Očala

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 06. Okt. 2005 13:53

v petem razredu sem dobla očala... in fantje so pač fantje in so me zafrkavali s piflarko, dekleta so bla prijaznejša in mi pravijo da mi pašejo.... sicer pa v zanem času nosim leče, očala pa doma... nekateri mi pravijo da v njih zgelam pametna kot kakšna profesorca :D :cool:
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
suede
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 24. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a suede » 06. Okt. 2005 14:23

Joj očala imam ne vem kolk časa in moram reč da jih niti slučajno ne zamenjam za leče. sestra sicer ima leče sam mi je tko gadno gledat kako si jih not tlač. men osebno so očala modni dodatek.
Uporabniški avatar
u_k_i
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 31. 8. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a u_k_i » 06. Okt. 2005 16:44

nosim očala in leče.

MAm edino problem da se noro hitro naveličam očal in jih po parih mesecih nočem več nosit, ampak sedanje imam že skoraj eno leto, pa so mi še :gut:

dobim pa ogromno komplimentov in na očala in brez očal, pa seveda tudi komentarje da zgledam kot profesorica z očali, čeprov mi je komentar da zgledam kot direktorica bolj fini :D
sanjaj svoje življenje,
a živi svoje sanje
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 06. Okt. 2005 17:01

Jst mam tut očala zdele ene 3 lete že......sam se jih pa še kr nism navadla. Nosm jih samo karad vozm al pa na tablo ne vidm :D
Drgač pa kr brez šibam okol k mam ful mal dioptrije. Si mislem pa zdej v kratkem nabavt leče po možnosti barvne :P
Uporabniški avatar
Zvezdica16
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 26. 6. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvezdica16 » 06. Okt. 2005 17:07

js mam tud najrajš leče, očala skor ne nosm, kar je sicr ful narobe, ampak me je zadnič okulist pohvalu, da sm pridna, in da mam zdrave oči (sm si kr oddahnila, čeprou mi je blo čist mim, ker mam leče predolg časa notr); očala mam samo doma, zvečer, tko da me še nben skor ni vidu z njimi, pa tud sama se ne počutm dobr, ko jih nosm, tko da morm rečt, da so leče najbolši izum zame; res ne bi mogla brez njih :)
Najlepših stvari se ne da videti, čutiti jih moramo s srcem Lupčka vsem! ***
Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 06. Okt. 2005 18:33

očala res sux ja! nosim pa leče, razn ko sm doma mam očala! :D
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 06. Okt. 2005 18:38

Men (zaenkrat še) ni treba nosit očal.
Ampak, enim bejbam res ful pašejo, nekaterim pa ne .. tko da je čist odvisno kakšne ima. Sem mela tud tako obdobje (kakšno leto ali dve nazaj), da sem jih hotla met samo kot modni dodatek, ampak tega nisem nikoli uresničila.
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
Uporabniški avatar
sQo``
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 310
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Under your bed

Neprebrana objavaNapisal/-a sQo`` » 06. Okt. 2005 18:54

1 let sm nosila očala, za u šoli na tablo, drugače pa ne.. in je moril ker nism vidla kolegic na cesti, kdo me je od daleč pozdravil pa sploh nism vedla kdo je, delovala sm pa taka zmedena.. zdej mam leče in je super :D očala so me ovirala pri športu, pa malo so mi bla nerodna.. sem bolj vesela zdaj
mommy says i'm a special person no matter what the other kids say!
bordyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 22. 11. 2004
Kraj: NG

Neprebrana objavaNapisal/-a bordyka » 06. Okt. 2005 19:10

mam ucala in lece sm mela sam mi ni niso ble lih ql...skos so me uci pekle pa sulil me je....
Uporabniški avatar
pikovita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 14. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a pikovita » 06. Okt. 2005 19:36

jst jih ne nosim...so mi pa na mnogih ušeč...sploh se pa zdei najde že tok noro dobrih okvirjev, barv in sploh usega in mislem, da ga ni človeka k ne bi najdu zase očal s kermi bi ful dobr zgledu...
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 06. Okt. 2005 19:44

Js mam tut ocalca. Sicer mam bl mal dioptrije, sam lih tok da se mau mucm ce morm gledat na tablo. Mam taka k majo cist mau sam zgori na sipci okvir, spodi ob straneh pa ne, da se ne vidjo tok. Ful so mi usec pa cist navadni crni okvirji, taki mau bl pravokotni.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 06. Okt. 2005 19:45

Včasih sem jih nosila po potrebi (dobila sem jih na polovici 1.letnika srednje šole), sedaj pa jih nosim 24/7

Oblika: kvadratek, okvir samo zgoraj
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 06. Okt. 2005 20:49

Uf jest že dolg nevidm dobr oz. sem na pol slepa... že ene 11 let. Nosim pa oboje in očala in leče, drgač mam ful hud okvir očal, ampak jih bolj mal nosm ker mam ponavad zmer kake mal bolj velke uhane in mi je to poj preveč :nixweiss:
Sam zmer slabš vidm... that`s not good :nein:
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 06. Okt. 2005 21:36

Bageera napisal/-a:nosim očala in leče.
Očala sucks.
Niso sexy. :cry:


Men so pa ocala drgac kr sexy.. Sam pravi okvir si mors izbrt. Kej hudga, nenavadnga. Pa pasat ti more, seveda. Nekatere ljudi drgac ocala prov polepsajo, pa tud bolj sexy so. Tko da don't worry ;)

(no, ce bi jst mela ocala, bi ziher mela zivo rdece okvirje - ker mi je ta barva za obleke tooolk gnila, da je nikol ne nosim. Pol bi pa z ocali izstopala :P :D.. hehe, ne crne okvirje bi mela. :) )
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 07. Okt. 2005 6:55

Bageera napisal/-a: ker se mi tok ne da tam v gužvi čakat kdaj bom pršla na vrsto za pregled... mestna optika...cc... :roll:


Ok, zdej bom nardila reklamo... :D :D
Optika Clarus v BTC-ju si takoj na vrsti in maš 1 milijon očal not, tok da ziher najdeš ena, v katerih kul zgledaš. :)
Drugač mi je pa žal, da vas je tok, ki jih ne marate nosit... Sej včasih je res blo bedno met očala, zdej se pa men zdi res cool, ker maš tok izbire, da v enih ziher zgledaš prava mačka/frajer. :wink:

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov