. Blo je pa to dve leti nazaj, očala sm pa dala delat na Golniku, kjer sm jih tud prej jemala in sm zlo zadovolna in razmišlam tud o tem, da bi si šla sončna očala tja delat z dioptrijo.
Drugač pa neka sprejemljiva cena mi je tok, kokr sm zgori omenla. Več pa res ne bi dala, ker se mi zdi trapast, ker menjam očala na dve leti al pa še prej, tko da se mi v bistvu ne splača.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron