Mastni lasje

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

punca28
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 13. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a punca28 » 18. Sep. 2007 10:19

Tudi jaz sem imela zelo mastne lase, prala sem si jih vsak drugi dan. Sedaj sem stanje toliko izboljšala, da si jih vsak peti dan. Kako? Poanta je res v tem, da bolj ko jih pereš bolj so mastni. Zato prati čim manj :motz: . Ni pa to dovolj, prenehala sem z barvanjem las, uporabljati vse lake, pene, želeje,... Očitno je to pomagalo.
Okrogla:)
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 25. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Okrogla:) » 18. Sep. 2007 10:50

Splošno znano je, da las ni zdravo umivat več kot 2x na teden. Če si jih večkrat, se hitrej zmastijo. Navada pač. In večina tistih, ki trdi, da si morajo prat lase tok pogosto, ker se tako hitro zmastijo, je samih krivih.

Jst si lase umivam 1x na teden. Niso nič mastni, nič umazani in ne smrdijo, da se ne bo kdo zgražal :lol:

Za tiste, ki pa se redno ukvarjate s kakšnimi blaznimi fizičnimi napori, se velikokrat spotite, al pa enostavno umivate lase zrd takšnih in drugačnih frizurc, pa priporočam, da v salonu kupite šampon za vsakodnevno pranje las, ki ne vsebuje silikona.
norolescentka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 504
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a norolescentka » 18. Sep. 2007 11:25

js si jih tut vsak drugi dan-torej v pon, pa v sredo, pa v petek pa v nedeljo.............ampak mene tut skrbi glede tega izpadanja in to. tam kjer imam najbolj mastne so se mi tudi precej zredčili-in to je ZADAJ, NA SREDINI GLAVE, kjer imam poleg tega še vrtinc in pol mi padejo lasje v dva šopa, en levo, en desno, tista luknja se mi fino šajna ven kot da bi bila plešasta in js nikamor niti slučajno ne grem z mastnimi lasmi.
življenje je treba uživat! ne veš, kaj te čaka za naslednjim vogalom...
Uporabniški avatar
T@r@
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 27. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a T@r@ » 24. Nov. 2007 20:58

norolescentka napisal/-a:js si jih tut vsak drugi dan-torej v pon, pa v sredo, pa v petek pa v nedeljo.............ampak mene tut skrbi glede tega izpadanja in to. tam kjer imam najbolj mastne so se mi tudi precej zredčili-in to je ZADAJ, NA SREDINI GLAVE, kjer imam poleg tega še vrtinc in pol mi padejo lasje v dva šopa, en levo, en desno, tista luknja se mi fino šajna ven kot da bi bila plešasta in js nikamor niti slučajno ne grem z mastnimi lasmi.


Enako [/b]
Vse je odšlo. Še spomini so se zavili v temo...
Uporabniški avatar
razmazena_maca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 24. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a razmazena_maca » 24. Nov. 2007 21:53

jaz sem opazila da se ene pisale o tankih, mastnih(+redkih?) laseh... no to je baje prav bolezen lasišča kao "moška plešavost", ampak neglede na ime jo baje lahko tudi punce dobijo. jaz bi raje se šla zdravniku pokazat na vašem mestu :?
Uporabniški avatar
AlexisOnFire
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 7. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a AlexisOnFire » 25. Nov. 2007 16:16

Jaz imam tud ful hitro mastne lase in si pomagam tak, da si jih perem z toplo-mlačno vodo pa fenam si jih pri lasišču s hladnim zrakom in se mi zdi, da malo pomaga. Od šamponov pa mi je do zdaj bil najboljši od Vichy-ja za mastne lase.
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 01. Dec. 2007 8:02

razmazena_maca napisal/-a:jaz sem opazila da se ene pisale o tankih, mastnih(+redkih?) laseh... no to je baje prav bolezen lasišča kao "moška plešavost", ampak neglede na ime jo baje lahko tudi punce dobijo. jaz bi raje se šla zdravniku pokazat na vašem mestu :?


A res al kaj? :eek:

Ta mesec sem narocena v lekarni na pregled lasisca, pa bom vidla kaj bojo rekl. Ceprov ze vem. Tok mam mastne lase, da mi ta mascoba omrtvici korenino in potem las izpade. Tko da ce si ne perem las usakih dva dni, pol k operem mastne, mi ful izpadejo.

Sem pa zdej kupla tablete in sampon Rougj, tko da upam, da mi bo kej pomagal.

norolescentka mnja js mam tud ta problem, sam na sreco brez vrtinca. Vsaj nekaj. Pa jes ti kake tablete al pa kej? Js sem sicer sla v lekarno po tablete Fitoval, ki spodbuja rast novih las in preprecuje cezmerno izpadanje ter kakovost las, pa mi je una raj dala Rougj. A ma katera kaksne izkusnje s tem?
Uporabniški avatar
TaŠ
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a TaŠ » 01. Dec. 2007 11:32

rEbEcCa napisal/-a:Joooj tema o laseh je že :motz:
Pa tm smo že pisal o mastnih laseh, da če je sila uporabiš puder in ti zdržijo še kak dan ali dva... Drugače pa če maš mastne lase kupiš šampon za mastne lase verjetno :?

Kaj je to s pudrom? :o
luccka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 29. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a luccka » 01. Dec. 2007 12:30

...
Zadnjič spremenil luccka, dne 26. Jul. 2009 10:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 02. Dec. 2007 13:20

bouhica napisal/-a:
razmazena_maca napisal/-a:jaz sem opazila da se ene pisale o tankih, mastnih(+redkih?) laseh... no to je baje prav bolezen lasišča kao "moška plešavost", ampak neglede na ime jo baje lahko tudi punce dobijo. jaz bi raje se šla zdravniku pokazat na vašem mestu :?


A res al kaj? :eek:

Ta mesec sem narocena v lekarni na pregled lasisca, pa bom vidla kaj bojo rekl. Ceprov ze vem. Tok mam mastne lase, da mi ta mascoba omrtvici korenino in potem las izpade. Tko da ce si ne perem las usakih dva dni, pol k operem mastne, mi ful izpadejo.

Sem pa zdej kupla tablete in sampon Rougj, tko da upam, da mi bo kej pomagal.

norolescentka mnja js mam tud ta problem, sam na sreco brez vrtinca. Vsaj nekaj. Pa jes ti kake tablete al pa kej? Js sem sicer sla v lekarno po tablete Fitoval, ki spodbuja rast novih las in preprecuje cezmerno izpadanje ter kakovost las, pa mi je una raj dala Rougj. A ma katera kaksne izkusnje s tem?


Proti izpadanju las vam res full priporočam tiste ampule od Vichy-a. Res je, da so mal dražje (sicer ne vem točne cene) ampak se full splača! Jst sm nardila eno kuro in se mi je stanje res popravlo. Pa tud enga priznanga frizerja sm zanč slišala, da jih je priporoču eni punci, ki je imela probleme s tem. Mislm sj možno, da ne bo zdj vsaki tok pomagal, sam zgubit pa nimate kej.
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
neznanka__
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 21. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a neznanka__ » 02. Dec. 2007 14:02

..
Zadnjič spremenil neznanka__, dne 13. Maj. 2012 21:03, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 02. Dec. 2007 14:57

TaŠ napisal/-a: Kaj je to s pudrom? :o


Uni beli puder za dojenčke, puder v prahu si potreseš oz. vtreš v lasišče, pa mal posrka maščobo..rešitev za kratek čas
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 02. Dec. 2007 16:28

Mnja sam ta puder je za blondinke. Zame po mojem ni, k mam crne lase. Nocem si predstavlat kaksna bi bla s tem na glavi :lach:

arrow okej torej bom nabavla se ampule, da sprobam. Konec koncev zgubit nimam kej velik-razen las, ce tega ne porihtam :roll:
Uporabniški avatar
Heilie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 322
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Za gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a Heilie » 03. Dec. 2007 11:04

bouhica napisal/-a:Mnja sam ta puder je za blondinke. Zame po mojem ni, k mam crne lase. Nocem si predstavlat kaksna bi bla s tem na glavi :lach:


Ubistvu ni res, ker ga posuješ po lasišču, lase umakneš. In potem ko popije maščobo ubistvu izgine, ne pušča belih sledi. Je pa dobro to naredit zvečer, da do jutra res izgine. Pa seveda ne pretiravat s količino. Malo tu malo tam.
Uporabniški avatar
Peony
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 262
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Peony » 03. Dec. 2007 11:26

Meni se pa mastijo samo na lasišč in predvsem šopek las, ki se nahaja na sprednji strani glave pri čelu, kjer so lasje malce krajši in postriženi v desno. In je zelo nadležno, ker se oblikujejo v par pramenov in se vidi da so mastni :evil: ostali lasje so pa še vedno lepi.

Ima katera še tak problem?

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov