Ličenje oči

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 13. Jul. 2010 14:56

Aha, bom šla malo pogledat kak je s tem, hvala da si omenila. :) To bi blo fajn, da bi res bilo obstojno ker mi je res to pomembno. Če ne pa bom še malo pogledala pri malo dražjih znamkah za te eyelinerje. Hvala :)

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.
Treselle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 29. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Treselle » 11. Okt. 2010 19:52

Mene pa zanima kako ve preprečite, da bi se vam senčilo na vekah nabralo v gube. Men se to zmer nrdi po kakšni urci, senčiu se nabere v eno gubo in pol res grdo zgleda. Pa ni važno a mam nivea senčiu al manhattan, isto je ...
turn up the music, turn down reality
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 11. Okt. 2010 20:00

Dobra podlaga oz. primer :P
Npr. Urban Decay Primer Potion je fenomenalen :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Treselle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 29. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Treselle » 11. Okt. 2010 21:09

Huh, hvala, sam tega pa nimam nč doma. Sm mislna da je kšn ''recept'' s pudrom al pa kšno kremco heh. Pol bo pa zgleda treba kej nabaut it :)
turn up the music, turn down reality
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 16. Okt. 2010 14:17

men je pa tak makeup ful lep ;

Slika

drgač pa za zelenorave oči kakšn MU priporočate pa mam tut dost velke oči ?
kaj se vam zdi d najbolj poudar :)
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 19. Okt. 2010 8:21

Dobro jutro, babike! :)

Eno pomoč rabim. Se vidi, da nimam faksa danes in že celo jutro visim na forumu :)

Torej, kako bi si lahko naličila oči z barvico, da izpade takole:
Slika

Saj je to barvica, ne? Na zgornji veki je verjetno eye liner, na spodnji pa barvica. Kako lahko tak lepo med trepalnicami naredi črto na sp. veki? To mi ni jasno. Ker kolikor vidim, nad trepalnicami ni črte. Jaz pa jo ravno tam vedno potegnem in potem v kotičkih očesa nikakor ne pridem skupaj z zgornjo črto.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 19. Okt. 2010 9:06

Jaz si to ustvarim tako, da najprej zarišem črto na spodnji veki s črno barvico, nato pa povrhu še s tekočim eye linerjem, ker se mi zdi, da fajn prodre v kotičke kamor barvica ne more, pa še dost bolj obstojno je pol.

Priznam, da pa ne razumem lih onega ko si pisala da v kotičkih oči ne prideš skupi? :gruebel: Men to zmerej rata, če pa ne, pa mal korekcije z eye-linerjem, pa je to to ;)
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 19. Okt. 2010 15:43

A z eyelinerjem tudi po spodnji veki? Moram probat, čeprav se mi zdi riskantno :D
Poleg tega, da verjetno morš met dost ošiljeno barvico, jz pa - manj ko je ošiljena, rajš jo mam, ker je potem ful bolj mehka in lepo mazljiva.

Ne pridem skupaj v kotičkih očes, če mam črto naneseno na spodnji veki nad trepalnicami, kak bi rekla... :D Potem bi si mogla solzno luknjico pobarvat, če bi hotla skupaj prit :D

Je pa res, da se mi zdi, da mam mogoče malo sad puppy eyes, nimam glih tak lepo mandljastih, in je že zaradi tega ful težko ličit...
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 19. Okt. 2010 16:41

če te prav razumem - ti si s svinčnikom namažeš waterline in potem v notranjih kotičkih očesa ne prideš skupaj z zgornjo črto?

jst si to tako naredim: najprej si namažem waterline. potem gledam naravnost in si s svinčnikom občrtam notranji kotiček, potem zategnem zgornjo veko in nadaljujem s črto zgoraj. moj svinčnik niti slučajno ni ošiljen, da se ne bi kam špiknila. ni pa tud najdebelejši - ponavadi ga ošilim in nato na kakšni papirnati brisački zaoblim konico.
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
Doutzen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 5. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Doutzen » 24. Mar. 2011 10:12

Meni je pa tak make up ful všeč, ampak nimam predstave kako se ga lotit (kje začet ipd.), predvsem pa katere senčke uporabit, da se lepo prelivajo in so obstojne. Verjetno mineralne? :)

Slika
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 24. Mar. 2011 11:39

Če tukaj odvzameš umetne trepalnice (ali pač res kul maskaro) in barvne leče, je tak mejkap zelo preprost. Potrebuješ 3 barve - temnosivo/črno, sivo in svetlo. Jaz začnem s temno in grem proti svetli, se mi zdi lažje.

Ampak pri meni nikoli ne pride tako intenzivno, ker ne znam s tušem lepe črte potegnit in raje niti ne probavam.
Uporabniški avatar
Doutzen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 5. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Doutzen » 24. Mar. 2011 12:59

Meni pa ravno tuš (verjetno misliš eyeliner s tankim čopičem) ne dela preglavic in sem od predlani že fajn natrenirala roko, da potegnem enakomerno črto. :) Obične črne barvice pa ne uporabljam že leta, ker se mi je do zdaj vsaka razmazala že, ko sem se malce nasmehnila. Največji problem pa mi predstavljajo senčke oz. kako ustvariti kar se da naravno prelivanje barv. Sem si en dan vzela malo več časa in probavala jovo na novo, pa izpade tako amatersko, da še za maškare ne bi šla taka ven. :oops: :D

Katere znamke senčk pa so sicer fajn obstojne in dajo intenzivni rezultat, da ni neka bleda barva, četudi uporabiš dosti senčila?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Mar. 2011 17:37

Tale make up sicer zgleda kul na fotki, ampak v živo bi pa tole zgledalo bolj kot panda :D

Priporočam dobro podlago (Urban Decay, tud ArtDeco ima neki), senčila niso tak pomembna (oz. kvaliteta le teh), ter čopiči za nanašanje in blendanje barv :) Na Youtube se najde kar precej vodičev :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Doutzen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 5. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Doutzen » 24. Mar. 2011 18:10

Kje pa se dobi Urban Decay eyeshadow primer potion? Zasledila sem ceno (okoli 16 €), ne pa tudi, kje se dobi ta izdelek. Müller, DM mogoče?

Slika
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Mar. 2011 18:17

Žal ga ni pri nas. Tujina ali pa eBay in še kakšne take spletne strani.
Pa probaj ArtDeco, če ni druge (Muller).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov