Likalniki za lase

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Miss.A
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 31. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss.A » 01. Feb. 2010 19:49

jst mam tega :

http://www.elektroradar.de/WebRoot/Store/Shops/ElektroRadar/Products/Images/50/r9950/p92229z.jpg

pa mi je ful dobr.. 50 € je biu ku sm js kupla..[/img][/code]
To nije zemljotres,to nije zemljotres, moje srce pokušava da kuca! (*Partibrejkers)
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 02. Feb. 2010 11:42

Saj, bolj se nagibam k Remingtonu, ki naj bi ga kr hvalili in so cene dokaj zmerne. Verjamem da je ga.ma verjetno boljši, vendar glede na to, da si ne bom likala las vsak dan, ker po tem ni potrebe in niti pri vsakem pranju, ne bi glih toliko investirala v likalnik. Tam do 50€ mi je še nekako zmerna cena, in bi se verjetno dalo dobiti kaj kakovostnega.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
Uporabniški avatar
Sminaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 17. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Sminaaa » 08. Feb. 2010 22:25

Mene pa zanima ali že kaj probale to novo razpršilo od Syossa ... Baje, da bi naj lepo zaščitil lase pred premočno toploto ...
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 09. Feb. 2010 18:36

Jz sm kupila od Remingtona Protect&shine, pa se mi zdi kar vredu. Mal se bo še treba navadit na likanje oz. se naučit dobr likat. Kak bo pa na lase vplival bomo pa še videli.
A syoss ima tudi to razpršilo? Jaz sem gledala, če se da v drogerijah kupit še kazga druzga kot pa od Got2be pa nisem videla tega. Čeprav se mi Got2Be ne zdi tko slab, tud drugi njihovi izdelki za lase ne.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
Uporabniški avatar
_TheCosmoGirl_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 261
Na forumu od: 1. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a _TheCosmoGirl_ » 09. Feb. 2010 21:40

Miss.A napisal/-a:jst mam tega :

http://www.elektroradar.de/WebRoot/Store/Shops/ElektroRadar/Products/Images/50/r9950/p92229z.jpg

pa mi je ful dobr.. 50 € je biu ku sm js kupla..


Tega mam tud js, prvi mesec sem ga ful hvalila, zdej po dalsem casu pa vidm da to ni. Ful je premocan za moje lase (minimum je 150°), na zacetku mi je biu pa super k je tako lepo zlikal :) Zdej mi je pa zal da sem ga kupla.
Uporabniški avatar
Sminaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 17. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Sminaaa » 10. Feb. 2010 8:23

amyZ napisal/-a:A syoss ima tudi to razpršilo? Jaz sem gledala, če se da v drogerijah kupit še kazga druzga kot pa od Got2be pa nisem videla tega. Čeprav se mi Got2Be ne zdi tko slab, tud drugi njihovi izdelki za lase ne.


Da, dm-u ga majo, poleg ostalih syossovih izdelkov (laka in pene za lase) ... Je sicer mikaven, ampak ne vem ... :/
lana_k
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 13. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a lana_k » 13. Feb. 2010 15:45

hey ... jst sm pa mela nekaj casa en cheap likalnik iz Tuša, zdej sm si pa končno mal boljšiga kupila od Babylisa pa me zanima če kera ve za te spreje k se jih našprica na lase da niso tok uničeni po likanju ... nej bi bli prow za likanje namenjeni??
Hvala za odgovor ... papa
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 13. Feb. 2010 18:30

^^Mal si preber to temo,je o tem dost že napisanega. Tko na hitro iz glave pa maš Tigi, Got2be, Syoss pa še se najde. Je pa zelo priporočljivo to met, sploh, če si redno likaš
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 15. Feb. 2010 12:15

jst pa vsakič ko si zlikam lase mam pol take košate. Če mi jih pa frizerka zlika so pa vedno gladki in lepo ravni.
Uporabljam pa remingtonov likalnik.
Don't worry, be happy!!
Jinxx.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 19. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Jinxx. » 19. Feb. 2010 13:07

Summer055 napisal/-a:jst pa vsakič ko si zlikam lase mam pol take košate. Če mi jih pa frizerka zlika so pa vedno gladki in lepo ravni.
Uporabljam pa remingtonov likalnik.

meni se je tudi to dogajalo, potem pa mi je frizerka priporočila 2 fajn izdelka.
redken heat stylling - naneseš na lase direkt pred likanjem, je v spreju (jaz dam na mokre lase ker uporabljam remington wet2straight likalnik) in pa redken overnight treat, kot gel ki ga naneseš takoj po likanju na lase in ti jih zgladi kot pri frizerju, pa še diši zelo in so lasje zaradi tega res taki kot bi ravno prišla od frizerja :D
sta pa izdelka malo dražja ker sta res profesionalna, kupiti pa se da le pri frizerju :)
speliika<3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 26. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a speliika<3 » 19. Feb. 2010 13:29

Kok pa staneta tko približno?
Kere pa kej šampone uporabljate tiste ki se likate?
Jinxx.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 19. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Jinxx. » 19. Feb. 2010 13:33

uf preveč vprašaš.
bi rekla da oboje skupaj okoli 50 eur.

uporabljam pa šampon & balzam garnier.
speliika<3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 26. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a speliika<3 » 19. Feb. 2010 13:39

Aha.Kaj pa kej za konice, ker jz mam ful uničene zarad likanja a katera ve kaj bi lahko uporabljala da nebi ble tok slabe?
Jinxx.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 19. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Jinxx. » 19. Feb. 2010 14:03

speliika<3 napisal/-a:Aha.Kaj pa kej za konice, ker jz mam ful uničene zarad likanja a katera ve kaj bi lahko uporabljala da nebi ble tok slabe?

tudi ta problem imam, vendar je frizerka rekla da ni nobenega učinkovitega izdelka. le to, da parkrat na mesec prideš v salon da ti odrežejo konice..
speliika<3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 26. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a speliika<3 » 19. Feb. 2010 15:43

Aha.Sej se mi je zdel k men pa frizerka skos neki za konice kaže d nej to uporabljam ampak pomoje d brezveze sam denar stran vržen...

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov