Make up [slike]

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 09. Feb. 2009 13:14

*mala* napisal/-a:^^ A ni ta Eyeshadow Mousse od Essence ful fajn? Škoda k jih nimajo več :? sam ne upam se ga pa s čopičem nanašat.

Se strinjam glede maskar, čeprov jo nimam srca pred pol leta stran vržt :)

Pa luštna kozmetična torbica :top:


ta musse sem enkrat dobila v watsonsu, kao una varjanta 2 izdelka kupiš pa dobiš nagrado...

je full zakon, sploh za zu3 ko se mi mudi, pa se mi ne da kaj drugega čarat na sencah samo to gor vržem pa zgleda full dobro... jst ga kr s prsti nanašam je najlažje... samo sem opazila, da se mi je začel mal trdit, da ni več tako kremast... samo saj je ga ni več veliko noter... bi pa full rada potem kaj podobnega kupila, ko porabim...

torbico sem pa dobila pri rexoninih dezodorantih... dezodoranta mi nista bla ql(premočan vonj), torbica je pa zakon... prej sem mela eno full lepo, kao usnjeno roza, pa sem jo enkrat oprala pa se je kar luščit začela :cry:
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 09. Feb. 2009 13:15

še moj 'zaklad' :)

Slika

Slika

Slika
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
Uporabniški avatar
frigga
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a frigga » 09. Feb. 2009 13:31

Porcelain, kje kupuješ kozmetiko Mac?
Pristajati na povprečnost pomeni pristajati na poraz.
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 09. Feb. 2009 13:35

^^ v Marionnaudu na Herrengasse v Grazu :)
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 09. Feb. 2009 13:44

porcelain- ene pol stvari ti totalno zavidam :D
Mam nekje isti lip gloss Bourjois, pa mi ni preveč všeč. No, itak sem ga že izgubila (kak me to nervira).

Lepa MAC zbirka :)

Še moji lakci (najljubši manka):
Slika
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Boa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 29. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Boa » 09. Feb. 2009 15:36

Slika
Ne kadim, a vedno vžgem.
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 09. Feb. 2009 20:09

*Ina* napisal/-a:O, a res, to je pa zelo ugodno, imaš v mislih celotno paleto ne? Mogoče poznaš redno ceno oz. ali je še kej na znižanju? :oops:


V bistvu nisem zasledila te paletke dugje kot samo takrat.. Verjetno jo imajo se kje, kaj pa vem.. Samo sem pa bila ful razocarana na zacetku, ko se nisem imela primerja, ker so sencke precej suhe in neobstojne..


Drugace tista punca, ki je vprasala ce cistimo kaj skatlice od senck:

Ja, ne morem videt vse pomazano od pudra.... :)
Uporabniški avatar
sweet(xy)
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 1. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet(xy) » 09. Feb. 2009 21:46

Še slikca mojga makeup-a :D V bistvu mam še par stvari več, ampak če mam tole vse pri roki me nobena situacija ne more presenetit (beri: to je v bistvu vse kar uporabljam) :lol:

Slika
life is like a movie..and in the end-make sure that it is worth watching!
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 09. Feb. 2009 22:46

sweet(xy) napisal/-a:Še slikca mojga makeup-a :D V bistvu mam še par stvari več, ampak če mam tole vse pri roki me nobena situacija ne more presenetit (beri: to je v bistvu vse kar uporabljam) :lol:

Slika


Kaksen ti je pa tale Lorealov make up? Zdrzi dolgo .. ?
Uporabniški avatar
sweet(xy)
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 1. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet(xy) » 09. Feb. 2009 23:18

A to misliš puder - infallible? Meni je super :) Prekrivnost mi je kul, obstojen je tudi (za moje potrebe pač, ne vem kako zahtevna si ti pri tem :wink: ) pa še diši lepo. Zdi se mi tudi,da se lepo zlije s kožo, kr sem že večkrat slišala (od punc) da zgleda k da nimam pudra gor sploh. ;D
life is like a movie..and in the end-make sure that it is worth watching!
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 10. Feb. 2009 13:05

Mah.. po mojem kozmetika ni samo stran vrzen denar ;). Zakaj nekaj.. Z njo lahko poudaris svoje lepe poteze in skrijes tiste, ki ti niso tako zelo vsec..

Ce imas slabo,suho ipd. kozo so kremice super stvar, ipd.. :) res ni nekaj slabega...

@Sweet: hmm pravis, da je ok tisti puder? Bom probala.. :) Ker sedaj imam revlonovega, je super prekriven ampak zal ni cisto tocen odtenek.. (moj).
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 11. Feb. 2009 9:46

Eko moje malo bogastvo:

Slika

Maskari sta podedovani do mame in uporabljam obe. Lancomovo raje, ker je starejša in bolj suha. Senčk skoraj ne uporabljam. Nekako ne znam packat z njimi. Zato pa toliko bolj obvladam črn svinčnik. Pudra nimam, če kaj uporabim, je to Manhattnov prastar korektor. Edini, ki je bil dovolj svetel in je ustrezal mojemu tenu. :lach: Mahnjena pa sem na maziva za usta. Jih mam po vseh torbicah in plaščih. Ne uporabljam pa šmink. Mam že precej velika usta in se z njimi počutim preveč pozornost zbujajoče. :oops:

Sem pa tudi jaz velika zagovornica spucanih ličil. Ne maram zapackanosti. Še torbico v kateri jih nosim, vsaj 1x letno operem. :P
Imaš, da me vikaš!
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 11. Feb. 2009 12:46

Hihih....
Kaksen ti pa je tisti lancomov gloss? Jaz imam tudi enega, ampak takega fajn temega, ki sem si ga kupila samo za zvecer, da se lepo tepe z mojo kozo (hahaha..to je tudi razlog zakaj ga ne uporabljam veliko x).


Drugace pa.. raje malo pa da to uporabljas, kakor veliiik reci in da jih samo 'gledas'.. :D
Uporabniški avatar
*LooBika*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 545
Na forumu od: 27. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *LooBika* » 11. Feb. 2009 12:54

sweet(xy) napisal/-a:A to misliš puder - infallible? Meni je super :) Prekrivnost mi je kul, obstojen je tudi (za moje potrebe pač, ne vem kako zahtevna si ti pri tem :wink: ) pa še diši lepo. Zdi se mi tudi,da se lepo zlije s kožo, kr sem že večkrat slišala (od punc) da zgleda k da nimam pudra gor sploh. ;D


Js tudi tale puder uporabljam že neki časa in sem zelo zadovoljna z njim...Res je,ful se lepo zlije s kožo...pa je tk fajn neopazen..tolk,da prekrije nepravilnosti... :) tak da ga ne zamenjam,do nadaljnega...
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 11. Feb. 2009 13:17

Hyades napisal/-a:Kaksen ti pa je tisti lancomov gloss? Jaz imam tudi enega, ampak takega fajn temega, ki sem si ga kupila samo za zvecer, da se lepo tepe z mojo kozo (hahaha..to je tudi razlog zakaj ga ne uporabljam veliko x).

Oba sta super. Svetli je čisto nevtralen, ciklamast pa je - čeprav ne zgleda - lih tolko močen, da en pikič obarva usta. Oba sta super, no. Še nisem našla boljših.
Imaš, da me vikaš!

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov