Nega las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

jerry444
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 223
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jerry444 » 16. Mar. 2011 13:27

pena ne pride v poštev,ker povečuje volumen,jaz bi mel nekaj takega kot ma Kate iz serije Lost,če je kera gledala,dobro samo da imam pol krajše,ampak ona je imela ta videz slanih las,čeprav ne verjamem,da si je za vsako sceno namakala glavo v morje :D

bo treba res neko domačo mešanico naredit,ker 25€ za majhno stekleničko je pa ipak mal preveč;)
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 16. Mar. 2011 14:54

Ne sam, da si ni namakala glave v morje, okol nje je za tako ležerno frizurco verjetn frizer kr dolg skaku :D
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 16. Mar. 2011 15:45

jerry444, men dost lušne kodre naredijo kitke (oz. 2, Heidi varjanta :)), če jih naredim na vlažne lase in pustim čez noč. (tko nekak) (mam pa sicer doma skor vedno rahlo figo, pa zato dlje zdržijo "valovi")
Vem o čem sicer govoriš, men imam jz na morju vedno ful lepo frizuro. :D
Hmm, zakaj pa ne bi kr mal navadne kuhinjske soli razstopila in nanesla na lase? :nixweiss: :D
Zadnjič spremenil purple_rain, dne 16. Mar. 2011 22:55, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 16. Mar. 2011 22:39

purple_rain napisal/-a:Hmm, zakaj pa ne bi kr mal navadne kuhinjske soli razstopila in nanesla na lase? :nixweiss: :D


to je dejansko varjanta.
mene tudi velikokrat prime, da bi mešala to doma, ko se spomnim na morje. ah..

AMPAK, to je strašno nezdravo!!! lasje postanejo tanki, krhki, cepijo se hitreje, brez sijaja, skratka užas.

raje investirajte v kak dober preparat. zdravje las je zelo pomembno.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 16. Mar. 2011 22:53

^^mah, nezdravo.. za tista povprečno 2 tedna morja na leto, pa potem občasno doma to narest, se mi zdi, da še ne bi naredilo tolk škode, kot jo sicer delajo redno barvanje/likanje/fenanje/lase-prat-vsak-dan & kar-je-še-tega.


Evo, naslednjič ko grem glavo prat, bom tole izvedla, heh, pa poročam potem. :D
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 17. Mar. 2011 1:05

Ma to je genijalno! (kako se sama nism spomnila si lase posolit??)
Js tut naslednjič ob pranju! :D
Because I can.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 17. Mar. 2011 2:49

Daj še malo rdeče paprike gor, pa povej kje boš. Pridem prigriznit :lol:
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 17. Mar. 2011 21:06

Pobarvana sem itak že na rdečo, lahko pa malo vegete tudi dodam, če bo želja. :P
Because I can.
Uporabniški avatar
Ninča
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 578
Na forumu od: 23. 1. 2011
Kraj: Šalovci

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninča » 21. Mar. 2011 14:00

ej punce... ta reč ki jo iščete....
balea ima ful dobro stvar za take frizurce.

tale sprej..
tut sama si delam figo ali pa kito čez noč pa ko sem doma, ker imam veliko raje kodre kot pa raune lase pa sme si tole kupila, ker ko si zjutraj kito razčešem, ki vse štrli. pol si dam pa dve tri šprice tega gor pa mal pogladim, zmečkam pa je ful uredu, mal tko zlepljeno, ne pa mastno, se dajo lasje ful fajn razčesat.
v glavnem zakon reč pa nekje 3 evre pride

http://www.google.si/imgres?imgurl=http://www.beautyandmore.tv/upload/1283244743_dmba010.3b-balea-professional-locken-serum.jpg&imgrefurl=http://www.beautyandmore.tv/%3Ft%3D4%26aID%3D1992&usg=__dlWmruyKQoBOUZ3HKVi1-A4wIRo=&h=400&w=167&sz=51&hl=sl&start=26&zoom=1&tbnid=5fuseIz-x_oDhM:&tbnh=158&tbnw=65&ei=X0uHTbOTEYj2tgORyqGCAg&prev=/images%3Fq%3Dbalea%2Bserum%26um%3D1%26hl%3Dsl%26biw%3D1259%26bih%3D491%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=202&oei=WEuHTfi5I4TDtAbWrcW1Aw&page=2&ndsp=14&ved=1t:429,r:3,s:26&tx=48&ty=41
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 21. Mar. 2011 20:42

Eno vprašanje. Kok je pametno delat trajno na manj kot do ramen dolge lase in kok je to težko vzdrževat? :D
Because I can.
Uporabniški avatar
Doutzen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 5. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Doutzen » 31. Mar. 2011 19:16

Glede na to, da v temi Splošna vprašanja o nakupu kozmetičnih izdelkov nisem dobila odgovora, bom še tukaj citirala svoje vprašanje. :)

Punce, a uporablja katera Jericho šampon in masko? Sem zasledila te izdelke na spletni strani neke lekarne, a sem se odločila prej malce povprašat o kvaliteti oz. sestavinah. Mam barvane lase (na črno), prejšnja leta pa sem na cca eno leto menjavala barve, tako da so lasje barvani že ene 5 let in rabijo kar se da primerno nego. Do zdaj sem uporabljala balzam S factor Smoothing Conditioner in šampon Eco (zelena tuba), a mi je že obojega skoraj zmanjkalo in bi rada probala kaj boljšega, ker sta ta dva izdelka neka srednja žalost, saj po nekaj mesečni uporabi ni zaslediti neke razlike v izboljšanju stanja las, cene pa tudi niso najbolj nizke (kupovala sem jih pri frizerju).


Anybody?
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 31. Mar. 2011 20:16

Teh samponov sicer ne poznam, si pa ze ene 10let barvam lase na svetlo blond, tko da so bli umes tut kr bogi od barvanja in mi je stanje ful izbolsou sampon od L'Oreal Professionnel Intense Repair, sploh v kombinaciji z masko iz iste linije. Jih sicer za precej visoke cene prodajajo pr frizerju, da se pa kupt precej ceneje na internetu.
Live. Love. Surf.
Uporabniški avatar
Doutzen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 5. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Doutzen » 31. Mar. 2011 20:43

L`orealovih izdelkov ne uporabljam že od srednje šole, ker sestavinsko naj ne bi bili ravno super za lase ... :? Tudi moj frizer je pred leti izločil to znamko iz svoje prodaje. Rada bi nekaj čim bolj naravnega, neagresivnega za moje barvane lase, da bi dobili več sijaja. Pač šampon in balzam, ki preverjeno izboljšata stanje barvanih las. Po umivanju so sicer mehki, ampak so brez sijaja. Zdaj uporabljam (po sili razmer) sestrin šampon in balzam znamke Ikove (čokolada), pa ni ne vem kaj.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 31. Mar. 2011 20:59

mni je frizerka predlagala uporabo l'occitanovega šampona in balzama za barvane lase. Baje ti v parih mesecih povsem popravi lase.
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
Doutzen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 5. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Doutzen » 01. Apr. 2011 9:51

Koliko približno pa staneta? Od L`ocittane nisem kupila še nič razen olje za tuširanje.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov