Lepotna znamenja

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

speliika<3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 26. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a speliika<3 » 07. Feb. 2010 17:54

Nevem če pišem v pravo temo, ampak jz mam pa kr dost veliko materino znamenje. A se to isto da odstrant?
Uporabniški avatar
dolce_chicco
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dolce_chicco » 07. Feb. 2010 18:04

Moji sestri se je iz sprva nedolžne lepotične pike razvila večja, ki jo je bilo potrebno odstraniti (baje, da se je povečala zaradi sončenja, ampak ona se nikoli ni prekomerno sončila :?). No, še danes po kar nekaj letih se opazi to "znamenje" oz. madež od operacije, čeprav že leta išče koga, ki bi to malce polepšal, a se izgleda vsi kirurgi otepajo te naloge.
Kar se tiče lepotnih znamenj meni niso moteča, dokler niso prevelika oz. da jih ni preveč in ni kakšne nevarnosti, da bi se iz tega lahko kaj razvilo. :wink: Mi je pa bad slišat, da se dandanes da odstraniti tudi to (ne vem kako) in odstraniš vsa lepotna znamenja, niti ne vem koliko rizike je v tem.
speliika<3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 26. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a speliika<3 » 24. Jan. 2011 19:56

leilla napisal/-a:Delajo delajo brezplačno. Če rečeš da te moti znamanje in da oni vidijo da je res na motečem mestu, potem odstranijo brezplačno. Jaz sem tako odstranila dve znamenji ne dolgo nazaj v kliničnem centru (dermatološki oddelek). Poseg je res trajal vse skupja slabe pol ure. Sem pa zelo nezadovoljna, ker se mi na obeh mestih vidijo brazgotine (šivi). Tako da ti ne more nobeden garantirati da se ti ne bodo videle brazgotine. Najboljše mogoče da greš k kakemu plastičnemu kirurgu (če znamenja niso nič sumljiva in podobno).


a pa pri plastičnem kirurgu maš isto brezplačno z napotnico? a si je kera že odstranla znamenje na nogi al pa ve kok časa bi to trajal da se zaceli pa kakšna brazgotina bi bla? ker jz mam ubistvu tako znamenje ki sploh ni nevarno niti ni tko da bi se npr. če se ga dotakneš se sploh ne čuti da je tam ker je tak..je pa zlo na vidnem mestu in kar precej moteče na pogled..ker je pač veliko. in bi ga ful rada odstranla še prej poletjem..;)
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 24. Jan. 2011 22:42

^^Odvisno kje na nogi ga maš, baje je na golenici dost zaj... Poznam ene 5 punc, ki so si odstranile znamenja na različnih delih telesa, pa se čisto vsaki pozna precej grda brazgotina, tko da če znamenje ni nevarno ga jst ne bi odstranila, ker je kasneje lahko veliko grše za pogledat, kot pa samo znamenje.
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
speliika<3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 26. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a speliika<3 » 24. Jan. 2011 23:59

aja joj..ubistvu ga mam na zgornjem delu noge spredaj (na sredini stegna)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov