Masaža

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 07. Feb. 2011 14:38

Gorenjske jz ne poznam. Cene so pa tam okrog 30-40. Jaz grem vsake dva meseca. Vmes me pa fant zmasira vsake 14 dni.
Uporabniški avatar
Mnemnosine
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 19. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Mnemnosine » 19. Feb. 2011 16:34

V primeru da je katera z Maribora...kam hodite na kvalitetno masažo??
Včasih sem hodla k "svoji" fizioterapevtki,pa je trenutno prezaposlena da bi zdaj še koga gnetla :D
Najkrajšo pot do ženskega srca narediš z žago skozi prsnico! :P
neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 19. Feb. 2011 22:53

Na kakšno masažo pa največkrat greste, katera vam najbolj paše?
passi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 10. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a passi » 09. Avg. 2011 16:03

Kakšna masaža je zame najbolj primerna. Potrebujem zgolj zato, ker v pisarni neprestano sedim in zato moje telo kar spi in zato nimam kaj dosti energije, pa mislim, da bi mi masaža kar dobro naredila. Saj tako so mi prijatelji svetovali.
Uporabniški avatar
Atonka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 29. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Atonka » 11. Avg. 2011 14:10

Jaz sem ponavadi vedno v kopalkah, ker mi tako najbolj ustreza in se počutim najbolj udobno.
Suzieq
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 4. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Suzieq » 13. Jan. 2013 23:09

jagoda-malina napisal/-a:Tiste , ki ste iz Gorenjske.... Kam hodite na masaže?


Da obudim temo...ponudbe je kar precej, tako da je težko izbrati. V mega centru meni ni bilo všeč, na tajski v belem Lotusu je bilo pa preveč po kosteh za mene, bila sm pa enkrat tud v vitta (ne Naklo) k sm kupila nek kupon za popust, tako da me je prišlo res pocen, ampak masaža je bila pa najslabša v mojem življenju.

No pred novim letom pa sem šla k marushka, me je pa punca zmasirala fenomenalno, tko, da sm končno našla nekaj tle v okolici k mi je kul. Aja pa v Tržiču mojca mislim da je mi je pa nardila ena zelo dobro tujino masažo.

Drugače pa jaz največkrat izberemo klasično masažo, ki se mi zelo dopade, seveda pa je največ odvisno od maserja kako se te loti;)
JazMojca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 21. 2. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a JazMojca » 21. Feb. 2013 14:46

Izbrisana reklama.
erato
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 1. 5. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a erato » 01. Maj. 2013 13:15

Moja kolegica je lih začela delat v salonu v Ljubljani na Viču. Upam da zdaj to ne bo zvenelo kot kakšna reklama, ampak so ugodne cene, sploh za študentke, ker redkokdaj si mladi lahko privoščimo masažo in te razne tretmaje, če katero zanima anticelulitna masaša, ročna v kombinaciji z aparatom.
Drugače pa dela klasično oziroma v salonu dela tudi terapevtski maser če katero zanima, sta pa oba mlada in ful prijetna. Lihkar sta odprla salon tako da se še borita 'za obstanek' :)
Slika

Uploaded with ImageShack.us
theiva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 7. 8. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a theiva » 18. Avg. 2017 14:14

Sicer že malenkost stara tema... ampak me samo zanima kako se obnese masaža, če vzameš kupončke, tu jih gledam - http://1nadan.si/vse-ponudbe/masaza se jih kar precej najde, ampak ne vem kako je kaj s kvaliteto?? se enako potrudijo, če plačam brez kupona?
linamalina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 27. 7. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a linamalina » 07. Sep. 2017 13:13

Čisto odvisno od salona... Jaz sem šla ene parkrat na kupončke in je blo vedno ok, nazadnje sem šla tja nekam pri Via Boni. Malo preveri ocene ali komentarje strank pri vsakem ponudniku, preden se odločiš.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov