Masaža

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 31. Jan. 2009 16:05

^^O, hvala, si mi dala novo idejo :D . Pri nas je en tak tajski center z masažami, ampak tm so masaže res drage, ampak ful kvalitetne, tko da bo treba še malo razmislit...

Sicer je pa moja sestrična odprla nov kozmetični salon z vsemi možnimi masažami, solariji, savnami, đakuziji... Vredno si je ogledat - vsaj informativno :D
Uporabniški avatar
*Lally*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 283
Na forumu od: 8. 7. 2007
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lally* » 31. Jan. 2009 20:32

Punce, ste že sprobale masažo s čokolado.. kako to sploh zgleda? A se splača it?
Uporabniški avatar
tinchy_55
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 2. 2. 2009
Kraj: LJUBLJANA

Neprebrana objavaNapisal/-a tinchy_55 » 03. Feb. 2009 16:09

Baje da je to najboljša masaža kar jih je.Sprosti telo pa še koža je sveža,gladka in mehka.:D :D
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 03. Mar. 2009 18:49

Katero masažo najbolj priporočate, da ti res 'raztegne' vse, da pol še res par dni čutiš bolečine, da res veš, da je kaj učinkovalo?
Na Tajskem sem si privošščila tajsko masažo, pa sem vendarle bila malo razočarana, bolečine so se pojavile le ob določenih trenutkih masaže, potem pa več ne, zdelo se mi je, kot da sploh ne bi bila na masaži..
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
*zverinica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *zverinica* » 03. Mar. 2009 19:09

*Lally* napisal/-a:Punce, ste že sprobale masažo s čokolado.. kako to sploh zgleda? A se splača it?


jz sem bla v Termah Olimia, in sicer v hotelu Sotelia... ker sem velika ljubiteljica čokolade, mi je bla ta "masaža" (v bistvu je kopel) zelo všeč :P uležeš se na hrbet na eno tako vodno posteljo (na blazino, v kateri je voda), maserka te namaže s tekočo čokolado, pokrije s prozorno folijo in s preostankom te vodne blazine. Potem vklopi to blazino, da se voda v njej zgreje in tam ležiš mislim da ene 45 minut...men je prot koncu že pošten zakuhal od vse vročine :D potem se stuširaš in oblečeš, maš pa tko fajn mehko, svileno in čokoladno dišečo kožo...mmm...jz se nism nč z žajfo tuširala ker sm tko lepo dišala :P
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 03. Mar. 2009 19:10

^^ Js bi to čokolado kar jest začela. Pa je užitna? :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
*zverinica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *zverinica* » 03. Mar. 2009 19:21

jz sm jo seveda vprašala :D mi je rekla, da je to 100% čokolada, zmešana z mandljevim oljem, da se bolj lepo maže...načeloma naj ne bi blo za jest...ampak jz sm useen mal probala in je blo v bistvu res ornk grenko, čeprav mam najrajš grenko čokolado, ampak vse kar je nad 85% je pa tud zame pregrenko :)
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 21. Mar. 2009 20:23

Tamarra* napisal/-a:Katero masažo najbolj priporočate, da ti res 'raztegne' vse, da pol še res par dni čutiš bolečine, da res veš, da je kaj učinkovalo?
Na Tajskem sem si privošščila tajsko masažo, pa sem vendarle bila malo razočarana, bolečine so se pojavile le ob določenih trenutkih masaže, potem pa več ne, zdelo se mi je, kot da sploh ne bi bila na masaži..


Mene je vse bolelo po masaži hrbta, ampak mi je pa res pomagala.
Uporabniški avatar
AncheeYka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 2. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a AncheeYka » 22. Mar. 2009 23:28

Tamarra* napisal/-a:Katero masažo najbolj priporočate, da ti res 'raztegne' vse, da pol še res par dni čutiš bolečine, da res veš, da je kaj učinkovalo?
Na Tajskem sem si privošščila tajsko masažo, pa sem vendarle bila malo razočarana, bolečine so se pojavile le ob določenih trenutkih masaže, potem pa več ne, zdelo se mi je, kot da sploh ne bi bila na masaži..


Js bi ti priporočala tradicionalno tajsko masažo... Res je najbolj za raztezanje =)
seendrahh
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 7. 7. 2008
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a seendrahh » 23. Mar. 2009 8:26

waww masaže.. 2x mesečno u portorož! :hearts: :hearts: :hearts:
poljubci twoji u tami imaju cudnu moc .. to mi fali ;*
V_Rose_V
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a V_Rose_V » 24. Mar. 2009 20:54

Mmmmm jaz sem prejšn tedn tud za rojstni dan dobila darilni bon za masažo celega telesa od dragega...se morem it naročit in komaj čakam da me malo pregnetejo ker me tak rame bolijo da bom hin :D
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 27. Mar. 2009 22:21

Jaz sem si tudi zdaj 2x privoščila klasično masažo celega telesa. Najprej sem dobila bon od kolegice, potem sem si pa eno plačala še samo. Pa to te tako sprosti, da te naredi kot novega. Res je za poskusit. Bom še šla.
Uporabniški avatar
aderyn
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 389
Na forumu od: 16. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a aderyn » 30. Jun. 2009 18:57

Ima katera izkušnje z wellness centri na Primorskem?
Rada bi kupila bon za masažo (za rd), pa ne vem kje kupit - Bernardin, Palace, Justinopolis v Žusterni, mogoče kje drugje?

Katera pa bi bila najbolj primerna za rojstni dan (za žensko)? Je toliko ponudbe, da ne vem kaj izbrat :D Koliko minut pa je še ok? si predstavljam, da te po npr. 90-ih minutah že vse boli :roll:
There are no shortcuts to any place worth going.
kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 17. Avg. 2009 11:14

A je bila katera na anticelulitni masaži? In kako zgleda?
Uporabniški avatar
bambina x
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a bambina x » 31. Avg. 2009 23:26

a je že katera bila na sprostitveni masaži po eve taylor? :) za darilo so mi dali sprostitveni program po e. taylor in me zanima, če je že katera bila in kako to zgleda? :)


hvala! :)
"so tell me, do you have someone special in your life?"
"yes, I do. . . me"

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov