Lak za nohte

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 18. Mar. 2011 15:01

^^ Jz sem v Muellerju dala 13€, ampak ga enostavno nisem mogla spustit iz rok. Tak popoln nude odtenek nisem nikjer drugje zasledila, žal. Bi pa tud jz zlo rada kak cenejši doupe. :wink:
Uporabniški avatar
gejba
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 701
Na forumu od: 18. 2. 2009
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a gejba » 18. Mar. 2011 19:12

Glede na to, da je na vsakem swatchu drugačen, sploh ne bi vedela kje začet iskat dupe. :lol:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 20. Mar. 2011 12:07

gejba, kje ve punce s Parokeets kupujete OPI lake?

Sicer pa bodoče OPI kolekcije:
Slika Slika
Slika Slika
Slika Slika Slika
Slika

Pri piratih z veseljem posvojim srednjo vrsto :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
gejba
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 701
Na forumu od: 18. 2. 2009
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a gejba » 20. Mar. 2011 12:29

V bistvu vsepovsod - Ebay, Zapikonai, tudi Muller pade ... :lol:
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 20. Mar. 2011 13:57

Prava invazija shatter lakcev:) Se ve že tudi kaj datumov, kdaj naj bi bili tega deležni v Slo?
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 04. Maj. 2011 18:57

*mala* napisal/-a:

Slika


Jaz imam tegale, pa ni nevemkaj po kvaliteti :|.. kupila sem ga v Midasu, ne vem, mogoče je bil že bolj star, glede na to, da imajo v takih dizajnerskih trgovinah manj prometa kot npr. v kakšnem Muellerju :biggthumpup:
Uporabniški avatar
arianna87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 200
Na forumu od: 20. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a arianna87 » 05. Maj. 2011 15:54

hey punce, sicer bom zdej malce offtopic (se opravičujem v naprej), sam mam vprašanje za vas:

Imam težave s cepljenjem nohtov...fora je v tem, da imam naravno zelo močne in trde nohte (in ko nism še mela problemov s tem cepljenjem, so bli tako lepi...). Zgodi se pa tako, da zgleda kot bi se zgornja plast nohtov kr odcepla od spodnjih plasti - in potem me to tolk nervira, da kr potegnem to stran in se mi včasih olupi povrhnjica nohta skor do sredine.
Probala sem pa že veliko stvari, sm mela kremo od Dikle, različne utrjevalce in lake z vitamini, mazala z olivnim oljem pa tudi pazim, ko si jih urejam, da čim manj s ščipalko za nohte in da jih lepo opilim....

A bi mogoče katera mela kakšen nasvet da bi to uredila? kakšn lak? mogoč tudi kaj odstranjevalec laka vpliva na to (sicer mam zmer takega brez acetona)?
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 05. Maj. 2011 16:03

^^ Hm, pomoje bi bilo najbolš najprej ugotovit, zakaj se ti to dogaja oz. kaj zdaj delaš drugače, kot si prej, ko teh težav ni bilo :) .. mogoče ti kakšnega vitamina ipd. manjka? Lahko da je kaj povezano s prehrano.. Pomoje je bolš odpravit vzrok, kot pa da skušaš popravit posledice z laki :)
Uporabniški avatar
arianna87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 200
Na forumu od: 20. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a arianna87 » 05. Maj. 2011 16:12

Hmm, smart thinking :top: Sam nevem točno lahko bil vzrok - prehrane nism nič spreminjala, sicer se zdej bolj s športom ukvarjam pa edino kar mi pade na misel je to, da mogoč premalo vode spijem in sem malce dehidrirana pa se to pozna na nohtkih...
Uporabniški avatar
black_ariella
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 194
Na forumu od: 29. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a black_ariella » 23. Maj. 2011 13:19

arianna87 napisal/-a:Imam težave s cepljenjem nohtov...fora je v tem, da imam naravno zelo močne in trde nohte (in ko nism še mela problemov s tem cepljenjem, so bli tako lepi...). Zgodi se pa tako, da zgleda kot bi se zgornja plast nohtov kr odcepla od spodnjih plasti - in potem me to tolk nervira, da kr potegnem to stran in se mi včasih olupi povrhnjica nohta skor do sredine.


točno to se zadnje čase meni dogaja. grdo zgleda... in zarad tega ne morem met dlajših nohtov (pa sem jih drugače ves čas mela). včasih se mi zgodi celo, da mam polakirane nohte, pa se mi zarad tega cepljenja, kar delček "odlepi" z lakom vred... ni fajn!
pa tud jaz nisem spremenila prehrane, niti menjala kozmetike... ne vem zakaj se mi to dogaja... sem razmišljala že vse mogoče, pa probala z utrjevalcem, pa ne pomaga. tak da če ma kera kaki dober nasvet, bi bla tud jaz vesela tega...
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 23. Maj. 2011 19:41

@arianna: če si dosti lakiraš nohte, moraš nujno uporabljati kvaliteten podlak in pa odstranjevalec laka za nohte. To sta bila pri meni glavna krivca za cepljenje nohtov, in ko sem ju menjala, so se problemi nehali. :) Uporabljam pa podlak od Alessandra (nourishing base coat) in pa odstranjevalec od Afrodite. Prej sem imela pa oboje od essence. Aja, pa še to, mogoče mi je pomagalo tudi to, da zdaj veliko bolj pazim, da uporabljam lake brez formaldehida, toluena in pa dibutil ftalata - običajno imajo to napisano tudi na steklenički, vsaj na mojih Zoya in Nubar lakih povsod piše.
Every rose has its thorn
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 23. Maj. 2011 19:43

A je katera kaj hodila okrog opijevega stojala v Muellerju v Lj?
Zanima me, če imajo odtenek My private jet, ker je na nekaterih slo. straneh nekako razprodan :?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
arianna87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 200
Na forumu od: 20. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a arianna87 » 23. Maj. 2011 23:39

Sm si šla prejšnji teden po Micro cell Nail Rapair in našla sem nekje v kopalnici mojo staro Dikla kremo za nohte. Glede na to, da imam zdej več časa, se bolj ukvarjam s svojimi nohtki in sem zaenkrat zelo zadovoljna z lakcem. Nohti so opazno bolj čvrsti in niso se mi nadaljnje več nič odcepli, še tisti s katerimi nisem mela problemov zdej zgledajo lepše. Sem pa tudi odstranjevalec laka zamenjala (ja, je bil prej od essence). Upam, da sm na dobri poti za lepe in zdrave nohte :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 10. Jun. 2011 14:42

OPI Fall 2011 Collection - Touring America
Slika
Zelo všečno!
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 20. Jun. 2011 17:19

A mi kera zna predlagat kak lak, ki je čim bolj podoben h&m-ovemu lakcu beige iz letošnje spomladanke kolekcije?

LINK

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov