Ličenje oči

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Doutzen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 5. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Doutzen » 24. Mar. 2011 18:25

Se mi je zdelo, da kar res upraviči pričakovanja, dobiš samo v tujini. :? Preko spleta ne nakupujem, tako da mi očitno preostane samo še ArtDeco. Bo ta podlaga tudi OK, ali je bolj sama sebi namen? Katera je pa kvalitetna črna barvica? Obstojna, pa da je prijazna očem, sploh ker nosim leče in so me včasih od barvice in maskare kar precej pekle oči. Lahko tudi kakšna znamka, ki je ni pri nas, se pa dobi v Grazu. :)
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 28. Mar. 2011 11:40

katere barvice priporočate za waterline? Meni se vedno vse razmaže, ne glede na to kaj poskusim. če se namažem po spodnjem robu veke mam pa občutek kot da sem panda...
you believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself
Uporabniški avatar
Doutzen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 5. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Doutzen » 28. Mar. 2011 12:26

Jaz sem zadnjič kupla od ArtDeco (črno) in se ne razmaže, pa tudi odstranit je ni težko. :wink:
xtina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 8. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a xtina » 19. Apr. 2011 13:21

Enkat sem vidla pri eni znanki eyeliner in mi je bil super. Vendar ga ne najdem nikjer in me zanima ce je kateri kaj znan opis:
Eyeliner cca 15ml v beli embalazi na njem pa pise Paris cosmetics.

Sem iskala v Parizu pa nisem nasla, niti na netu ne najdem nikjer nic podobnega....

Ce katera ve o cem govorim naj napise prosim, kje bi ga lahko nasla.
Hvala :)
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 19. Apr. 2011 15:08

^^ a je v ozki, podolgovati kvadratni embalaži?
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 19. Apr. 2011 20:33

Uporablja katera karkoli od Barry M in Everyday Minerals kozmetike? Sama sem še v fazi nakupa, vendar bi rada slišala kakšna mnenja, ker nikjer ne zasledim kakšnih priporočil oz. nasploh izkušenj s katero od teh znamk.

Predvsem razmišljam o nakupu mineralnih senčil Everyday Minerals, vendar me zanima, če so res obstojna in se lepo prelivajo? Do zdaj sem uporabljala senčila iz Müllerja in DM-a (L`oreal, Manhattan ipd.), ampak so neobstojna, sploh kakšna bolj svetleča, ko imam že po 15 min pod očmi vse bleščice. :?
"20 years from now you will be more disappointed by the things that you didn`t do than by the ones that you did do."
Mark Twain
xtina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 8. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a xtina » 19. Apr. 2011 21:38

Claire: ni cisto podolgovata embalaza, spodnji del je malo bolj okrogel,....
purple_rain: ne noben na sliki ni pravi :/
A kaksna kozmetika da se ji rece prav Paris Cosmetics pa ne obstaja?
Ker samo to je pisalo na eyelinerju...nobene druge firme.... Google mi pa nic ne pomaga :(
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 19. Apr. 2011 22:22

^kaj če bi to znanko kontaktirala in jo vprašala, kaj je mela tist zaen eyeliner?
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 21. Apr. 2011 10:43

xtina pol pa ne. jaz mam enega črnega z belim pokrovčkom in gor tudi piše paris (ampak ne cosmetics), kupila sem pa v londomu.

Leonessa ti si pa daj nabavit kak dober primer in čopiče. pol pa ni več tako zelo važno kakšno senčilo je.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 21. Apr. 2011 12:27

Čopič mam samo eden, tako da ravno zaradi tega ne morem delat čudežev in vse, kar nanesem gor, četudi gre za krasen odtenek senčila, izpade amatersko. :D Kateri čopiči pa so kvalitetni in se dobijo pri nas (po možnosti Mb)? Katere točno vbistvu rabim? Ne rabim kompleta s čopiči še za pudranje itd., ker to že mam. Zdaj rabim samo za ličenje (za senčenje in vse to).
"20 years from now you will be more disappointed by the things that you didn`t do than by the ones that you did do."
Mark Twain
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 21. Apr. 2011 13:57

Super komplet, ki se dobi pri nas je od Eco tools-Bamboo 6 piece eye brush set, torej šestdelni komplet čopičev za očesni make up.
Dobi se jih v Tuševih drogerijah za okrog 12€.
Slika

Res so fajn, mehki, ščetine ne izpadajo :)
The world is as you are.
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 21. Apr. 2011 14:45

Za vse, ki imate problem z razmazanim senčilom, ki se takoj nabere v gubice, probejte čopič pred nanosom ličila "namočit" v kapljico tekočine za leče oziroma kapljic za oči, če ne uporabljate leč. Jst sem probala že razne trike od nanosa pudra do posebnih podlag za senčila in nič ni pomagalo, tko da sem skor že obupala nad ličenjem oči s senčkami, tole me je pa presenetlo. Senčilo po 5 urah popolnoma enako kot na začetku :razz:
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 22. Apr. 2011 17:12

emanuela, hvala! Grem že v ponedeljek v nabavo in upam, da jih še vedno imajo! :)

arrow, hvala za nasvet. Bom probala, mam tako ali tako tekočino doma, ker nosim leče. :wink: Še nisem kupla ArtDeco podlage, ker je v našem Müllerju trenutno (?) nimajo.
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 28. Apr. 2011 12:14

^^Si že kej probala? Če ti ne bo preveč zdržal si lahko pred nanosom še s kapljico tekočine veko premažeš, sam res tko čist na izi.
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov