Likalniki

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ShePanic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 4. 10. 2011
Kraj: KRANJ

Neprebrana objavaNapisal/-a ShePanic » 04. Okt. 2011 16:13

Mogoče veste kakšnega frizerja, pri katerem bi dobila ful dobre likalnike.. prpravlena sm dati tudi čez 200 evrov. sama mam res zelo skodrane lase in ko pridem naprimer do šole se mi frizura že pokvari. če katera ve kakšen dober salon, naj prosim pove :)
:)
najstnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 9. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a najstnica » 04. Okt. 2011 19:27

skrivnost je, da si znaš zlikat lase in da si jih likaš nad 200 stopinj ter da se po tem uporabi kakšen lak za lase ali kaj podobnega. Ne pa kupit najdražji likalnik na planetu.
In priporočam remingotove likalnike, čeprav niso dragi ;)
ShePanic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 4. 10. 2011
Kraj: KRANJ

Neprebrana objavaNapisal/-a ShePanic » 05. Okt. 2011 13:35

[quote="najstnica"]skrivnost je, da si znaš zlikat lase in da si jih likaš nad 200 stopinj ter da se po tem uporabi kakšen lak za lase ali kaj podobnega. Ne pa kupit najdražji likalnik na planetu.
In priporočam remingotove likalnike, čeprav niso dragi ;)[/quote]

breskrbi, likam si jih na 210 stopinjah, uporabljam lak za lase, pa ko sem 5 min iz hiše mam frizuro uničeno. sm mela najprej babyliss, pol remington in zj enga frizerskiga, pa niso bli uredu. remington mi je pa lase uniču najbolj.
:)
najstnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 9. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a najstnica » 05. Okt. 2011 19:33

moja bf ima res skodrane lase in si z likalnikom remington čisto lepo zlika lase. Mislim, da je bolj problem, da si jih ne znaš zlikati. No pa veliko sreče pri reševanju problema.
ShePanic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 4. 10. 2011
Kraj: KRANJ

Neprebrana objavaNapisal/-a ShePanic » 05. Okt. 2011 19:45

[quote="najstnica"]moja bf ima res skodrane lase in si z likalnikom remington čisto lepo zlika lase. Mislim, da je bolj problem, da si jih ne znaš zlikati. No pa veliko sreče pri reševanju problema.[/quote]

pomoje da si jih znam likat, glede na to da si jih likam že 3 leta. ampak mam ful take lase, take čist mehke ampak ko sm zunej mi grejo tko ful narazn.. in ko sm dolg časa zunej so nekak na tole sceno:
http://www.google.si/imgres?q=straighte ... x=88&ty=44
vem da zgleda smešno ampak je res grozno. in ne pomaga nič. nobena krema, nič. ko grem od doma mam pa lase čist polizane, mojim frendicam se, če bi mele tok zlikane lase ceu tedn nebi to naredl pomoje.
:)
Uporabniški avatar
black_ariella
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 194
Na forumu od: 29. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a black_ariella » 05. Okt. 2011 19:53

Kaj pa če ni kriv likalnik? Probaj močnejši lak za lase...
ShePanic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 4. 10. 2011
Kraj: KRANJ

Neprebrana objavaNapisal/-a ShePanic » 06. Okt. 2011 13:23

[quote="black_ariella"]Kaj pa če ni kriv likalnik? Probaj močnejši lak za lase...[/quote]
ful mi ni da bi mela čist take trde lase.. sry.
:)
ShePanic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 4. 10. 2011
Kraj: KRANJ

Neprebrana objavaNapisal/-a ShePanic » 06. Okt. 2011 13:23

[quote="black_ariella"]Kaj pa če ni kriv likalnik? Probaj močnejši lak za lase...[/quote]
ful mi ni da bi mela čist take trde lase.. sry.
:)
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 07. Okt. 2011 11:52

Po moje to tudi ni odvisno od likalnika. Če imaš doma lepo frizuro, zunaj se ti pa uniči (vlaga, veter...), verjetno rabiš kakšen boljši produkt za obstojnost ravnih las. Tu ti pa žal ne znam pomagati.
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 07. Okt. 2011 12:47

ShePanic osebe nad seboj se ne citira in mislim, da je ena tema o likalnikih tudi že odprta :wink: Sicer pa, če imaš lase, ki so pač zelo občutljivi na vlago, ti na žalost noben izdelek ne bo pomagal. Razen, če imaš tako čupo tudi v lepem in suhem vremenu.
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
ShePanic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 4. 10. 2011
Kraj: KRANJ

Neprebrana objavaNapisal/-a ShePanic » 07. Okt. 2011 13:26

Sorry, nova sem na tem forumu in res nevem kako to delate. In ja, tut v suhem vremenu nimam dolgo popolne frizure, sploh zutraj in zvečer. mogoče veste, je zvečer kakšna posebna vlaga, da se mi frizura uniči toliko hitreje, kot naprimer ob 6ih ko je še svetlo? okay, bom pogledala še druge teme, a nisem zasledila nič podobnega mojem problemu :)
:)
femme.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 25. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a femme. » 23. Okt. 2011 10:09

Slika


Mene pa zanima če katera uporablja likalnik Remington Pearl s9500.Res ze zanimam za nakup ampak me zanima če je res dober in kakšne lase naredi po uporabi?
A girl doesn't need anyone who doesn't need her. - Marilyn Monroe
biba_123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 22. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a biba_123 » 30. Nov. 2013 19:21

mene pa zanimajo predvsem profesionalni likalniki za lase. si ga nameravam kupiti tako, da so vse vaše izkušnje dobrodošle....
govorim pa o znamkah kot so: ga.ma, corioliss, ghd itd...
remington in taki me ne zanimajo ker ti samo uničujejo lase :/
biba_123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 22. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a biba_123 » 30. Nov. 2013 19:31

Pozdravljene! :)
mene pa zanima ali ima katera od vas izkušnje s profesionalnimi likalniki za lase in sicer znamke ga.ma, corioliss ali pa ghd...
sama kupujem nov likalnik in bi rada res kupila enega za prav, da mi ne uničuje toliko las in da mi zdržijo ravni do naslednjega pranja.
tako da plisss tiste ki ste že katere od teh likalnikov sprobale povejte svoje mnenje, ker ne vem katerega bi uzela :/
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 30. Nov. 2013 19:37

hei! Js mam corioliss in res nimam nobenih pripomb čez njega. Ravna res super, las mi tudi ne poškoduje neki ful tko, da je res krasn. :)
Tu es dans toutes mes pensées.*

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov