Mozolji po stegnih

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*frutabela*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 10. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *frutabela* » 24. Mar. 2010 20:26

Pred tednom dni sem v lekarni po nasvetu famacevtke kupila olje svetlina (pomaga pri težavah s kožo; suha, srbeča, alergije, prhljaj, luskavica) , ter kremo A-derma. Rekla mi je, da imam mozoljčke ter izpuščaje po telesu verjetno zaradi premalo zaužitih omega 3 maščobnih kislin. No sedaj vsak dan pojem 3 kapsule tega olja, po tuširanju pa se namažem s kremo A-derma,popijem pa vsaj 1,5 l tekočine na dan ( tudi to je baje lahko vzrok..saj sem prej zelo malo pila) in stanje se je izboljšalo. Le še nekaj čist majhnih mozoljčkov imam pri gležnju.. Sedaj nevem kaj je pripomoglo k izboljšanju, mogoče vse trojno skupaj. Tako da punce, katere imate suho kožo z izpuščaji probajte to svetlinovo olje.. :cool:
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 24. Mar. 2010 23:17

Jaz bi učinek pripisala svetlinovemu olju. Tudi meni je pomagal, sicer sem ga jaz uporabljala v obliki tuš gela in losjona za telo v Kneippovi kolekciji za srbečo kožo. Prav tako se imenuje - dvoletni svetlin. Dobro, da si povedala, to bo marsikateri koristilo :)
speliika<3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 26. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a speliika<3 » 01. Apr. 2010 19:54

A kremo se tut v lekarni dobi? Kakšna je pa kej cena od kreme in kapsul? Aja pa gledala sm za kremo na internetu pa mi je ful različnih pokazal, a bi loh eno slikco od tiste k si jo ti mela?
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 01. Apr. 2010 20:18

Če se tvoj post slučajno name nanaša - jaz sem imela od Kneippa losjon (z 10% ureo) in gel za tuširanje.

Takole izgleda kolekcija:

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
speliika<3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 26. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a speliika<3 » 01. Apr. 2010 20:26

speliika<3 napisal/-a:A kremo se tut v lekarni dobi? Kakšna je pa kej cena od kreme in kapsul? Aja pa gledala sm za kremo na internetu pa mi je ful različnih pokazal, a bi loh eno slikco od tiste k si jo ti mela?


Ne ubistvu se nanaša na to kar je *frutabela* povedala.
Uporabniški avatar
*frutabela*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 10. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *frutabela* » 02. Apr. 2010 17:56

Kremo ter kapsule sem kupila v lekarni. Za kremo sem dala 20 € http://www.lekarnar.com/izdelki/a-derma-exomega-krema , za kapsule pa 17 € http://www.sloveniashop.net/kategorije- ... lnila/2119

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov