Lasne konice

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
skinny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 984
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a skinny » 06. Avg. 2006 15:00

obujam to zastarelo temo z vprašanjem :D .
sem slišala, da zelo pomaga, če si konice na koncu pranja las splaneš z mrzlo vodo. a dela to katera od vas? pa pomaga? :razz:
"Don't part with your illusions. When they are gone you may still exist, but you have ceased to live.”
~ Mark Twain
ellizabeth
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 30. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ellizabeth » 06. Avg. 2006 15:25

a ti to lasje sploh kaj zrastejo, če jih strižeš vsake dva meseca?
a če si za stalno zravnaš lase in barvaš moraš še bolj skrbet za konice?
kako si pa to nanašaš na lase če imaš neenakomerno postrižene, tako ko ti jih flizer zreči? a pol kar skoraj cele lase namažeš s tem?
Uporabniški avatar
Dančy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 393
Na forumu od: 3. 7. 2005
Kraj: tu in tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Dančy » 08. Avg. 2006 12:12

Jst sem se zdej pobarvala na belo belo...blond belo...in mam masko od TIGI-ja Dumb Blonde Reconstructor for after highlights damaged orchemically treated hair...ful ful ful dobr...lasje so itak da uničeni v nulo...ampak ko si dam pa to gor mam pa lase kot svila..iiiii.... :D
Misli pozitivno....
Ancica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ancica » 08. Avg. 2006 13:41

skinny napisal/-a:obujam to zastarelo temo z vprašanjem :D .
sem slišala, da zelo pomaga, če si konice na koncu pranja las splaneš z mrzlo vodo. a dela to katera od vas? pa pomaga? :razz:


Jest balzam splaknem z ful mrzlo vodo in moram rečt, da kar pomaga oz. vsaj do te mere, da so lasje bolj gladki. Drugače naj bi bila pa fora v tem splakovanju v tem, da ti preveč vroča voda odpre te "luske" na lasu, kar lahko povzroči cepljenje, mrzla voda ti jih pa zapre.
norolescentka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 504
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a norolescentka » 09. Avg. 2006 9:08

zmešam med rumenjak kvas pa klasov silikon.......pustim gor pol ure
življenje je treba uživat! ne veš, kaj te čaka za naslednjim vogalom...
Jenny16
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 28. 7. 2006
Kraj: tu

Neprebrana objavaNapisal/-a Jenny16 » 09. Avg. 2006 10:52

Dančy napisal/-a:Jst sem se zdej pobarvala na belo belo...blond belo...in mam masko od TIGI-ja Dumb Blonde Reconstructor for after highlights damaged orchemically treated hair...ful ful ful dobr...lasje so itak da uničeni v nulo...ampak ko si dam pa to gor mam pa lase kot svila..iiiii.... :D


Tudi jaz sem jo uporabljala, ko sem bila še blondinka :D .
Zakon je! :wink:
Samo škoda, da je tako draga :(
Uporabniški avatar
rebel*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: :)

Neprebrana objavaNapisal/-a rebel* » 09. Avg. 2006 14:19

Ancica napisal/-a:
skinny napisal/-a:obujam to zastarelo temo z vprašanjem :D .
sem slišala, da zelo pomaga, če si konice na koncu pranja las splaneš z mrzlo vodo. a dela to katera od vas? pa pomaga? :razz:


Jest balzam splaknem z ful mrzlo vodo in moram rečt, da kar pomaga oz. vsaj do te mere, da so lasje bolj gladki. Drugače naj bi bila pa fora v tem splakovanju v tem, da ti preveč vroča voda odpre te "luske" na lasu, kar lahko povzroči cepljenje, mrzla voda ti jih pa zapre.


men se zdi da mam bolj sijoče lase če si jih splaknem z mrzlo ja... tko da vedno to nardim...škoduje ziher ne :D
...ljubiti...
......biti....
........iti...
.........ti...
Uporabniški avatar
kjut-girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 12. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kjut-girl » 10. Avg. 2006 11:08

Jst bi pa tole kar tuki vprašala....a ima še katera problem, da se ji na vrhu glave naredi "gnezdo" iz teh malih lask. Men se to skoz in pol vse štrli v luft :cry: Še posebi hudo je pa kadar je zunej vlažn. Ima katera kakšno rešitev za to?
Smile because it's the second best thing, you can do with your lips
Uporabniški avatar
skinny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 984
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a skinny » 13. Avg. 2006 11:34

rebel* napisal/-a:
Ancica napisal/-a:
skinny napisal/-a:obujam to zastarelo temo z vprašanjem :D .
sem slišala, da zelo pomaga, če si konice na koncu pranja las splaneš z mrzlo vodo. a dela to katera od vas? pa pomaga? :razz:


Jest balzam splaknem z ful mrzlo vodo in moram rečt, da kar pomaga oz. vsaj do te mere, da so lasje bolj gladki. Drugače naj bi bila pa fora v tem splakovanju v tem, da ti preveč vroča voda odpre te "luske" na lasu, kar lahko povzroči cepljenje, mrzla voda ti jih pa zapre.


men se zdi da mam bolj sijoče lase če si jih splaknem z mrzlo ja... tko da vedno to nardim...škoduje ziher ne :D


ok, sem poskušala. malce me je sicer zeblo, ampak se je definitivno splačalo :D . lasje so dosti bolj sijoči. :P
in manj se mastijo.
"Don't part with your illusions. When they are gone you may still exist, but you have ceased to live.”
~ Mark Twain
Uporabniški avatar
Leann
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 24. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Leann » 26. Avg. 2006 19:17

Nič novega ne izumljam- redno striženje in dobra nega (šampon, balzam, občasno kake maske, pa poseben fluid ponavadi namažem po konicah). Čez dan si lase dostikrat pošpricam s kakšnim negovalnim sprejem, občasno navlažim z mlekom...
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 27. Avg. 2006 0:07

loreal elvital serum za konice&striženje enkrat na 1,5 meseca približno.

spiranje z mrzlo vodo naj bi kao zaprlo povrhnjico lasu, meni se tega sicer ne da delati, ker imam itak lase do brade, pa se mi ne cepijo preveč, pa še zeblo bi me.

pa ja, tudi meni se naredi gnezdo mladih las :D
Uporabniški avatar
Lorelai20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 380
Na forumu od: 7. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lorelai20 » 27. Avg. 2006 12:48

Js sm zlo zadovoljna z glisskur masko, takšna oranžna je pa fuuull diši :) na suhe lase pa dam potem silikon, sm zlo zadovoljna z njim pa še svetjo se konice :D
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 27. Avg. 2006 12:57

na suhe? jaz ga dam pa na mokre, a se ga ne da na mokre? :?
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 27. Avg. 2006 13:20

Jst silikon tut na suhe dajem, pol ko si posušim laske...se mi zdi, da se lepše vpije in da boljši učinek, kot če to naredim na mokrih...mi jih precej zlepi...
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 27. Avg. 2006 13:24

jaz si ga dam pa na mokre, ravno zato, ker naj bi sušenje las s fenom lase poškodovalo

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov