Nega las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 25. Jul. 2010 11:03

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 20:09, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 25. Jul. 2010 11:10

sirova štručka napisal/-a:se pa nehaj barvat na blond, čeprav paše k tvoji osebnosti.

:lol:
Uporabniški avatar
Kath*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Kath* » 03. Avg. 2010 19:48

kaj pa menite o syossu..pač za poškodovane lase?
Uporabniški avatar
Marichuy90
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 28. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Marichuy90 » 09. Avg. 2010 11:18

Ve kira, če imajo v DM-ju kakšne dobre balzame, gele za skodrane lase?
Nujno!
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 09. Avg. 2010 15:34

A je ok, če po uporabi balzama (ko ga že izperem) uporabim še masko in jo pustim 15 min? Balzam ponavadi pustim cca 5 min. Nočem namreč, da še bolj obteži lase oz. jih hitreje zmasti zaradi tega, če bi uporabljala oboje po pranju las. :? Kako prakticirate to dvoje, eno za drugim, ali je bolje samo balzam oz. samo masko po šamponiranju? :)
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 09. Avg. 2010 15:36

Jaz pol namesto balzama dam na lase samo masko.. sej končni učinek je isti. Mislim, da ne rabiš še balzama prej nanašat na lase.. :)
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 10. Avg. 2010 18:23

bom kar tukaj vprašala.. kaj menite o mini valu? ima katera izkušnje? kaka je dejanska obstojnost, kakšne so cene? kje ste si dale delat (iščem za MB)

Hvala za odgovore...
ONCE YOU GO PINK, YOU NEVER GO BLING...
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 10. Avg. 2010 22:50

mini val - to je kao trajna? Jaz sm mela ko sem bla mlajša ampak kar ornk drobne kodre, mam pa močne lase pa še zlo dolge sem mela oz. nekje do sredine hrbta, tak da so mi mogli full kisline dat gor in bi mi moglo kao to najmanj pol leta držat. Men se pa je že po dveh mescih skoraj čist zravnalo (mam take lase), no pa kislina mi je kar fejst lase uničla pa še smrdelo je pri vsakem pranju, da groza. Drgač me pa ni niti motlo to tak in sem bla zadovoljna, ker sem si ful želela met kodraste lase. Pol je blo pač treba mal več las vstran odrezat, ker so bli uničeni. Ampak nevem no, to je blo enih 8 let nazaj, tak da možno da zaj kaj drugače delajo.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 10. Avg. 2010 23:20

minival mislim da naj bi bla nežnejša oblika trajne, kokr sm js dojela..
Drugač pa mene tut to zanima :)
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 11. Avg. 2010 7:18

flesherka_ napisal/-a:bom kar tukaj vprašala.. kaj menite o mini valu? ima katera izkušnje? kaka je dejanska obstojnost, kakšne so cene? kje ste si dale delat (iščem za MB)

Hvala za odgovore...


Bo tole bolj primerno: tema o kodrih, mogoče ti bo tam kdo bolj predlagal.
dandy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 29. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dandy » 19. Avg. 2010 10:36

ne vem če paše sm pa vseen rabm res nujno help...fullll mi izpadajo lasje :cry: in ne vem več kaj nej, uporabljam fitoval šampon že več kot tri mesece in mi še zmeri ful izpadajo, zgubla sm že več kot 50% las, po glavi mam bele zaplate, lasje mi izpadajo skupi z lasnim mešičkom. pa sm si hotla kupt une fitoval tablete dodatno pa un losjon kao celotna nega, ampak jst že jemljem neke vitaminske dodatke k majo podobno sestavo kokr fitoval tablete, a se mi pol splača kupovat te tablete?? sej so u bistvu not skor sami b vitamini. pa un losjon se splača kupt?
izpadanje je posledica hujšanja, stresa,...prehranjujem se zdravo in normalno. hvala za kakršnokoli pomoč!
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 19. Avg. 2010 10:38

Pojdi k zdravniku. Moja sestrična je imela podoben problem in so ugotovili, da ima resne zdravstvene težave. Ne morejo ti lasje kar brez vzroka odpadati, pojdi na preiskave
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 19. Avg. 2010 10:39

Js bi šla na tvojem mestu k zdravniku :wink: Ker kle dvomim da bo šampon pomagal.

Tole pa verjetno ni bilo navadno hujšanje, joj punca. Treba malce bolj skrbet in pazit nase :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Pika85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 2. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Pika85 » 19. Avg. 2010 11:50

Je ok, če si dam pred vsakim pranjem za kakšno uro ali dve (2-3x na teden) na lase avokadovo olje ali je to prepogosto? Ali če olje pustim na laseh kar čez noč, torej 8h in to 3x na teden?
Sprašujem za zelo suhe lase...
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 19. Avg. 2010 12:20

Če imaš zelo suhe lase si jih ne peri trikrat na teden, že jaz si jih prepogosto ko si jih včasih dvakrat zaradi športa. Maska bo dovolj enkrat tedensko, čisto drugo pa je, če imaš lase uničene od kakršnih koli tretmajev. POtem je treba pa najprej škarje v roke vzet. :)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov