Likalniki za lase

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 19. Feb. 2010 18:17

Jinxx. napisal/-a:tudi ta problem imam, vendar je frizerka rekla da ni nobenega učinkovitega izdelka. le to, da parkrat na mesec prideš v salon da ti odrežejo konice..


:eek: :eek: :eek: Če greš enkrat na mesec al pa na dva bo čist dost. Sej se ti konice ne razcepijo v dveh tednih.Kaj pa kakšne silikonske kapljice za konice, uporabljate?Ni trajna rešitev, ampak jih na videz zgladi.
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Jinxx.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 19. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Jinxx. » 19. Feb. 2010 22:33

meni se razcepijo neverjetno hitro.
lase si namreč likam 6 let že vsak dan, tudi po 3x na dan če je treba (dež recimo :twisted: ). pač odvisna od ravnih las :lol:
speliika<3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 26. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a speliika<3 » 20. Feb. 2010 17:08

No jz v primeru dežja si jih tut vsak dan...Ampak 1x na dan. Drgač pa ko si jih umijem, to je 2x tedensko.

arrow napisal/-a:Kaj pa kakšne silikonske kapljice za konice, uporabljate?Ni trajna rešitev, ampak jih na videz zgladi.


Katere pa so kakšne dobre če kej veš?
Uporabniški avatar
_TheCosmoGirl_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 261
Na forumu od: 1. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a _TheCosmoGirl_ » 20. Feb. 2010 20:28

Js uporablam te kapljice:
Slika

Druge mi zmastijo lase ...
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 20. Feb. 2010 20:55

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 23:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 20. Feb. 2010 22:30

^^Ja to se meni zdi pretirano, če likaš 3x na dan. Jaz sem se kako leto vsak dan tudi likala pa sem mela grozno uničene lase potem. Da bi si jih pa že 6 let po večkrat na dan...sej to maš pomoje slamo na glavi :eek:
Bunny.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 17. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny. » 20. Feb. 2010 23:52

To je pomoje odvisno od las koliko se ti uničijo z rednim likanjem. Likala sem si lase skoraj vsak dan ene 4 leta. Kdaj tudi dvakrat pa sedaj po 4 letih nimam slame na glavi. Res imam razcepljene konice ampak jih imam tudi zaradi tega ker si nisem strigla las že skoraj eno leto. Frizerka mi je rekla da je važno da uporabljam balzam pa da si pred likanjem nanesem olje ali silikon k je namenjen temu da ti zaščiti las.
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 23. Feb. 2010 10:13

speliika<3 napisal/-a:
arrow napisal/-a:Kaj pa kakšne silikonske kapljice za konice, uporabljate?Ni trajna rešitev, ampak jih na videz zgladi.


Katere pa so kakšne dobre če kej veš?


Jst jih več ne uporabljam, ker mam že zaščito pred likanjem bolj mastno in si tud konice našpricam, tko da bi blo pol s kapljicami čist preveč mastno. Problem rešujem z zaščito, ionskim fenom in likalnikom, ne prepogostim likanjem in rednim striženjem konic. Zame super kombinacija. Sicer pa vem, da so Klasove full kupovale sošolke, če bi kaj bolj profesionalnega pa najboljš, da greš do kakega frizerja vprašat.
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
Fancy Nancy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 22. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Fancy Nancy » 23. Feb. 2010 12:21

Jaz uporabljam silikonske kapljice Klas in mam to majhno stekleničko že precej časa, čeprav jih uporabljam vsak dan. Las pa niti približno ne likam vsak dan, res pa je tudi, da mam že naravno ravne lase, z likalnikom mi le lepše stojijo oz. padajo, da se konice ne vihajo. :wink: Mam pa Remingtonovega, ki je namenjen tudi kodranju, ampak jaz si jih samo priviham malo, da so valoviti, ker mi tapravi kodri niso všeč. :)
akyena
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 24. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a akyena » 25. Feb. 2010 16:55

oj oj. mene pa zanima nekaj glede oblikovanja las... mam novi phillipsov oblikovalec. Ko sem si oprane lase "valovila", so se mi zravnali že med oblikovanjem. naslednjič sem po vzoru youtuba pramen najprej posprejala z lakom (FA), na koncu pa še celotno frizuro. od količine laka sem se skoraj zadušila, ko pa sem čez kakšno uro prišla v diskoteko, sem bila spet ravna kot običajno. V nasprotju z mano pa ima kolegica brez dodatnega laka ves večer popolne valove.

Mogoče kakšna rešitev...?
tnx :)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 25. Feb. 2010 17:58

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 23:22, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
electra*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 517
Na forumu od: 18. 8. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a electra* » 21. Mar. 2010 22:07

BOm kar tu vprašala, iščeem oblikovalec za lase, ki ti laske nardi take kot bi mel kitke pa si jih pravkar razpustil, ne znam najbolj opisat, pač da maš potem take "skuštrane" lase da so rahlo valoviti lasjee, ve kera za kak fain oblikovalec ki ti to naredii???
Uporabniški avatar
janchie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 21. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a janchie » 26. Sep. 2010 16:19

hej, js pa nameravam kupit ga.ma likalnik, ker se mi zdi da je ob vseh dobrih izkušnjah vseh kolkr sem brala na forumih še najboljši..
ampak kje se da to kupit? ker tisti link od GA.MA studia ne deluje, očitno stran ni več v uporabi..
hvala vam:)
Uporabniški avatar
electra*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 517
Na forumu od: 18. 8. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a electra* » 23. Okt. 2010 13:28

KJe kupiti likalnik znamke GAMA? google mi ne dela nobene usluge :/
kakšno "življensko dobo" pa imajo likalniki prib.?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 23. Okt. 2010 14:15

^^Hm. Jaz tudi nič ne najdem. Se spomnim, da je bila včasih prov neka slovenska spletna stran, kjer si lahko prebral vse o GAMA likalnikih in si jih lahko tudi naročil...

Pomoje bi moral nek zlo dobr likalnik za lase zdržat kar nekaj časa, pomoje vsaj par let. Jaz imam mojega že nekje dve leti pa pol (sicer ga sedaj že par mesecev nism uporabljala) in še zmeraj zgleda kot nov.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov