Naravna kozmetika

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Fatalna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 290
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Fatalna » 28. Sep. 2012 13:59

Nisem sprobala, ker je sivkino eterično olje ena izmed najbolj dražečih sestavin, zato se mu na daleč izogibam.
sivkica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 27. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sivkica » 03. Okt. 2012 17:49

hej punce..jaz pa uporabljam vse od sanctuma - za nego obraza..
telo in lasje pa alverde. pa res sem rabla ful časa da sploh najdem primerno kozmetiko saj imam grozno obcutljivo kozo in me po vsem kar ma prevec kemije zacne noro srbet..
zdej sem koncno zadovoljna..:)
me pa zanima..jst zvecer si samo umijem obraz s cistilno peno...pa tonik dam gor...a vi date kaksna olja zvecer na kozo itd?...vcasih se mi zdi da bi potrebovala ponoci kaksno dodatno nego...
hvala za nasvete..:)
Fatalna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 290
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Fatalna » 04. Okt. 2012 21:06

Hladno stiskana olja so super :)
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 05. Okt. 2012 0:08

Jaz zvecer uporabim kremo z antioksidanti, ker je ponoci najvec ucinka od njih.
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 14. Okt. 2012 13:07

sivkica napisal/-a:hej punce..jaz pa uporabljam vse od sanctuma - za nego obraza..
telo in lasje pa alverde. pa res sem rabla ful časa da sploh najdem primerno kozmetiko saj imam grozno obcutljivo kozo in me po vsem kar ma prevec kemije zacne noro srbet..
zdej sem koncno zadovoljna..:)
me pa zanima..jst zvecer si samo umijem obraz s cistilno peno...pa tonik dam gor...a vi date kaksna olja zvecer na kozo itd?...vcasih se mi zdi da bi potrebovala ponoci kaksno dodatno nego...
hvala za nasvete..:)


olivno olje- trenutno imam kupljenega v lekarni, sicer pa domače oljčno olje iz Dalmacije :)
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 10. Dec. 2012 18:09

Ali je katera sprobala kokosovo olje na obrazu? Danes sem si ga kupila za lase in sem prebrala, da je zelo fajn tudi za obraz! Ima katera kake izkušnje s tem???
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
Fatalna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 290
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Fatalna » 10. Dec. 2012 21:16

moja kolegica ga uporablja in ji je všeč, enim pa maši pore- probaj.
Uporabniški avatar
Atonka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 29. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Atonka » 31. Mar. 2013 9:53

jaz sem kupila zadnjič v tuš drogeriji od dr.pasha kozmetiko - milo, olje, kremico, za enkrat moram ful pohvalit. Noben izdelek mi ni razdražil kože, mozoljčkov tudi nisem dobila, koža je pa fajn mehka.

kokosovo olje pa je kolegica uporabljala, pa ji je tud mašilo pore.
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 12. Apr. 2013 21:54

Jaz sem začela uporabljati naravno kozmetiko Centella. Všeč mi je, ker imajo certifikate, ki res zagotavljajo, da so naravni, izdelki niso testirani na živalih in imajo izdelke, ki so mi totalno pisani na kožo. Začelo se je s šamponom, ki mi naredi lase totalno svilene, zdaj pa imam skoraj celo kolekcijo za nego obraza in telesa :D ... res, da je malo dražje, sam glede nato, da imam arganovo kremo za obraz že 4 mesece in še vedno jo uporablja, se splača :)
Uporabniški avatar
Mimika55
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 29. 6. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimika55 » 13. Nov. 2013 11:42

Meni pa zaenkrat najbolj sede kozmetika od Nature Siberice. Jo uporablja katera? Je iz naravnih sibirskih zelišč, ima certifikate (ECOCERT pa še enih par drugih). Men je kul ker mi res nič ne razdraži kože, ful se lepo vpije (ker ena naravna kozmetika ti kr na površini kože ostane, potem se pa vse svaljka, kar me je res ful motilo zmeraj), pa ful lepo mi njihove kremice navlažijo kožo. :D
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 14. Nov. 2013 15:40

Natura Siberica - res zakon kozmetika. Moti me samo to, da nekateri izdelki vsebujejo snovi iz ogrozenih zivali :( npr. neke ikre zelo ogrozene ribe. Takih pac ne kupim
Kampara
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 25. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Kampara » 22. Nov. 2013 10:58

jaaaaaa, jaz sem tud zelo zadovoljna z njo :D trenutno mi je ful všeč vlažilni balzam za volumen, tale http://naturasiberica.si/vlazilni-balza ... ji-volumen, res je fin. Problem sem namreč prej imela s tem da so mi vsi balzami oziroma večina njih nekako poležali lase, no tega zdajle več ni :)
Uporabniški avatar
Mikopina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 28. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Mikopina » 25. Nov. 2013 20:40

hm jaz sem pa zadnjič gledala na Discovery Chanel, da v naravi teh rib ni veliko, kaviar ki se prodaja po svetu po zelo visoki ceni, pa je od gojenih rib. Še dobr da jih gojijo, ker bi drugače res vse iz narave polovili zaradi iker ali pa bi jih pozabili zaščititi, če ne bi imele iker. Kolk so rekli, ribam ta postopek baje naj ne bi bil nevaren in jih tudi ne ubije. Iz tega kaviarja sicer delajo še druge prehranske pa neživilske izdelke, kjer ga je pa itak ful več kot v tej liniji od siberice.
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 27. Nov. 2013 8:59

Natura siberica se v sloveniji dobi v tuš drogerijah ali morda tudi v DMu ali Mullerju? Nevem če sem jo že tam zasledila, sam me pa res zanima, ker nimam nobene tuš drogerije v bližini :(
T3jcha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a T3jcha » 01. Jan. 2014 23:23

Za Tuš vem da jo imajo, sicer pa se prodaja tudi preko njihove spletne strani www.naturasiberica.si ... pa njihov FB se splača spremljat, ker imajo skoz neke akcije, tako da si up to date :)
Radovednost je ubila mačko

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov