Lepotna operacija

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali bi si dala povečati prsi z operacijo?

Niti pod razno. Z videzom svojih prsi sem zadovoljna.
375
61%
Zakaj pa ne?
98
16%
Za operativni poseg sem se odločila, da bi postala samozavestnejša.
12
2%
Mogoče se bom za operativno povečanje prsi odločila v prihodnosti.
131
21%
Skupaj glasov : 616

Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 22. Dec. 2006 1:08

Jz pa, če bi mi jih en plačov ... vaj not :wink:
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
LoLLypoop=))
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 20. 12. 2006
Kraj: =)) kr tuky

Neprebrana objavaNapisal/-a LoLLypoop=)) » 25. Dec. 2006 1:26

neee....nebi... povečala =)) včasih razmišlam da bi si jih celo zmanjšala =)) hehe
Uporabniški avatar
lolita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 143
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lolita » 25. Dec. 2006 20:19

a.) Niti pod razno, ker sem z njimi zadovoljna, pa čeprav so mejčkene :D
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 30. Dec. 2006 17:17

No jst če po resnici povem bi si jih rada dala če bi mela denar&pogum. Mene kr strese k pomislm na operacije pa to.
Uporabniški avatar
*BelaLilija*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 3. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *BelaLilija* » 30. Dec. 2006 20:19

Ne, ker sem zadovoljna z njimi. Tudi pomanjšati si jih ne bi dala, ker to je vse poseg v telo in se lahko ne obnese... In mi kar slabo postane, ko na tv včasih kažejo tovrstne preobrazbe. Juck! :eek:
Samo bedak je v vse trdno prepričan. (Montaigne)
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 04. Jan. 2007 8:59

Mam precej male ampak ne razmišljam preveč o tem. Tut če bi hotla nimam keša... Če bi pa zadela nekje miljončke evrov pol bi pa mogoče resno začela o tem razmišljat, ampak mislm da se na konc neb odločila za operacijo. Ampak ne zato ker bi ble grde umetne, ampak zarad dojenja ko maš otročke... Sej pravjo da normalno dojiš, ampak se mi zdi da nej ne bi otrok cuzu silikona :)
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 08. Jan. 2007 14:13

imam kolegico ki ima problem v tem da ji prsi postran štrlijo,in seveda če bi imela denar da bi si jih dala popravt.Če bi imela jaz probleme s tem,bi si jih tud dala popravt brez zadržkov.Recimo ko bom mela otroke pa ko bom starjška da se mi bodo ful povesle bom šla na operacijo.Moja mami ima pa probleme ker ima prevelke joške,pa si jih je hotla pomanjšat,pa so ji rekl da je to še enrkat dražje pa še nevarno.Sam je pa ful moteče k te joške dol vlečejo :?
Uporabniški avatar
*Laura*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 318
Na forumu od: 28. 12. 2006
Kraj: Pariz

Neprebrana objavaNapisal/-a *Laura* » 12. Jan. 2007 7:28

Z videzom svojih prsi sem čisto zadovoljna, ne moti me, če so majhne. Le, da so zdrave.
Uporabniški avatar
Lady Chatterley
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 30. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady Chatterley » 16. Jan. 2007 10:02

povečat si jih ne bi dala, ni je šanse. pa tud če bi se šlo za kak drug poseg bi bla skeptična, ker obstaja vsakič tveganje da zajebejo
Uporabniški avatar
FunnyBunny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 11. 1. 2007
Kraj: Bunnyland

Neprebrana objavaNapisal/-a FunnyBunny » 16. Jan. 2007 16:00

Ne bi, zato ker si pač ne želim plastičnih operacij...mislim da še zdaleč nisem tako nezadovoljna s svojim izgledom, da bi se pustila nekomu rezat zaradi nečimrnosti...I would just deal with the fact that i am not perfect :)
Life is funny 4 a bunny!
Medalja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 8. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Medalja » 16. Jan. 2007 18:25

Vidim, da ste vse bolj proti, jaz pa bi si takoj povečala, to pa predvsem iz tega razloga, da bi imela sorazmerno telo.
Resnično mi teži, ko kupujem garderobo in mi nobena majica ne stoji (tudi z najbolj našopanim pušap modrcem), čez prsi sem dejansko XS, hrbet pa imam za M.
V bistvu sem povsod drugod M mere-noge, rit, trebuh , hrbet in tud če ful shujšam, še vedno nisem suhica, ker imam močne mišice in tud če se zredim, se v joškicah ne pozna skoraj nič, povsod drugod pa ja.

Nič ne bi imela proti, če bi bila povsod M al pa povsod XS, recimo nekatere shirane holivudske zvezdnice tud nimajo dosti, pa bi se lahko reklo, da znajo dobro nosit majhne joške (recimo Paris Hilton).

Tako.Ne gre se mi za št. modrca temvač za skladnost.
Zdej si je pa žal ne morem privoščit.
Uporabniški avatar
FunnyBunny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 11. 1. 2007
Kraj: Bunnyland

Neprebrana objavaNapisal/-a FunnyBunny » 17. Jan. 2007 8:36

"Vidim, da ste vse bolj proti, jaz pa bi si takoj povečala, to pa predvsem iz tega razloga, da bi imela sorazmerno telo. "

Se čisto strinjam s tem, če si to želiš zaradi bolj skladnega izgleda. Tudi se strinjam pri ljudeh, ki so zelo depresivni zaradi svojega izgleda in bi jim to izboljšalo kvaliteto življenja. To da JAZ ne bi šla na operacijo, ne pomeni da sem proti.
Life is funny 4 a bunny!
norolescentka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 504
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a norolescentka » 17. Jan. 2007 17:14

*S* napisal/-a:jah jz bi tud mela večje, samo tud men silikoni grdo zgledajo.Bo treba z uno masažo od Saše Lendero probat :lol:


se strinjam.
življenje je treba uživat! ne veš, kaj te čaka za naslednjim vogalom...
bimba
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a bimba » 24. Jan. 2007 11:18

ojla,

jaz bi si jih tudi dala povečati če bi imela možnost, zakaj pa ne? danes je vse več in več tega, je postala prav moda in ženske so tudi vse bolj zadovoljne nad svojim videzom po posegih. dobro nebi si dala povečati prsa na številko 10 ampak če bi bila nezadovoljna s seboj ali imela možnost pa bi :wink: seveda pa vse v mejah normale.

aja včeraj sem lih na italiji gledala in je bila debata o tem , punce si že pri 17 povečajo prsa, dobro te na oddaji so naredile marsikaj, so se spustile v ekstreme, sam pa pravijo da je to postal hit stoletja ;D same so bile zelo depresivne nad svojim izgledom in so po posegu dobile veliko več samozavesti in se bolj cenijo.

je pa to definitivno stvar posameznice :wink:

p.s: vsak dan je tudi veliko več moških na posegih, si učvrstijo zadnjico, povečajo intimne dele telesa, ipd....
Marilyn 777
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 14. 10. 2005
Kraj: povsod malo...

Neprebrana objavaNapisal/-a Marilyn 777 » 24. Jan. 2007 15:39

ne vem, no... js sem malo skeptična glede teh operacij :gruebel:

sicer pa po mnenju mojih številnih moških kolegov, je vsaka ženska lepa na svoj način, ne glede na to ali ima miniaturne, velike ali ogromne... in tule so moram čist strinjat z njimi :)
...if it hurts, it's probably worth it...

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov