L'occitane

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 02. Mar. 2010 22:04

Nisem Tamarra* :oops: ampak tukaj piše da 15-16€ :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
hautehippie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 31. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a hautehippie » 02. Mar. 2010 22:45

Tamarra* napisal/-a:^^ Jaz uporabljam tega, seveda skupaj s penečim gelom in vlažilnim fluidom. Zelo sem zadovoljna :) Ponavadi pri stvareh, ki so namenjene negi obraza nisem opazila neke razlike, mi je bilo bolj kot ne vseeno, kaj uporabljam, ampak odkar imam to, pa je moja koža res čudovita - zelo mehka, zdi se mi tudi, da imam bolj čisto kožo, manj ogrcev. Uporaba pa je primerna tudi za nemastno kožo (seveda, če uporabljaš skupaj s fluidom), kljub temu da je namenjena bolj mastni koži - preverjeno, kože ne izsušuje.


Prav ta je tudi meni padel v oči, čeprav nimam tipične mastne kože (opažam le, da imam t-cono zadnje čase bolj mastno kot na primer prej). Hvala ti za mnenje, mislim, da bo kar sledil nakup :)
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 03. Mar. 2010 17:46

gaby_ napisal/-a:koliko stane?


Samo tonik ali cel komplet? Tonik in peneči gel je vsako 16eur, krema pa mislim, da tudi okrog 20, ampak ne najdem računa, da bi ti točno povedala :)

haley napisal/-a:Tamarra* kako se obnese citronski deodorant?


Fajn je, nobenih madežev ne pušča, edino meni včasih ni dovolj da si ga enkrat samo na dan namažem (ampak to res, če laufam cel dan po mestu, drugače je ok). :) Je bil za odtenek sicer mogoče bolj obstojneši tisti očiščevalni deodorant, ampak tisti se mi je pa lepil na kožo..


Mislite, da bi bilo kaj narobe, če bi uporabljala moški deodorant? Ker namreč 10x lepše diši in še bolj obstojen se mi zdi (pa nisem prepričana, če bi znalo kaj biti narobe z nanosom na žensko kožo, ker je bolj občutljiva..)..
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 03. Mar. 2010 19:24

^^Ja spremenila se boš v moškega :D :lol:

Dostkrat so mi v trgovinah ponujal že kake moške zadeve (deodorante, losjone) in marsikje mi povejo, da jih tudi ženske uporabljajo. Meni je še nazadnje v Loccitanu prodajalka rekla, da en njihov moški deo tud zlo rade ženske kupujejo. Itak ti bodo pa v trgovini znal najbolj svetovat a ne :wink:
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 03. Mar. 2010 19:40

^^ hvala :) mi je v trgovini kar malo nerodno vprašat tako stvar, tak da sem rabila vsaj eno tako 'potrditev', kot je tvoja :oops:

že spet imam novo vprašanje :D :
Je katera uporabljala gel za oblikovanje postave/ za črvst trebuh / prsi? Kako ste bile zadovoljne? Bi kupila za darilo, pa mi je škoda denarja, če vem, da niti malo ne pomaga, tak da res prosim za nasvete.. :)
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 03. Mar. 2010 22:42

^^Joj no, če ti je tko nerodno vprašat pa reči da kupuješ za brata al pa fanta hehe :) Sm meni so prodajalke dostkrat kar same 'rinle' pred nos tud kaj moškega za povohat in me spraševala ali bom npr. ženski ali pa moški deodorant vzela :) Sicer pa tudi lahko samo vprašaš, če moške izdelke tudi ženske kupujejo in pol ko ti bo rekla da ja, ti nima bit več kej nerodno :wink:
Uporabniški avatar
amark31
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 366
Na forumu od: 28. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a amark31 » 04. Mar. 2010 23:46

Moški so res lahko unisex, ker dišijo po raznih sivkah, rožmarinu etc.
Jaz mam enga k se mu reče Badian in je super.
Uporabniški avatar
marelca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 7. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a marelca » 05. Mar. 2010 12:45

Js sm si kupila celo to linijo rdeč riž (gel za umivanje, tonik, fluid) in morm rečt, da sem že po prvi uporabi pozitivno presenečena. Ponavadi zjutraj, ko se zbudim se mi čelo sveti, danes se mi ni, tako da meni zelo odgovarja.
beauty sugar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 19. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a beauty sugar » 19. Mar. 2010 22:44

js tud vse tko lepo diši :wink:
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 19. Mar. 2010 23:46

Ponosna lastnica parfuma Cherry Blossom :D
odličen.. drugače, mi je pa super sivkina krema za obraz.. ne zmasti kože, in super vlaži..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 20. Mar. 2010 0:53

^^Kakšna je kaj obstojnost tega parfuma?
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 20. Mar. 2010 0:59

nekje srednja.. če greš popoldan pod tuš, boš zvečer na žurki še vedno lepo dišala :D
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
dolce_chicco
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dolce_chicco » 20. Mar. 2010 11:07

Tamarra* napisal/-a:Jaz uporabljam tega, seveda skupaj s penečim gelom in vlažilnim fluidom. Zelo sem zadovoljna :)

Kateri fluid pa uporaljaš? Za enega sem brala, da je (izmed drugim) namenjen zaščiti pred prvimi znaki staranja, pa ne vem, če je potem takem to sploh primerno za mojo kožo. :? Pa a je to zaželjeno uporabljat, ali sta dovolj čistilna pena in krema? Ker, če prav razumem, je to kao tonik? Nisem še nikoli uporabljala tega in me zanima kako se obnese oz. čemu je namenjen ta fluid. :)
Uporabniški avatar
hautehippie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 31. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a hautehippie » 20. Mar. 2010 11:58

^Če smem odgovoriti na to: ona (pa tudi jaz) uporablja fluid Rdeči riž, iz iste serije kot tonik in čistilni gel. Fluid ni nič drugega kot ena bolj tekoča kremica oziroma nadomestek kreme. Je pa super! Taka lahka, vlažilna zadeva, ki ne masti... Po moje bi se obnesel zelo dobro tudi če ga uporabljaš samega. Tonik je pa drugo, je posebej, tak dvofazen (pretreseš pred uporabo).

Proti prvim znakom staranja je linija Mandelj in jabolko. Meni je prodajalka rekla, da naj bi ti izdelki bili primerni po 25. letu (kar pa je seveda stvar presoje).
Uporabniški avatar
dolce_chicco
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dolce_chicco » 20. Mar. 2010 12:03

Aha, hvala. :wink: Jaz še nisem 25+, tako da zame še ne pride v poštev ta linija (ravno tole sem gledala prej), ampak verjetno kar Rdeči riž, ker imam mešano do mastno kožo, ampak ne ful mastno. :) Čistilni gel, tonik in fluid verjetno kar nanesejo cenovno, ane?

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov