Nega las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Smeška.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 22. 9. 2008
Kraj: KP - LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Smeška. » 14. Apr. 2009 22:07

Jaz imam isti problem, isti šampon, poleti so bili super, zdaj so grozni. T_T

pomoje je zaradi mraza.
*srčica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 22. 10. 2005
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a *srčica* » 14. Apr. 2009 22:21

GoldenEye napisal/-a:Jst mam tud eno vprašanje v zvezi z lasmi... zanima me, če mogoče ktera ve, zakaj nastanejo taki otočki brez las; kot tak krogec, v katerem kar ni las? Kako se lahko to pozdravi in kaj je to za ena zadeva?
to je mel en kolega, ni mel več "otočkov" ampak enega. Šel je k zdravniku in na tisto mesto dobil injekcijo možno da je šel večkrat. po parih mescih so lasje normalno zrastli. zakaj pa to nastane in kaj naj bi blo pa nimam blage veze...zdravnik ti bo znal več povedat...
*srčica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 22. 10. 2005
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a *srčica* » 14. Apr. 2009 22:25

nekatere si prevečkrat umivate lase s preagresivnimi šamponi. če se lasje hitro masijo, se bodo s pogostim umivanjem še bolj. če pa ne zdržite,da si 2 dni nebi las umile, si pa omislite zelo blag šampon.
Uporabniški avatar
Roisin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 329
Na forumu od: 3. 6. 2008
Kraj: ankaran

Neprebrana objavaNapisal/-a Roisin » 01. Maj. 2009 17:41

tvoja smotkica napisal/-a:ja ubistvu mam jst zelo čudne lase..zgoraj so mastni(umivam vsak drugi dan),spodaj pa suhi,cepljivi.Prava mora.Ali bi lahko zato biu kriv mraz,ker poleti imam dosti lepe lase.?


jst ti predlagam, da zaužiješ dovolj vitamina A (korenje, paradižnik, rumeno sadje, mlečni izdelki ...)
kar se pa nege tiče, pa uporabljaj čim bolj nežen šampon, glede na to, da si lase pogosto umivaš. jaz imam šampon od alverde, pa sem zadovoljna. ni agresiven.
uporabljaj masko za lase 1krat tedensko, lahko vmešaš vmes še olivno, avokadovo, arganovo, kokosovo olje, po želji. pusti pa si jo najmanj pol ure gor. meni je super maska od gliss kur.
pri vsakem umivanju pa si nanesi še balzam, ampak ne na lase ob lasišču, če praviš, da imaš mastne. jaz brez balzama ne morem, ker imam čisto trde lase.
lelija
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lelija » 01. Maj. 2009 19:59

:)
Zadnjič spremenil lelija, dne 21. Avg. 2009 0:34, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jessyca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 262
Na forumu od: 30. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jessyca » 02. Maj. 2009 19:41

lelija napisal/-a: herbal essence je slab šampon. Jaz ne razumem ali nekatere kupite šampon samo zato, ker lepo diši :?:


Zakaj je slab šampon? Jaz sem si ga ravno zadnjič kupila (malo za spremembo) - ravno zato ker lepo diši :D :lach:
lelija
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lelija » 02. Maj. 2009 21:20

:snowman:
Uporabniški avatar
Rominna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 2. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Rominna » 03. Feb. 2010 11:28

UG84,

kaj pa meniš o TIGI šamponih (Oatmeal&Honey, Brunette Goddess..)?[/url]
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 03. Feb. 2010 11:37

Jaz sem imela tistega za rjavolaske. Meni je bil všeč, piškotkast, samo se mi je zdelo, da mi je lase preveč obtežil. Sicer niso naravni, po novem so tudi pod proizvajalcem, katerega ne kupujem. Tudi precej so odišavljeni, čeravno so all-in-all kvalitetni, a morda mičkeno vseeno precenjeni.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 05. Feb. 2010 14:28

Samo toliko, da sporočim vsem TIGI fanicam - v frizerskem salonu po d Maximarketom (ne vem, kak se mu reče) imajo precej veliko znižanje tigi šamponov in balzamov. V kompletu sta dva tudi po 20 EUR. Za preverit :)
Uporabniški avatar
Georgia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 7. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Georgia » 25. Feb. 2010 13:31

Jaz pa rabim še kakšen nasvet, kaj naj uporabim proti cepljenju konic?? Rada bi imela malo daljše lase, pa mi nič ne pomaga!
Uporabljam Klas revital - silikon, Gliss kur - hair repear, pred pranjem na konice nanesem olivno olje, si delam maske iz jajc, medu, limone in olivnega olja, uporabljam balzam Tigi OH, ne likam več las, si ne sušim konic...
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 25. Feb. 2010 13:59

Ko so konice enkrat razcepljene jih nič ne ''zlepi skupaj'', vsi silikoni in podobne zadeve na trgu so le za omilitev videza razcepljenih konic, v resnici pa so le-te še vedno razcepljene.

V bistvu so škarje edina rešitev za razcepljene konice. Kar pa ti lahk omili stanje pa je nežno česanje, pa da si jih ne svajkaš in navijaš po rokah (lase), ne smeš jih frotirati z brisačo (tudi sicer s tem poškoduješ lase) in stvari ki jih tudi ti že ne delaš več (likanje, pogosta termo obdelava ipd). Šampon naj vsebuje čim več proteinov, naj bo blagi (nežen).
majda25
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 9. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a majda25 » 19. Mar. 2010 12:21

Ok še tukaj vprašam. Kakšne izkušnje s stvarmi od Davines?

Komaj kaj informacij se dobi na netu.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 19. Mar. 2010 14:25

Na internetu je OGROMNO informacij o tej blagovni znamki, v google vpiši ime znamke pa mogoče še 'review', pa bo. Jaz prvič slišim zanjo, pa sem v 5 minutah izvedela da so zelo pohvaljeni. Nisem pa našla sestavin. Če bi jih, bi si lahko ustvarila lastno mnenje, tako pa žal ne morem.
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 19. Mar. 2010 23:48

Mene pa malo zanima, kakšne mate kej izkušnje z šamponi proti mastnim lasem? Moram umivat lase vsak dan, proti večeru pa je fru-fru že masten.. groza :x
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov