Kreme za nego obraza

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 23. Nov. 2010 18:54

Sestavine:
aqua, glycerin, hydrogenated vegetable oil, c12-15 alkyl benzoate, cyclomethicone, stearic acid, tapioca starch, caprylic/capric triglycerin, cetyl dimethicone, glycerin stearate, methylpropanediol, ethylhexyl methoxycinnamate, alcohol denat, cetyl alcohol, macadamia ternifolia, hydrolized silk, orbignya oleifera, Tocopheryl Acetate,Cera microcristallina, Dimethicone, Paraffinum Liquidum, Caprylyl Glycol, Titanium Dioxide, Sodium carbomer, Alumina, Silica, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, BHT, Parfum

Še komentar s "sosednjega" foruma:
Krema je vlažilna in hranljiva, slabo je to, da vsebuje alkohol, ki izniči efekt vlaženja, ker izsušuje kožo, AOK nima praktično nič. Jaz je ne bi uporabljala.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 23. Nov. 2010 18:56

Ajoj, alkoholni zvarek, pa še parabeni....tega tudi jaz ne bi uporabljala :? *mala*, hvala za sestavine, Nivea še očitno dolgo ne bo delala primernih krem :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 24. Nov. 2010 20:46

Eući* napisal/-a: prljaj, ki se ga nikakor ne morm znebit. btw ker šampon je najbolši ...


prhljaj včasih nastane tudi, če si las ne posušiš do konca in greš ven na veter. če si jih slučajno sploh ne fenaš pa je to to. fenat. posušit do konca. zdaj če to delaš, potem je verjetno lasišče izstradano+ napačni šamponi pa je. pogosto umivanje las tudi škodi. jaz bi ti priporočala da poskusiš s kakšnim malo bolj profesionalnim (ne syoss). kupi v kakšnem frizerskem salonu. prosi tam za testerje. ne vem, meni je pomagal kerastase.


glede krem za obraz je pa nivea res en šit.
ne vem zakaj se tako prodaja?
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Nov. 2010 20:56

Bi rekla da čar oglaševanja. Dokaz, da je lahko vsak izdelek uspešen (pa naj bo še tako sranje), če imaš dovolj denarja, da ga oglašuješ. (redko gledam TV, ko pa jo, zihr vidim reklamo za Niveo).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 24. Nov. 2010 21:14

claire napisal/-a:glede krem za obraz je pa nivea res en šit.
ne vem zakaj se tako prodaja?


Zakaj se prodaja L'Oreal, zakaj se na veliko prodajajo čistila od Henkla, P&G, zakaj nekateri mislijo, da bodo dejasnko imeli otroško mehke lase po uporabi baby johnson šampona, zakaj misliš, da ti bo Vicy pa res stopil celulit?

Kot je rekla *mala* VSE je v oglaševanju in strateškem pozicioniranju na trgu. Poleg tega so to tudi hudo dobri, finančno podkovani lobisti, L'Oreal ima zelo velik besede pri zakonodaji, tudi v EU. Samo oglaševanje ni dovolj globalno, je pa za potrošnike valda prva linija.

Samo od L'Oreala se prodaja beleži v cca. 15 milijard EUR letno, absolutno da si lahko privoščijo hudo PR kampanjo. Tega si kakšna manjša, pa verjetno veliko boljša firma ne more. Enostavno ne morejo konkurirati.

Ampak....zato smo pa mi tle! :D :D :D
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 24. Nov. 2010 22:23

Jaz trenutno uporabljam od l'occitane fluid al kaj je že s tistim rižem in mi je ful fajn, edino mam občutek, da mi čez zimo mogoče ne bo dovolj vlažilen (glede na to, da se mi že zdaj nos cel čas lupi).
Ma kera kak predlog za kakšno dobro vlažilno kremo za obraz?
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 28. Nov. 2010 12:13

Js imam zelo suho kožo in sem do sedaj uporabljala kremo Alverde divja vrtnica in mi je bila zelo dobra. So pa nekaj spreminjali sestavine tako, da je sedaj malo manj mastna, ampak še vedno dobra. Se jo pa dobi v DM in ni draga.

Sedaj na novo pa imam od Kancilje Beli čaj (aktivna regeneracija) in jo moram zelo pohvaliti. Je ravno prav mastna in hranilna za suho kožo pa še fajn se razmaže in ni preveč gosta. Tako, da jo zelo priporočam :wink:
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 28. Nov. 2010 15:14

mislim, da sem to od Alverde za suho kožo tud jaz mela nekaj časa
sedaj mam pa od Scheller Apotheker za suho in zelo suho kožo in sem zelo zadovoljna, ker mi krema ne namasti ampak navlaži kožo. Včasih v zimskih mesecih ko pa ni dovolj, se pa čez dan namažem tudi s suhim oljem od Nuxa in ga tudi priporočam
you believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 28. Nov. 2010 21:33

ali ima katera od vas izkušnje z Garnier total fresh?
do sedaj sem imela Alverde aqua, pa mi ni bila najbolj všeč, pa sem razmišljala da bi poskusila tole od Garnier.
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 28. Nov. 2010 22:34

To je tista zelena? V steklenem je bila, potem pa so jo v plastično embalažo dali, al je še zdaj v stekleni.. nevem nima veze.

Jaz sem jo kupila pred letom in pol, parkrat uporabila, res tak se mi zdi cela "silikonska", zvečer si namažem recimo pa je zjutraj koža cela taka ne mastna, ampak nekaj vmes med mastnim in nevpito kremo. V glavnem jaz toplo odsvetujem, itak se mi zdi nima nekih hranljivih sestavin. Pač navidezno zgleda dobra, pomojem pa ni najbolj.

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 29. Nov. 2010 11:31

jst že nekaj let prisegam na clinique kreme. vmes jo sicer vsake toliko zamenjam, ampak moji mešani koži nič ne odgovarja bolje kot clinique superdefense krema. poleti vzamem za mešano/mastno kožo, za čez zimo imam pa dry combination.

Slika

všeč so mi bile tudi

Slika

Slika

Slika

recimo da so malo dražje, ampak meni vse te kreme zdržijo po 5, 6 mesecev - ko preračunaš, se splača.
kakšne nivee ali garnier ni šans da dam nase. sprobala sem tudi nekaj naravnih (alverde ipd.), pa mi niso odgovarjale. najsalbše so mi pa od l'occitana.
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 29. Nov. 2010 14:39

Jaz imam pa tole približno en mesec in mi je super ravno prav mastna v tem mrazu in bolj gladko kožo imam. Imam pa drugače bolj mastno oz. mešano kožo.
Kneipp mandljeva krema za obraz
Slika
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 29. Nov. 2010 14:40

Feist. napisal/-a:To je tista zelena? V steklenem je bila, potem pa so jo v plastično embalažo dali, al je še zdaj v stekleni.. nevem nima veze.

Jaz sem jo kupila pred letom in pol, parkrat uporabila, res tak se mi zdi cela "silikonska", zvečer si namažem recimo pa je zjutraj koža cela taka ne mastna, ampak nekaj vmes med mastnim in nevpito kremo. V glavnem jaz toplo odsvetujem, itak se mi zdi nima nekih hranljivih sestavin. Pač navidezno zgleda dobra, pomojem pa ni najbolj.


ja, to je tista ja... ampak če je res takšna, potem me je kar minilo... :)
predvsem ker zdaj v tem času res rabim dobro vlažilno kremo, ker imam pozimi kar probleme s suho kožo :?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 29. Nov. 2010 14:48

Kaj pa olje za suho kožo?Jaz zdaj preizkušam olivno olje -za tonikom, pred kremo in se mi zdi super, sploh na licih ter ostalih predelih, kjer se mi koža rada lušči.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 29. Nov. 2010 15:03

monique* napisal/-a:Jaz imam pa tole približno en mesec in mi je super ravno prav mastna v tem mrazu in bolj gladko kožo imam. Imam pa drugače bolj mastno oz. mešano kožo.
Kneipp mandljeva krema za obraz
Slika


Jp jp, ta je dobra, tudi menik je bila vpeč. :)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov