Lasne konice

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 03. Jun. 2008 10:43

tole orehovo olje sm pa jest tut že mela. je kar v redu zadeva. samo pol sem spoznala klas :D
Je pa ta zadeva v afroditi v taki mali flaški. orehovo je za temnolaske, čičkovo je pa za blondinke.
sem pa navdušena nad reelle - sprejom za sijaj. res pomaga. sicer ima malo premočan vonj, drugače se pa od ušes navzdol po laseh posprejam in počešem in se mi tako lepo svetjo. ni un moker sijaj ampak pač zdrav sijaj.
Uporabniški avatar
LoveLy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 14. 7. 2007
Kraj: purple claud

Neprebrana objavaNapisal/-a LoveLy* » 03. Jun. 2008 11:54

jaz sem že tudi mela vse mogoče za lase..ker mam res grozno suhe konice,pa jih tudi redno vstran režem,ker zgledajo obupno...sem pa tudi mela že marsikaj za suhe lase,pa ni blo učinka...tak da upam da to olje bo kaj bolše...hehe :)
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 03. Jun. 2008 14:21

lih dans sem kupla tole orehovo olje, čeprov sem blond, ker mi je velik lepš dišal k čičerka varianta... upam sam, da ne potemni to kej pretirano las, pa da bo kej koristl mojih uiber suhim in lomljivim konicam :?
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
~Papillon~
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 370
Na forumu od: 27. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ~Papillon~ » 03. Jun. 2008 14:58

densy napisal/-a:tole orehovo olje sm pa jest tut že mela. je kar v redu zadeva. samo pol sem spoznala klas :D
Je pa ta zadeva v afroditi v taki mali flaški. orehovo je za temnolaske, čičkovo je pa za blondinke.
sem pa navdušena nad reelle - sprejom za sijaj. res pomaga. sicer ima malo premočan vonj, drugače se pa od ušes navzdol po laseh posprejam in počešem in se mi tako lepo svetjo. ni un moker sijaj ampak pač zdrav sijaj.


Kako to zgleda? (embalaža mislim)
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 03. Jun. 2008 15:13

tkole nekak

ne najdem nobene pametne slikce :) uglavnem neki gor piše dm, tko da možn da je to kkšna dm- ova kolekcija. najdeš jo pa na tistih oddelkih k je tut gliss kurov sprej za sijaj in podobni.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 03. Jun. 2008 15:35

Js mam zlo suhe konice in uporablam od John Frieda kukr eno kremco za konice - je tut ful fajn. Majo pa posebi za blond pa posebi za rjave lase.
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 09. Jan. 2011 21:34

No pa smo še pri konicah.

Po nevem kolikih serumih in ne vem čem še vse, sem najbolj zadovoljna z Avonovim izdelkom Advance Techniques daily shine.
Pa mal je treba pazit kako si lase razčešem. Pa je to to.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov