Kreme za nego obraza

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 17. Dec. 2009 20:50

Uporabljam Artistry essentials sistem za normalno do mastno kožo (čistilni gel, tonik, krema - dvakrat na dan) in mi zelo ustreza.
Dam pa 52€ za celotni komplet, ampak mi ga zmanjka po 5-6 mesecih tako, da se mi ne zdi preveč. Sem za Afrodito, Vichy (kaj mi je bilo?..), L'occitan,.. v preteklosti zmetala več denarja stran. Sam mi je škoda, k so pri Artistryu zamenjal kremo, se mi zdi, da mi je prejšna v zimskem času malenkost bolj sedla.
Sem samo vesela, da sem končno najdla komplet, ki mi ustreza in da ne preizkušajo na živalih :)
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 17. Dec. 2009 21:25

*mala* napisal/-a:^^ Kakor hočeš :wink: Sebi delaš škodo, ne nam.

A katera uporablja Clinique- CRAM (Continuous Rescue Antioxidant Moisturizer)?
Me mika nakup.


Ker verjamem, da si kozmetometer že pogledala, ti podajam še nekaj linkov za pomoč. Sama je sicer ne uporabljam, saj je Clinique na moji črni listi.
CRAM 1
CRAM 2

Za moje pojme je sicer čisto preveč enih sestavin, takoj na začetku pa se vidi da je so v večji količini prisotni silikoni. Sicer precej antioksidanten (veliko tudi naravnih ekstraktov), vsebuje (sicer sintetični) vitamin E, kofein, zelo veliko vlažilcev (gledam sestavine za combination to oily verzijo). Izgleda kvalitetno, vlažilno in mazljivo vendar me motijo ti silikoni na začetku. Por ti res ne bi smel mašiti, možno je sicer, da ti bi ustvaril flm na koži (zaradi silikonov). Skratka sestavinsko :gut:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 17. Dec. 2009 21:33

Najlepša hvala za tole izčrpno poročilo :wink: . A Clinique testira na živalih? Nisem še nikjer zasledila, da bi: KLIK
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 18. Dec. 2009 7:52

Mala, hvala za tole, si me spodbudila k updatu glede Estee Lauder. Clinique je namreč njihova blagovna znamka in zanjo sem bila vedno v dvomih, ker so vedno pisali kot ja in ne. Mislim, da je zdaj bolj jasno, torej hvala:)

Izjava o netestiranju (identična kot na Cliniquovi strani, seveda)
Spletna stran PETA

Dajem tudi na belo listo:)

Clinique je torej :gut:
Uporabniški avatar
*zverinica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *zverinica* » 18. Dec. 2009 9:38

jz uporablam tole dnevno
in tole nočno in sem zelo zadovoljna z njima, pa še lepooooo dišita (po vrtnicah pomoje)
Sinonim
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 12. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Sinonim » 22. Dec. 2009 13:28

Vichyn je zakon !!! :lol:
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 22. Dec. 2009 15:56

''Seveda'' je.
Zadnjič spremenil UG84, dne 30. Maj. 2010 14:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 22. Dec. 2009 16:13

Vichyna ne poznamo :D Poznamo pa Vichy, in ne, ni zakon :lach: Kvečjemu zločin!
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
ribica_1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 30. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ribica_1 » 26. Dec. 2009 13:01

da ne odpiram nove teme

a ve katera za dobro kremo okoli oči? se mi začenjajo gubice delat.... drugače za obraz uporabljam garnierjevo pure active proti mozoljem....

hvala
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 26. Dec. 2009 13:17

Gubice okrog oči so ti neizbežne, prej ko se boš s tem sprijaznila, bolje bo. Kožo okrog oči pa vseeno neguješ glede na to, kako suho/mastno/izsušeno kožo imaš okrog oči. Nekaj predlogov:

Alverde pasijonka
100&pure s kofeinom
CadeaVera Q10

Izogibaj se kremam za oči, katerih deklaracija zagotavlja hladilni učinek, lifting ipd. To navadno pomeni dražilnost in/ali precejšno vsebnost alkohola. Zato predno kupiš, preveri sestavine!
Uporabniški avatar
*šubidu bejba*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 4. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *šubidu bejba* » 26. Dec. 2009 15:52

tudi sama uporabljam Vichy normaderm že 4 leta in mi odlično služi...vse je odvisno od tipa kože, sama imam zelo nežno in hitro občutljivo kožo (npr. alergična sem na vse niveine izdelke, obraz mi po nanosu zateče in močno me srbi..) ampak kot sem že podala mnenje, vsaka ženska ima svoj tip kože, vsaki paše druga krema. če bi bili izdelki Vichy-a tako zelo agresivni kot govorite verjetno sama ne bi imela več kože na obrazu glede na mojo občutljivost :D
ribica_1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 30. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ribica_1 » 27. Dec. 2009 12:51

UG84

hvala za odgovor. saj vem, a se gubic ne znebiš(ok, lifting in botoks, ampak tam me ne vidijo...), sam koža je nekam full tanka in občutljiva postala. mogoče zarad zime, kurjave in bolj suhega zraka, al pa zaradi bližanja 30..... :twisted:
kdo bi vedel....

lp
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 27. Dec. 2009 14:38

Bližaš se tridesetim pa so se ti šele začele gubice delat?? Kapo dol! Lahko si zelo srečna. Koža okrog oči je vedno tanka, mogoče pri nekaterih še bolj. Pri meni je zlo, saj se mi vidijo čez modre žilice. Not pretty...
Zadnjič spremenil UG84, dne 30. Maj. 2010 14:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 28. Dec. 2009 11:17

UG84, mi lahko prosim poveš, kakšne so kaj sestavine? Zanima me pa predvsem zato, ker krema stane skoraj 300€ :eek: (in ne, ne mislim si je kupiti)
Artistry - Creme LuXury
Slika
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 28. Dec. 2009 11:28

OMG, koliko jih je! Poglej v temo sestavine kozmetičnih izdelkov, bom tja noter dala odgovor še danes.
300 EUR??? Sej niso normalni...

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov