Lepotna znamenja

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 27. Jun. 2008 20:46

Jaz jih imam tudi ogromno. Sploh tiste izbočene res ne zgledajo lepo, pa kaj naj. Tri so mi že odstranili, ker so bile rizične in brazgotina v bistvu zgleda še manj lepo kot prej pika.
Če ni hujšega ... :wink:
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
Pikica18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 184
Na forumu od: 21. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikica18 » 27. Jun. 2008 22:49

jst mam eno na sredini nosa!
tako nežno da je ne opaziš če dobro ne pogledaš.
in je nebi odstranla za nič na svetu :D

pa tud drugih nebi odstranla. no edin eno, na notranji strani stegna, k ni čist gladka, tko mal vn štrli, in baje se te pikice če niso gladke, ne smejo drgnt (npr med stegni, da je na hrbtu pa skos modrčk drgne)...

drgač so mi pa všeč :D
Uporabniški avatar
sixty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 339
Na forumu od: 15. 11. 2006
Kraj: Bled

Neprebrana objavaNapisal/-a sixty » 07. Sep. 2008 15:49

No, mene pa zanima če si je kira dala odstranit kakšno piko z lasrejem?
Jaz sem naročena na pregled v kliniki Barbare Čokl. A ima še kira od vas izkušnje s tem?
Touch me, take me to that other place. Reach me, I know I'm not a hopeless case. It's a beautiful day.
Uporabniški avatar
razmazena_maca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 24. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a razmazena_maca » 07. Sep. 2008 17:48

baje da čoklova ni najboljša na področju estetske kirurgije(vsaj glede povečanja prsi sem slišala svašta, tudi do tega da je velikost med operacijo sama določila). kako je s pikami ne vem, ti pa priporočim kliniko bartenjev-rogl.
Zadnjič spremenil razmazena_maca, dne 07. Sep. 2008 17:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
razmazena_maca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 24. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a razmazena_maca » 07. Sep. 2008 17:49

aja pa brazgotine je treba pridno mazat s kremo(najboljša je dermatix, 40eur), po možnosti 1 leto(3 tube torej)
aja pa meni so jih odstranjevali kljub temu, da ni bilo nič tveganja, tako da ni nič narobe, če te pač moti. s tem da je pa treba potem plačat
Uporabniški avatar
sixty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 339
Na forumu od: 15. 11. 2006
Kraj: Bled

Neprebrana objavaNapisal/-a sixty » 07. Sep. 2008 19:33

pa so ti jih odstranili lasersko ali z rezanjem? ker pri laserju naj ne bi imel nekih brazgotin..
koliko časa pa se potem ne smes soncit, hodit v solarij, itd...?
Touch me, take me to that other place. Reach me, I know I'm not a hopeless case. It's a beautiful day.
Uporabniški avatar
razmazena_maca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 24. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a razmazena_maca » 07. Sep. 2008 20:53

meni so jih rezali, kr so bleizbočene in moj zdravnik(ki ima doktorat iz tega področja) pravi, da je boljše, da se pika izreže. pitaj boga zakaj :D jaz nasplošno nerada hodim na sonce, je pa res, da sem poleti nosila bolj pogosto šiltkapo, v solarij pa sploh ne hodim. če si mažeš, ti brazgotina izgine, vsaj meni sta 2 od treh, pa je minilo komaj pol leta(tako da tista tretja bo tudi kmalu šla pa pa). problem brazgotine je samo ta, da se koža izsuši in potem nastane grdo, zato je treba mazat s silikonskimi geli, ki nase vežejo vlago.
Uporabniški avatar
sixty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 339
Na forumu od: 15. 11. 2006
Kraj: Bled

Neprebrana objavaNapisal/-a sixty » 10. Sep. 2008 15:33

pa izbočenih ti ne morejo odstranit z laserjem?
Touch me, take me to that other place. Reach me, I know I'm not a hopeless case. It's a beautiful day.
Uporabniški avatar
razmazena_maca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 24. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a razmazena_maca » 10. Sep. 2008 16:28

ne.
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 10. Sep. 2008 16:50

Jz mam to piko na desni strani nad ustnico in me je včasih zelo motila, zj mi je pa kr všeč postalo
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
cacao.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 13. 6. 2008
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a cacao. » 10. Sep. 2008 19:09

Damyanchyka napisal/-a:A to mislš pernamentni make up urškica? (če si se slučajno zatipkala)

Jst sm se pozanimala za oko ane..pač da bi si dala črno črto,namest da bi usakič z barvico nanašala..pa je stalo prejšnje leto 70.000-80.000sit..drži pa tri leta..usaj tko mi je zatrdila kozmetičarka..seveda ga morš umes obnovit po nekem času, ker telo kao absorbira na določenih mestih drgač k drgje..pač različno..


Drgač pa sej se barvica tut obdrži gor.. ni take sile mnde ;) pa še naveličaš se lahko umes..



O, zanimivo. Jaz tudi razmišljam o pernamentnem make-upu (pač o tej črni črti) in me zanima, kje to kvalitetno delajo...Ima katera izkušnje?

Kar se tiče lepotne pike, pa pomoje "narisana" izgleda precej nenaravno.
Ne vem, v takem primeru bi si jaz dala Monroe pirsing nad ustnico...Približek pikici(:
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 25. Jan. 2010 17:55

Mene zanima če je možno, da ti pikice (torej navadne bolj temne, ne tiste izbočene) sčasoma izginejo? Al pa vsaj malo zbledijo? Obstaja kaka krema, bilokaj?
Mam eno piko na sred lica 2mm veliko pa me moti, da bi bla vsaj malo bolj bleda nič ne rečem, samo je tolko temna da res izstopa.

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 26. Jan. 2010 10:52

Jaz sem si odstranila tri znamenja na hrbtu na Polikliniki. Bilo je na napotnico, zastonj, na operacijo sem čakala nekaj mesecev. Sama operacija je trajala dobro uro, pri celjenju pa sem se srečala s težavo, namreč dobila sem notranje in zunanje šive in ko so mi pri moji zdravnici odstranili zunanje šive so sčasoma (cca. 2 tedna) začeli na plano prihajati tudi notranji šivi (moje telo jih je zavrnilo) in s tem je tudi bragotina še bolj izrazita. Hrbet se tudi veliko popčasneje celi od obraza.
Sedaj, ko je nekaj let minilo od posega je brazgotina veliko manjša in "lepša", sem se navadila.
Uporabniški avatar
Anja ^^
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 221
Na forumu od: 3. 8. 2009
Kraj: grosuplje

Neprebrana objavaNapisal/-a Anja ^^ » 26. Jan. 2010 20:22

Meni je v Ljubljanskem kliničnem centru izrezal znamenje plastični kirurg že 2x ( eden najboljših pri nas) pa se brazgotina useeno pozna, tko da mislim, da to niti ni odvisno od kirurga ampak večinoma od celjenja in kok se rana razteguje med samim celjenjem. Na hrbtu so ponavadi bolj izrazite brazgotine, ker je debela koža in se zelo razteguje s prepogibanjem itd.
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 27. Jan. 2010 3:37

jaz imam eno lepotno pikico na licu in mi ful lepo zgleda, pa tud drugače mi je lepo videt lepotno pikico postrani nad ustnico. ampak ne tisto ogabno bradavičarsko, ampak samo majhno pikico.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron