Mozolji po stegnih

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 17. Feb. 2010 17:29

Ali ste zamenjali mehčalec/pralni prašek pred temi mozoljčki? Si spremenila gel za tuširanje? Ali pa mleko za telo?

Sicer jih ima fant tudi malo- pozimi, poleti se pa posonči in izginejo :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
speliika<3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 26. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a speliika<3 » 17. Feb. 2010 21:11

*Gaja* napisal/-a:
buubbika napisal/-a:To je ponavad zarad suhe kože ali pa ti morda dlake rastejo ali pa drgnjenja ob hlače (čeprav, to je bolj možno pri moških, ker majo dlake). Po mojem je najboljše, da narediš 1 fajn piling in potem namažeš noge z nečim zelo hranljivim (npr. kak puter Balein).

aha ok, bom poskusila, ker so mi nadležni te mozolji! :D kje pa se dobi ta puter balein in približna cena?



Dobiš puter v DM al pa kej tazga.

Drgač pa pomoje da bom mogla glih to jz probat ker je od suhe kože, drugo sm že use sprobala.
Ker piling pa kej priporočate?
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 24. Feb. 2010 19:12

marypa napisal/-a:the same.... Jaz bom dermatologinjo vprašala, kaj je s tem. Imam pa to že dalj časa.. Malo mi je pomagalo milo iz kozjega mleka, vendar se moram vedno umivati s tem.


A tole milo iz kozjega mleka oz samo kozje mleko je znano po tem, da pomaga proti mozoljem?
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 25. Feb. 2010 0:48

Da ne bom odpirala nove teme...jaz imam pa probleme z mozolji po rokah! Ogromno jih imam na nadlahtnici in to na zunanji strani roke (upam, da je jasno kaj s tem mislem), tko da se poleti vse vidi. Imam jih pa že več let, tko da dvomim, da je kriv kak gel za tuširanje, prašek za perilo... So pa včasih vedni bolj (so ful rdeči), včasih pa manj, ampak v nobenem primeru ni lepo vidt, kaj šele da se dotaknem kože, ker je čist 'grbinčasta'
:? Tko, da mam občutek, da to nikol ne bo zginlo...
Uporabniški avatar
Fancy Nancy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 22. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Fancy Nancy » 25. Feb. 2010 10:29

Lahko da gre za nepravilno prehrano vsa ta leta, reakcijo na kakšen kozmetični izdelek, ki ga že dlje časa uporabljaš... samo ugibam, ne vem kaj bi sicer lahko bilo, če praviš, da imaš že leta probleme s tem. Lahko pa je pač obdobje krivo (če si še v puberteti, če pa nisi več, pa je možno, da še to kar traja, ker imajo nekateri tudi po 20. še probleme z mozolji). :wink: Kaj pa če bi šla do dermatologa in malce povprašala o tem?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 25. Feb. 2010 12:38

^^Hehe nisem več v puberteti :D Ja sej meni je tudi res čudno, da to že toliko let traja, ampak sm že kr nekako sprejela kot del sebe. Si jih pa nič ne stiskam, ker predvidevam, da bi bilo potem še slabše.

Mogoče bom pa res kdaj do dermatologa šla.
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 25. Feb. 2010 14:26

arrow napisal/-a:
marypa napisal/-a:the same.... Jaz bom dermatologinjo vprašala, kaj je s tem. Imam pa to že dalj časa.. Malo mi je pomagalo milo iz kozjega mleka, vendar se moram vedno umivati s tem.


A tole milo iz kozjega mleka oz samo kozje mleko je znano po tem, da pomaga proti mozoljem?


Meni je teta, ki dela v zdravstvenem domu rekla, da je milo iz kozjega mleka dosti posamaznikom pomagalo. Kupila sem ga pa v trgovini z zdravo prehrano, naravnimi izdelki. Za mleko pa ne vem če pomaga..
AnčiZaspanči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 1. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a AnčiZaspanči » 02. Mar. 2010 19:13

Tut jest mam probleme s tem. Pa ubistvu ne zgledajo kot mazolčki..men to bolj deluje kot da bi bli izpuščaji. Ampak mene to tut ful srbi.. Se pa sicer po stegnih nisem nikoli brila tko, da ne vem kaj bi blo to. :roll:
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 04. Mar. 2010 7:41

Tiste, ki imate takšne mozoljčke po telesu, ki NISO posledica britja lai depilacije, mogoče probajte Australian Tea tree trdo milo oziroma istoimenski gel za tuširanje. V tej kolkciji je tudi losjon za telo, ki pa bolj proti koncu vsebuje alkohol, zato poudarjam, da ne po depilaciji tega nanašat.

Meni precej pomagajo njihovi izdelki, ker so res bogati s čajevcem. Na sploh je tea tree super za takšne probleme.

Če to ne pomaga, potem pa tudi meni zmanjka laičnih nasvetov :) :) :)
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 04. Mar. 2010 10:28

UG84 kje pa se to dobi in koliko stane?
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 04. Mar. 2010 10:39

zaenkrat sem to znamko zaseldila v LJ samo v trgovini Natura (na koncu Bavarskega dvora, smer center), imajo pa tudi spletno stran, ap cene so gor. KLIK

Pa v Orco je prišel nov izdelek od Inlighta za aknasto kožo - izgleda zelo zelo obetaven, saj vsebuje Neem olje, olje čajevca in propolis - tri sestavine, ki so zelo dobre za problematično in aknasto kožo in jih ponavadi ne dobim skupaj v izdelkih pa da ne bi bilo alkohola ful zraven.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 04. Mar. 2010 12:54

UG84 napisal/-a:Na sploh je tea tree super za takšne probleme.
S tem se pa moram strinjat, men kar fajn pomagajo taki izdelki, ja (uporabljam pa sicer čistilne gele/maske/tonike za obraz).
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 04. Mar. 2010 13:13

UG si mogoče zamenjala gel za akne za gel za tuširanje? Jst ga namreč na tem kliku ne vidim, bi ga pa rada probala. No, če ga ni, pa tisto trdo milo, ker se mi občasno po zgornjem delu hrbta in ramah naredijo mozoljčki, ki mi res parajo živce :x Bi znalo pomagat
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 04. Mar. 2010 15:56

Takole bo lažje:
Gel za akne (pazi, vsebuje slab alkohol, pekoč občutek, sicer super. Jaz bi ti raje priporočala Inlight acne-easy)
Gel za tuširanje - očitno ga je v Naturi zmanjkalo, bi bilo treba vprašat kdaj ga spet dobijo...
Čistilno milo

Šment, z atuš gel bo treba v Naturo poklicati kdaj ga kaj dobijo...
:oops:
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 04. Mar. 2010 20:11

^^U bo pa treba kdaj v tole trgovino Natura zavit. UG ti si zadovoljna s temi izdelki?

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov