Lepotna znamenja

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 17. Maj. 2005 21:20

jst mam tok mal lepotnih pikic, da jih mam vse preštete...mi pa grejo (na men) zlo na živce in če se slučajno kakšna pojavi znorim in že rezmišlam kako jo bom dala stran...Ko vidm mojga se prov mal zamislim, kaj če jih bom kdaj tok mela, pa mi kr mal bad rata, ker jih enostavno ne maram...

Ene si jih pa rišejo :roll:
Uporabniški avatar
_ladybird_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: .......

Neprebrana objavaNapisal/-a _ladybird_ » 17. Maj. 2005 21:33

ja jst mojih sploh preštet ne morem, mam jih res ful. Me mal motjo, ampak sm se navadla.
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 17. Maj. 2005 21:43

Jst mam pa samo dve znamenji :)
This too shall pass.
Uporabniški avatar
_ladybird_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: .......

Neprebrana objavaNapisal/-a _ladybird_ » 17. Maj. 2005 21:46

SIEENA napisal/-a:Jst mam pa samo dve znamenji :)


ooo ne maram te :evil: ...(se hecam)...ja blagor teb a ne
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 17. Maj. 2005 21:47

Jst sploh nimam velik znamenj........ene par res takih mičkenih......pol mam pa še enga mal večga ( 1 cm), ki ga nameravam odstraniti zaradi zdravsvenih težav. Sam to odlašam že kako leto :roll: - mene je strah kakršnih kol posegov :P Sam semptembra grem res
Uporabniški avatar
Leksia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 2. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Leksia » 17. Maj. 2005 22:04

jaz znamenj glih nimam, imam pa veliko majhnih pegic, predvsem po ličkah, ampak me niti najmanj ne motijo :flower:
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 17. Maj. 2005 22:06

Hmm jst jih mam pa fullll ... res zlo velik ... ene par mam tut takih mal večjih ... še posebi dva na trebuščku ... ampak sm se navadla na njih in mi ni nč grdo ... tut noben mi ni reku, da bi blo mteče al pa kej ... se mi zdi čist sexy to ... :wink: pač ta znamenja človeka naredijo edinstvenega ... ker jih nimajo vsi, nimamo vsi enkaih in na istih mestih ... :)
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 17. Maj. 2005 23:04

hjao tut jaz jih mam polno...mam eno malo vecje znamenje mickeno nad prsnim kosem in me je strah da bi si ga kdaj potegnila...zlo rada bi ga sla odstranit ampak me je strah posega... :? eno znamenje mam tut na licki v bistvu na obeh straneh samo je eno bol opazno oz bol na vidnem mestu..drugace me pa ne motijo in sem se kr navadla na njih :D
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 17. Maj. 2005 23:10

Jaz jih tudi imam veliko.. in vsako leto dobim nove :) Pa me cisto nic ne motijo.. nekatere so mi se vsec.. :D.. s tem mislim na lepoticne pike. Mam pa eno znamenje na nogi, ki je veliko nekje 5 cm in mogoce za blag odtenek temnejse od koze.. :wink:
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
bunnyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bunnyka » 18. Maj. 2005 6:15

CommandykA napisal/-a:hjao tut jaz jih mam polno...mam eno malo vecje znamenje mickeno nad prsnim kosem in me je strah da bi si ga kdaj potegnila...zlo rada bi ga sla odstranit ampak me je strah posega...


Jaz tud mam nad prsnim kosem, me pa sploh ne moti..ravno nasprotno..prav sexy mi deluje :bgdev:
Uporabniški avatar
Snow flake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 630
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: okolica Ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a Snow flake » 18. Maj. 2005 6:31

Jest mam pa ful teh znamenj, pa me mal motjo,še posebej tisti izbočeni, še bl pa mojga motjo in mi je že reku, če bi si jih šla odstranit, sam na dermatološki tega ne delajo, če znamenja niso nevarna, tko da če plačaš za odstranjevanje, pa pride od 25 do 30 jurjev na znamenje .......
Se mi pa vsako poletje sprot delajo nova in nova znamenja, tko da me to ful jezi .....
Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 18. Maj. 2005 8:40

Jst mam dosti pegic na prsnem košu pa pri ramenih pa mičkn in obrazu (ampak so bolj slabo vidne).. drgač pa mam tu pa tam kakšno pikico, pa na gležnju imam znamenje v obliki srčka :D in sem prav ponosna nanj :D (ga imava oba z bratom :D sam da ga ima on na roki)
Ancica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ancica » 18. Maj. 2005 8:42

Snow flake napisal/-a:Jest mam pa ful teh znamenj, pa me mal motjo,še posebej tisti izbočeni, še bl pa mojga motjo in mi je že reku, če bi si jih šla odstranit, sam na dermatološki tega ne delajo, če znamenja niso nevarna, tko da če plačaš za odstranjevanje, pa pride od 25 do 30 jurjev na znamenje .......
Se mi pa vsako poletje sprot delajo nova in nova znamenja, tko da me to ful jezi .....


To pa ni res, da je treba plačat. Vsaj jaz sem bla na plastični kirurgiji preko napotnice pa je blo zastonj.
Jaz sem si dala stran tri znamenja; ena brazgotina se skor nič ne pozna, drugi dve sta pa prov grozni, ker so mi prekmalu šive ven pobral in sta šli rani narazen.
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 18. Maj. 2005 8:50

Jst jih mam full mal pa še tist so tolk miceni... mam pa ene 3 rdeče pikice, čist mičkene (znamenja) na prsnem košu in ti mi grejo na živce.
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
alina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 350
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alina » 18. Maj. 2005 8:55

jst mam tut kar nekaj znamenj, ki se mi sicer glih ne dopadejo, ampak sem se z njimi sprijaznila

kar se pa tiče pegic...meni so res full lušne! :)
It looks like we could have made it baby...me and you!

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov