Očala

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
rebel*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: :)

Neprebrana objavaNapisal/-a rebel* » 14. Feb. 2007 9:43

kaatjaa napisal/-a:Zadnja 3 leta pa jih kombiniram z mehkimi kontaktnimi lečami. Filling je res super, očala imam samo za doma.


same here (očala pa nosm okol 7,8 let)
...ljubiti...
......biti....
........iti...
.........ti...
Uporabniški avatar
Palčica_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 10. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Palčica_ » 14. Feb. 2007 20:36

Očala sem noslila od cca. 3 leta starosti. Sedaj pa že od 18 leta nosim kontaktne leče in sem z njimi zelo zadovoljna. So zelo praktične, predvsem pri športu. Sem skušala kombinirati leče pa očala vendar kljub temu, da sem očala nostila toliko let se sedaj na njih ne morem navaditi. Pa tudi bolj všeč sem si z lečami. Doma pa ne nosim leč saj se morajo učke tudi spočiti. Tako da takoj ko pridem iz službe si jih vzamem ven.
Kdor ljubi, lahko okusi vse sladkosti življenja!
Uporabniški avatar
pupica20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 13. 5. 2005
Kraj: maribor,postojna,tržič

Neprebrana objavaNapisal/-a pupica20 » 15. Feb. 2007 10:00

aaaaaaaaa js mam pa leče!! Ravn sem prišla od okulista! Kak občutk dobr. Mal jih čutm,ma je že v redu. KAk faaaajnn!!!! :) :) adijo očala!! :D Ampak se vseen počutm ku d mi neki manjakaa zdaj ku sem brez očal A :D Ampak super mi je!uPAM D SE BO DOBR OBNESLU :razz:
Ne moremi storiti velikih dejanj. Le mala z veliko ljubezni.
Uporabniški avatar
jokica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 9. 12. 2004
Kraj: za 9 gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a jokica » 16. Feb. 2007 23:53

jest mam leće nekaj let in redko nosim očala... ampak zanimivo.... vsakič, ko si jih nataknem na oćke mi kakšen tip reče, da mi resnično pašejo...
Zakaj moški ne vrjamejo ženskam?
Kdo bi vrjel človeku, ki krvavi vsak mesec pa ne umre
Sweetflower
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 27. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweetflower » 23. Feb. 2007 14:38

no, jaz mam dokaj visoko dioptrijo i nsem nosla očala od 3. do 8. razreda, sicer jih mam še zdaj...sam mam leče ki jih nosim skoraj vedno..in morm rečt da se jih navadiš, meni osebno je bolj prijetno, manj me skrbi ( z očali nisem mogla vlečt na bok :oops: , so se stisnala itd.). me pa zanima če ima katera visoko dioptrijo in nosi barvne leče..pa cena če kira ve? hvala :roll:
Uporabniški avatar
Fantasistykke
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 30. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Fantasistykke » 25. Jun. 2007 18:29

A ktera mogoče ve kje v sloveniji bi se dal dobit taka očala: http://www.abmopticians.com/proview1.aspx?productid=181

(lohk tut podobna)

hvala
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 25. Jun. 2007 18:51

saj pa taka očala niso nič posebnega ali pa morda jaz česa ne vidim?
Podobna, s temno modrimi okvriji sem imela jaz prej, znamka Vogue.

zdej mam pa nova, juhej, črno bela kombinacija okvirja (People),
je pa okvir samo na zgornjem delu, na spodnjem so stekelca brez okvirjev.
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 25. Jun. 2007 21:17

Novembra bodo 4 leta, odkar nosim očala in to se mi ne zdi prav nič groznega. Sprva sem imela neke roza, a sem jih lansko leto zamenjala za črna, in mislim, da mi kar pašejo :D . Sem slišala, da sem s črnimi očali videti starejša + stroga :cool: in resna. In mi je cool. Všeč so mi očala in tudi na drugih osebah jih rada vidim oz. mi je lepo :) .

Lp
Uporabniški avatar
britney20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 10. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a britney20 » 29. Jun. 2007 7:11

Jz imam pa očala že 10 let!! Hudiča a je že tok dolg! :D
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 29. Jun. 2007 16:19

No, jz sem pa dons dobila očala - spet po 15letih(sem jih že nosila v predšolskem obdobju) in .. so mešani občutki. :? Superkul mi je, ker spet vidim! :D , sam se morm počasi navadt, da jih mam spet na nosu..
Uporabniški avatar
Ledenaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 29. 6. 2007
Kraj: Sverige.

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenaa » 29. Jun. 2007 22:16

Jst sm stara 17 pa mam očala že od 5.razreda.. Torej približno 5 let.. Meni nekateri rečejo da mi pašejo, drugi da sem lepša brez.. Za zdaj jih bom mela, kr ne vem kok se mi bo še dioptrija večala pol bomo pa vidl.. :D So mi pa ušeč, modni dodatek pa še vidm dobr :razz:
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 30. Jun. 2007 16:00

ja js tud nosim očala. ker imam blazno veliko dioptrijo :( na vsakega skoraj -3.0. groza.
drugače so mi pa všeč očala in kadar grem dati kaj popravit očala ali pa šice zamenat z veseljem pogledam vse tipe očal oz okvirjev ki so raztavljeni. haha najbolj sexy so pa varetno tiste ki jih nosi harry potter. :wink: :P
sama mislim da me očala bolj polepšajo kot ne, fant pravi da ne večina je pa tudi za to kar jaz mislim. pa tudi očala to so zdaj postaal čisto vsakdanja stvar. vedno več jih nosi ko vozijo. pomoje jih je bilo včasih zelo manj. vem pa ne :wink:
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 30. Jun. 2007 16:44

jst mam tut očala. sam mam tok mejhno dioptrijo (-0,25 in -0,5 ) da jih sploh ne nosm ne za vozt, ne za tv gledat.. mela sm jih edin ene parkrat na faksu, če sm bol uzad sedela, k nism drugač na tablo vidla..

a se mi bo dioptrija kej poslabšala, če očal nebom nosila.. baje da je še boljš če ne nosiš očal, ker se oko drugače preveč poleni..
Uporabniški avatar
..aNia*.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ..aNia*. » 30. Jun. 2007 18:28

densy napisal/-a:jst mam tut očala. sam mam tok mejhno dioptrijo (-0,25 in -0,5 ) da jih sploh ne nosm ne za vozt, ne za tv gledat.. mela sm jih edin ene parkrat na faksu, če sm bol uzad sedela, k nism drugač na tablo vidla..

a se mi bo dioptrija kej poslabšala, če očal nebom nosila.. baje da je še boljš če ne nosiš očal, ker se oko drugače preveč poleni..

odvisno zakaj imaš dioptrijo :)

js mam mal diotrije ker sm že zgodaj v otroštvu začela hitro rasti in uča tega nista dohajala..tako da, pri meni ni bojazni, da se mi bo dioptrija poslabšala oz. poboljšala...očala pa nosim le občasno pri pouku (če ni dovolj svetlobe & sedim v zadnjih vrstah)
Don''t care what people say, just follow your own way...
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 30. Jun. 2007 19:41

jah pomoje zarad računalnika pa table na faksu, pa tv je dost delč k je velka dnevna soba..

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron