Lak za nohte

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 15. Jun. 2012 9:02

Aha hvala. Drugač sem pa mislila, če je kak lak podoben kje, k bi ga lahko pri nas kje dobil...
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 16. Jul. 2012 17:29

Čist prav ima :D :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 30. Avg. 2012 11:27

Morem res pohvalt KIKO lake za nohte. Najbolj obstojni laki, kar sem jih kdaj mela.
Trenutni mi z manjšimi popravki 2,3 dni nazaj drži že teden in par dni. Meni totalno nepredstavljivo. Pa embalaže so mi res všeč, lepo se mažejo.
Trenutno jih imam 6,7 ampak jih bo verjetno še ogromno, ko se spravim preko meje (najbližje nam Italija- Palmanova).

Res navdušena :top: :top:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
makeup
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 17. 9. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a makeup » 17. Sep. 2012 20:11

arrow napisal/-a:A je kera že sprobala cnd shellac lakiranje? Zanima me predvsem, kolko časa je manikura res popolna.


Že 6 mesecev hodim na shellac in mi zdrži 4 tedne ( lahko bi še več ampak je narastek prevelik).. tko da sm res zadovoljna odkar hodim v en salon na viču, ker ko sm bla pr eni drugi taprvič mi je držal sam 2 dni :/
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 18. Sep. 2012 6:40

^^ pred slabim mesecem sem bila na morju in mi na nogah še vedno drži. :S res, za znort. :D

roke sem morala "popravit", ker sem hotla drugo barvo (niti pikica mi ni odstopila). edino kar je, je to, da se naveličam barve, ampak perfektnost samega laka je pa neverjetna.

zdaj sem si narihtala samo 4 nohte na vsaki roki, da lahko prstanec krasim kakor me je volja, ker mi je to pač všeč. :D (se bom pa še opogumila in preštrihala kar vse, ker baje gre z acetnom čist ok dol en običen lak, manikura pa ostane. tak da... ja. jaz sem navdušena).

tole mam zdaj:
klik

and i love it!
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
laaly
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 13. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a laaly » 13. Jan. 2014 22:51

Pozdravljene :) ali katera uporablja permanentne gel-lake Bluesky Shellac?

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov