Najlepši del telesa na ženski

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

*cream*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 3. 5. 2005
Kraj: Claymoore

Neprebrana objavaNapisal/-a *cream* » 01. Nov. 2005 22:07

meni osebno obline fuuuul niso kul tak ogabno mi je npr. ženska s ful ritjo pa ozkim pasom pa taki stil mi je enaka debeli ženski ni neke bistvene razlike všeč so mi kr koščene in fris pa lasje so kr pomembni čeprav meni osebno tisti ideali lepote ne dišijo preveč npr. men je kate moening takooo privlačna ne vem zakaj mislim res je da ima skoraj popoln obraz ampak vseeno ni tipična lepotica samo njen štel... :frown: začetek konca :razz:
Some advice, okay? Just don't point your fu*kin' finger at crazy people!
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 01. Nov. 2005 22:11

Men je še ful luškan da maš mal tko vn nosek (grbica al kako nej rečem), da ni čisto raven. Ma moja prjatlca (sicer je dobila, tko, da ji je sošolc nos zlomu :( )ampak meni ful luškano deluje :)
This too shall pass.
Uporabniški avatar
Zvezdica16
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 26. 6. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvezdica16 » 01. Nov. 2005 22:23

*cream* napisal/-a:meni osebno obline fuuuul niso kul tak ogabno mi je npr. ženska s ful ritjo pa ozkim pasom pa taki stil mi je enaka debeli ženski ni neke bistvene razlike všeč so mi kr koščene in fris pa lasje so kr pomembni čeprav meni osebno tisti ideali lepote ne dišijo preveč npr. men je kate moening takooo privlačna ne vem zakaj mislim res je da ima skoraj popoln obraz ampak vseeno ni tipična lepotica samo njen štel... :frown: začetek konca :razz:


sj nism misnla ful nek ekstrem, ampak hotla sm povedat, da mi je ušeč, če ma ženska izrazito postavo, tko kot je pač značilna ženska postava, ne pa da je čist ravna, ampak sj usak ma svoj okus
Najlepših stvari se ne da videti, čutiti jih moramo s srcem Lupčka vsem! ***
nogica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a nogica » 01. Nov. 2005 23:01

SIEENA napisal/-a:Men je še ful luškan da maš mal tko vn nosek (grbica al kako nej rečem), da ni čisto raven. Ma moja prjatlca (sicer je dobila, tko, da ji je sošolc nos zlomu :( )ampak meni ful luškano deluje :)

A na vn nosek- mislš zgoraj? A pribljižno tko, k ma Otilia tuki? Ker to je tut men zlo ljubko :)
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 01. Nov. 2005 23:02

Tko, ja :ja: Ful luškano... :flower:
This too shall pass.
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 02. Nov. 2005 8:56

SIEENA napisal/-a:Tko, ja :ja: Ful luškano... :flower:


Joojj ne ... :? Men je pa lih ta kost tko vn fullll čudna ... :o Ne vem zakaj sam men to tko grozno zgleda ... kr boli me če to vidim ... kr skeli me ... :eek: aua ...

So mi ful bol ušeč mejhni noski, pa tko na koncu mogoče mičken nagor ... ampak čist čist mičken ... :wink:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
frrrr
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 21. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a frrrr » 02. Nov. 2005 18:58

čvrsta ritka... grem raje mal potelovadit, ker to ni več to, kar hočem :?
majaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 19. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a majaaa » 03. Nov. 2005 13:22

jest najprej opazm obraz pa vse kar je na njem (oči, nasmešek, zobki) pa noge mi tud zlo padejo v oči.
Dneva ne moreš zadržati, lahko pa ga izkoristiš
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 03. Nov. 2005 14:28

nogica napisal/-a:Sploh spodnji del-rob obraza, kot je označeno na spodnji sliki

Slika


ooo sm misnla da sem edina!
poleg tega pa: ustnice, dolgi lasje, lep lok obrvi, oči (oz. pogled), lep majhen aristokratski nosek, pegice, dolg eleganten vrat, ritka, meča, ramena (pri vzravnani drži), spodnji del hrbta, spodnji del trebuščka, majhne in čvrste lepo oblikovane prsi, členki na prstih na rokah, zapestje, gležnji, roke...

skratka, obožujem žensko telo! :) :oops:
First to Know

Tres tres chic.
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 03. Nov. 2005 14:49

nogica napisal/-a:
SIEENA napisal/-a:Men je še ful luškan da maš mal tko vn nosek (grbica al kako nej rečem), da ni čisto raven. Ma moja prjatlca (sicer je dobila, tko, da ji je sošolc nos zlomu :( )ampak meni ful luškano deluje :)

A na vn nosek- mislš zgoraj? A pribljižno tko, k ma Otilia tuki? Ker to je tut men zlo ljubko :)


Sta mi kar samozavest dvignile. Jaz se nad mojim nosom pritožujem kolikor se morem. Pa je ravno tak z grbico :lol: ne morem verjet da vama je to všeč. No ja men je OK :)

P.S. men je najlepše na ženski če ima lepo izoblikovane boke. Primerne seveda za njeno postavo.
Uporabniški avatar
cosmy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 494
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmy » 03. Nov. 2005 15:08

men je lepo čvrst trebušček pa pirs u popku...to mi ful sexy deluje... seveda pa ne sme bit nič špeha pa šlaufov
Peek-a-boo!
fishi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 22. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fishi » 03. Nov. 2005 15:36

meni je pa najleps za videt da zna zenska skrbet in nosit tisto kar ma. pa ne mislim obleke ampak zgolj postavo. ful lepo je vidt eno ki se ji vidi da je zadovoljna sama s sabo.....ne glede na to ce ma mal speha kjerkoli al pa krive zobke.
keep on smiling:)
Uporabniški avatar
miss missy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 190
Na forumu od: 11. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a miss missy » 03. Nov. 2005 22:32

cosmy napisal/-a:men je lepo čvrst trebušček pa pirs u popku...to mi ful sexy deluje... seveda pa ne sme bit nič špeha pa šlaufov


sej lepo zgleda, sam če mene vprašaš je vse to že tko zlajnano, da ni več zanimivo :?
The key is, never stop doing what you love!
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 04. Nov. 2005 8:41

punčkaste poteze obraza
kosti na bokih
trebuh
noge

meni so tudi všeč suhcene punce :)
as if.
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 04. Nov. 2005 14:44

*Ela* napisal/-a:kosti na bokih



Kako sm lahko pozabla, te kostke so čist sexy :P
This too shall pass.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov