Ličenje oči

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
roxy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 27. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a roxy* » 24. Mar. 2005 23:44

To temo sem odprla, da bi prileple kake slikce o lepo pobarvanih očeh oz. predlagat kako dobro kombinacijo....
Jaz sem slučajno zasledila to slikco --> v soboto poskusim to kombinacijo :D
Uporabniški avatar
MIŠKA*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIŠKA* » 25. Mar. 2005 11:00

Meni so všeč močneje namazane oči :) Najbolj všeč so mi zadimljeni make-upi, predvsem temnorjavi, temnosivi, temnovijolični :) Na ustnice pa lip glos.
*Diamonds are girl's best friend*
Uporabniški avatar
spellca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a spellca » 25. Mar. 2005 12:30

Ful mi je všeč make up v stilu 60ih, ampak ne za vsak dan.
SlikaSlika
Uporabniški avatar
*missy*
Kršitelj/ica 1. stopnje
Prispevkov: 87
Na forumu od: 10. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *missy* » 25. Mar. 2005 12:39

če bi se jaz znala tak namazat bi blo fajn ja....mogoče bom šla na kakšen tečaj ličenja
bolje ljubiti in izgubiti, kot nikoli ljubiti


me to you
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 25. Mar. 2005 12:45

Za vsak dan mi je takole lepo (čim bolj naravno):
Slika

Hmm... za kakšne posebne priložnosti mi pa tole ful hudo zgleda:
Slika
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 25. Mar. 2005 13:20

ma ja, to že vse lahk fajn in lepo zgleda na slikah, ampak dejansko se pa, vsaj na men, vsa ta senčila že po pol ure spacajo, al pa spremenijo barvo... vse skup kar neki potemni oz. zbledi :?
Uporabniški avatar
roxy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 27. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a roxy* » 25. Mar. 2005 13:32

Kakšna ličila pa imaš, da po pol ure zbledijo? Al pa potemnijo? :? Ne vem no, pr meni se to ne zgodi...
Uporabniški avatar
MIŠKA*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIŠKA* » 25. Mar. 2005 13:42

pri senčilih se ful pozna, ali so kvalitetna ali ne.Pomembno vlogo igrajo tudi make-up base variante, ki jih nanesemo preden nanašamo senčilo (podaljša obstojnost senčil).

Meni osebno najslabša senčila so taka, ki niso dovolj pigmentirana in taka, pri katerih se že v začetku vidi da niso kaj dosti obstojna. Jaz osebno imam najrajši Artdeco senčke, ki so res super in ultra obstojne, potem pa šeLumene pa mogoče Isadora (ampak te so že manj obstojne).
*Diamonds are girl's best friend*
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 25. Mar. 2005 13:52

roxy* napisal/-a:
micamaca napisal/-a:ma ja, to že vse lahk fajn in lepo zgleda na slikah, ampak dejansko se pa, vsaj na men, vsa ta senčila že po pol ure spacajo, al pa spremenijo barvo... vse skup kar neki potemni oz. zbledi :?


Kakšna ličila pa imaš, da po pol ure zbledijo? Al pa potemnijo? :? Ne vem no, pr meni se to ne zgodi...


mislm da vse skp bl temno izpade zato, ker se začne senčilo v gubicah veke nabirat... drgač mam pa pupa senčilo največkrat... tako čist nevtralne barve, pa pol raj kakšno temnomodro maskaro
jancy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 354
Na forumu od: 17. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a jancy » 25. Mar. 2005 14:04

jaz si za vsak dan oči sploh ne senčim, nimam dovolj časa zjutraj. samo ko pa si jih pa se morm maximalno potrudit da pride vun tak ko mi je všeč. to pa zna trajat nekaj cajta. senčila pa itak morjo bit kvalitetna, drugač lahko pač pričakuješ da jih po eni uri več sploh ne bo al pa še hujše, da se bodo v črte naredla. sama mam rajši par kvalitetnih ko kup zanič senčil. itak pa jih ne porabim dost tak da pri meni kar nekaj cajta trajajo. ali ve katera koliko časa ima povprečno senčilo rok uporabe?
I don''t have to worry.
My mother does it for me.
Loesje
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 25. Mar. 2005 14:44

Jst si pa dam sam maskarco pa nič druzga... Ker se mi niti ne da :roll: .
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
olivia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: Bela Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a olivia » 25. Mar. 2005 14:44

Jz si ponavadi zasenčim oči tako da svetlejše senčilo uporabim v kotičku ščesa in ob obrveh potem pa še malo temnejšega na zunanji strani, tako da barva malo prehaja iz svetle v temno. SEveda pa je ličenje oči čisto odvisno od odlike, velikosti in barve oči ter samega obraza pa seveda od priložnosti!

missy: predno greš na kak tečaj poizkusi malo eksperimentirat al pa probi kako knjigo o ličenju najdt, sigurno obstaja kakšna
Ko se ravno pogovarjate o firmah: jaz uporabljam tud senčke bourjois in se mi zdijo kar obstojne.
kokr jaz vem naj bi senčilo melo rok uporabe pb 1-2leti, sm že mal pozabla.
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 25. Mar. 2005 16:42

A ima katera kako hudo varianto za namazat v roza...namreč next week grem ven...pa mam v planu spodnji del jeans, vse ostalo pa svetlo roza (blejzerček, top in čevlčke) :D
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 25. Mar. 2005 17:05

meni pa ona vijolčna ful ni wsec...prec je tk umetna...prva pa mi je vsec ma ful doro namazano sej seeeno je umetno..sam doro zglea


am kaj pa umetne trepalnice uporablate kaj za wen ko si delate take make upe? :D
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 25. Mar. 2005 17:10

Jst ne uporabljam senčil oz. zelo redko. Če že pol poleti in bolj take pastelne odtenke, nimam rada preveč poudarjenih oči. Le maskaro malo bolje nanesem in to je to :P

¤MajC¤ napisal/-a:am kaj pa umetne trepalnice uporablate kaj za wen ko si delate take make upe? :D


Ne umetnih trepalnic tut ne uporabljam, se mi zdi, da mam že svoje dovolj dolge, sploh pa če jih lepo z maskaro namažem, zgleda prov fajn :D

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov