Make up ali naravni videz?

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Mr. Nobody
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Mr. Nobody » 24. Dec. 2010 21:04

s0nckic4 napisal/-a:^bi rekla ja. sploh ko spoznata kako punco, ki ima težave s kožo ji je naraven videz res v velik plus, a ne?
jaz se ličim odvisno od priložnosti.


Aha, torej je boljše, da te nepravilnosti prekrije s tono mejkapa. To je pa res krasno za videt.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Dec. 2010 21:09

^^ Resno? Če oseba zna priktit, s pravim odtenkom, s primerno količino, JA!

Kakor je že napisano par objav nad mano, ne obstajata samo ekstrema- brez ličil in tona ličil :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 24. Dec. 2010 21:42

sploh ne vem kaj se imajo tipi za oglašat v tej temi. pomoje itak za vsako, ki na sebi dejansko nima tone makeupa, mislijo, da je naravna :lach:
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 24. Dec. 2010 22:30

Makeup. - puder ne glede na to kok mozoljev ma ženska, ker se 95% žensk niti ne zna napudrat in potem majo krene štrleče mozolje, kao prekrite s pudrom, ki so zrd pudra ŠE BOLJ VIDNI. :P Puder sam zato, da matira kožo, da ni mastna. The end.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Dec. 2010 23:00

Mozolj tak al tak ni neki ful viden. Sicer pa občudujem tiste, ki držijo svoje prste stran od mozoljev. Js svoje takoj, ko jih opazim, uničim (magari do krvi, če treba). In ja, puder precej pomaga, da nimam rdečega fleka sredi face. Če se pa da skriti razne fleke, akne itd... zakaj pa ne. Če bi puder uporabljala zaradi matiranja, ga nebi, ker nimam mastne kože, tudi svetim se ne.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 24. Dec. 2010 23:21

jaz se pudram, da sploh normalno zgledam. pač da izenačim polt. imam ful tanko kožo, posledično nonstop temne kolobarje okoli oči, pa me folk skos sprašuje, če sploh kaj spim. wtf, ja spim, 8ur min... :cry:
Vsak raj ima svojo kačo.
Mr. Nobody
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Mr. Nobody » 25. Dec. 2010 19:33

*mala* napisal/-a:^^ Resno? Če oseba zna priktit, s pravim odtenkom, s primerno količino, JA!


Resno, ja, še vedno grdo. Sploh so pa potem vse te nepravilnosti zgolj prekrite. Tip jo bo tako ali tako videl tudi brez, če se navežem na sonckicin post. Usluge ji mejkap ne dela v nobenem primeru. Moje mnenje.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 25. Dec. 2010 23:48

^^ Odgovor podan:
rinca napisal/-a:sploh ne vem kaj se imajo tipi za oglašat v tej temi. pomoje itak za vsako, ki na sebi dejansko nima tone makeupa, mislijo, da je naravna :lach:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
rancidka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 23. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rancidka » 26. Dec. 2010 10:13

s0nckic4 napisal/-a:jaz se pudram, da sploh normalno zgledam. pač da izenačim polt. imam ful tanko kožo, posledično nonstop temne kolobarje okoli oči, pa me folk skos sprašuje, če sploh kaj spim. wtf, ja spim, 8ur min... :cry:


Mene pa zanima s čim si prekriješ kolobarje okrog oči. Imam podobne težave.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 26. Dec. 2010 10:50

^^jaz s korektorjem. V bistvu ponavadi uporabljam samo korektor, puder redkokdaj.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 26. Dec. 2010 17:09

Iskreno, vsakič ko kakšen tip tu v tej temi poje, kako je naraven videz zakon, pomislim točno to, kar je rekla rinca:

sploh ne vem kaj se imajo tipi za oglašat v tej temi. pomoje itak za vsako, ki na sebi dejansko nima tone makeupa, mislijo, da je naravna


:top:

Resno, ja, še vedno grdo. Sploh so pa potem vse te nepravilnosti zgolj prekrite. Tip jo bo tako ali tako videl tudi brez, če se navežem na sonckicin post. Usluge ji mejkap ne dela v nobenem primeru. Moje mnenje.

Kaj je grdo? Ti itak nič ne vidiš, če se ženska zna ful dobro naličit in živiš ob pogledu na lepo dekle (z dobro prekritimi mozolji, pudrom in naravno namazanimi očmi) še naprej v prepričanju, kako je naravna lepota res najlepša. :P
Uporabniški avatar
Cadillac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 18. 12. 2010
Kraj: sincity

Neprebrana objavaNapisal/-a Cadillac » 26. Dec. 2010 17:59

Za samo doma ali pa skok na sprehod, trgovina, knjižnica v domačem kraju.. se ne ličim, uporabim zgolj vazelin za ustnice.
Za v službo uporabim malo rahlega pudra (za izenačitev polti), korektor na podočnjake, maskaro, barven labello ali lipgloss, senčke nimam niti ene ker je ne uporabljam, včasih sem uporabila še barvico pa sem ugotovila da mi ne paše več.

Se pa namažem tako, da je v bistvu videt kot da nisem :) puder je enake barve kot koža, maskara in labello da samo malo obarva ustnice... Meni se ne zdi da sem preveč namazana.
*mwa*
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 26. Dec. 2010 18:04

@ rancidka: uporabljam korektor v kombinaciji s pudrom. pač zelo prekriven korektor, pa popudram čez. pa včasih še vedno skos malo seva. je pa bistveno boljše kot brez make upa.
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 27. Maj. 2012 14:07

Js pa ker mam pač aknasto kožo obvezno puder ampak seveda v mejah normale in taprav odtenek! Pa malo senčk na učke pa maskaro... pa malo rdečila na lička to je pa to. Aja pa labella ne smem pozabit :)
Tu es dans toutes mes pensées.*
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 27. Maj. 2012 14:16

jst imam običajno na sebi malo pudra in maskaro za oči. Če gremo zvečer žurat dodam še malo rjavega ali črnega senčila ali pa si malo z barvico obrobim oči. To je to. :)
Don't worry, be happy!!

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov