Lepotna operacija

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali bi si dala povečati prsi z operacijo?

Niti pod razno. Z videzom svojih prsi sem zadovoljna.
375
61%
Zakaj pa ne?
98
16%
Za operativni poseg sem se odločila, da bi postala samozavestnejša.
12
2%
Mogoče se bom za operativno povečanje prsi odločila v prihodnosti.
131
21%
Skupaj glasov : 616

Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 09. Sep. 2008 9:13

densy napisal/-a:jaz sem si dala popraviti asimetrijo prsi in sem več kot zadovoljna :D


Ti to resno?
Uporabniški avatar
Pikica18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 184
Na forumu od: 21. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikica18 » 09. Sep. 2008 19:37

dala bi si mogoče zgornjo ustnico mal povečat ampak bl ne k ja. to je edino.

k bom starejša bom pa vidla kok in kako bom zgubana :D

ker lahko si lepo zguban ahko si pa grdo.
babyblush
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 15. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a babyblush » 16. Sep. 2008 19:48

ja to je vse res, se strinjam z operacijami, ce cloveku dvignejo oziroma podkrepijo samozavest, seveda v mejah normale

mene bolj skrbi BOLECINAAAAA heheeehehehe
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 16. Sep. 2008 23:03

metuljčica* napisal/-a:
densy napisal/-a:jaz sem si dala popraviti asimetrijo prsi in sem več kot zadovoljna :D


Ti to resno?


ja :)
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 17. Sep. 2008 8:23

da ne boste densy morile glede te teme in vseh možnih vprašanj kako je bilo, kje je to storila, kako zgleda, koliko denarja, zakaj itd. je nekje ena tema, kjer je ona to večkrat lepo opisala tako, da dekleta brskalnik v roke in poiščite to temo.

da ne bom preveč OT: poznam osebno primer dekleta, ki si je povečala prsi iz A na B in, če sm čist iskrena se mi zdi, da ni nobene razlike. še vedno ma majhne kot je prej mela pa tud sama ni ne vem kak zadovoljna tak, da ne vem... pa še okrevat morš po operaciji tk, da če je oseba že redno zaposlena ni ravn fajn napisat razlog za bolniško - povečanje prsi :?
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 17. Sep. 2008 15:00

hehe hvala :D

bi mogla en sestavk shrant, pa ga vsakič prilepit :D

ne vem pa, zakaj vsakič ko to omenim, vse tako začudeno vprašate, če resno mislim. zakaj pa nebi popravil ene stvari, ki te moti?
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 17. Sep. 2008 18:27

mah pomojem...ko bom stara in bom dobila bulldog face si bom dala malo odstranit vse skupaj. ne na cher način, ker se mi zdijo gubice na starejših ženskah čisto primerne, glih tako da ne bo vse viselo z mene pač.
pa upam da bo do takrat vsa zadeva tolko napredovala, da bo vse čist brez posledic pa da mi ne bo pol face dol odpadlo.
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 17. Sep. 2008 19:33

Jaz si mislim, po porodu, dat dvignit prsi. Ce se bodo zmanjsale, pa tudi povecat.
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 23. Sep. 2008 16:26

A se pri umetnih prsih na dotik ful čuti da niso prave?

Je tema samo o prsih al tud drugih operacijah? Drugače je šla moja kolegica na korekcijo nosu, in je reeess čist druga; tako ona kot drugi so (smo) mnenja da je zelo dobr narejeno.. (prej je mela izboklino- orlovski nos al kak se reče).. zdej ma pa čist kjut nosek. :) In je rekla da se splača potrpet, in da je blo zanjo nekej najlepšga k je vidla sebe z "novim" nosom če prov je bla potem še nekaj časa v povojih.

Poznam tud punco k je šla na korekcijo sramnih ustnic. (baje je mela ful velike al kako?..).. In je tudi rekla da je zadovoljna z operacijo.. Kak pa zgleda pa ne vem :razz:
suspicious_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 15. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a suspicious_ » 25. Sep. 2008 14:27

metla111 napisal/-a:En frend mi je govoru, da si je dala njegova sestra nos popravt. Sicer ji je zdej novi izgled zelo všeč, ampak je rekla da nebi šla še enkrat čez to. Baje ji je nos s kladivom popravlu oz. ravnal, pa po tem je bla še kšne 3 tedne ornk zatečena....

:lol:

drugače pa si bom najverjetneje dala enkrat v bližnji prihodnosti popravit nos...
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 05. Okt. 2008 17:24

Sem proti lepotnim operacijam. Razen v primeru nesreč, ko imaš določene dele res iznakažene.
Vem za eno punco, ki je vzela kredit, da si je povečala prsi. Prsi na kredit :roll: Ampak ni zadovoljna z njimi, ker se ji pozna brazgotina pa še oblika ji je bila prej bolj všeč.
Uporabniški avatar
pimkie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 7. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a pimkie » 11. Nov. 2008 22:52

tudi jst študiram o korekciji nosu.
a kdo ve h komu je najbolje iti? useen mi je glede cene...
tisti,ki jmate kkšne izkušne,povejte kk je kaj z bolečinam in okrevanje, kk dolg ne moraš iz hiše ipd....čim več me zanima :)
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 12. Nov. 2008 16:30

suspicious_ napisal/-a:
metla111 napisal/-a:En frend mi je govoru, da si je dala njegova sestra nos popravt. Sicer ji je zdej novi izgled zelo všeč, ampak je rekla da nebi šla še enkrat čez to. Baje ji je nos s kladivom popravlu oz. ravnal, pa po tem je bla še kšne 3 tedne ornk zatečena....

:lol:

drugače pa si bom najverjetneje dala enkrat v bližnji prihodnosti popravit nos...


ja s čim ji pa bo. sam verjetn je ona pol pretiravala glede tega kladiva.
zatečen si pa itak po vsaki operaciji, plus modrice imaš, ker se kri v podkožju nabere..
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 12. Nov. 2008 16:38

jemina napisal/-a:Meni se zdijo lepotne operacije zlo pametne dokler so v mejah normale in izboljšajo človekovo samozavest


:zustimm: Supr povedala.
Tamek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 3. 9. 2006
Kraj: Mb

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamek » 12. Nov. 2008 21:08

Tudi jaz si bom dala popraviti nos, saj imam na sredini izboklino ... kar precej vpliva na mojo samozavest. Razmišljala sem tudi o povečanju prsi, a dvomim, da si bom upala tako daleč.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov