Kozmetika 100% Pure

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 07. Nov. 2011 15:10

^^ jaz sem kupila ta puder hmmm.... v začetku aprila. se mi zdi. torej imam ga sigurno že pol leta, pa ga imam še vedno 4/5. pa rečmo da se pudram v povprečju 3x na teden. trenutno kaže, da ga bom imela 2 leti. :D če vzamem, da bi se pudrala vsak dan, bi ga imela še vedno polovico. po moje 1 leto komot računaš.

glede članka. treba je samo preverit sestavine. so pa seveda ljudje, ki tega ne berejo, niti kadar gre za njihov obraz. :D
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 07. Nov. 2011 15:45

No, jaz imam puder že dobro leto in ga imam približno še četrt... Sem se pa pudrala čez zimo skoraj vsaki dan za na faks, poleti pa malo manj.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 07. Nov. 2011 17:08

jaz sem ga porabila v slabih 4 mesecih. sem se pudrala skoraj dnevno in sicer več plasti, ker rabim večjo prekrivnost. ko sem omenila, da je meni ta poraba malo hitro šla mi je v trgovini prodajalka rekla, da je taka doba trajanja dost normalna. tako da odvisno kako pogosto se pudraš in koliko nanosov potrebuješ.
Vsak raj ima svojo kačo.
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 11. Nov. 2011 15:40

Js sm kupla čistilno peno pa milo... Zdj čistilna pena od kumaric je zelo zelo blaga, ne vem če je ravno primerna za odstranjevanje make upa?

Prodajalki sem rekla, da uporabljam kremo od Lavere, pa je rekla, da je seveda boljša od Niveje. Ja Doooh :roll:

Pa še bi izpostavila, da ima prodajalka, mlajša zelo bogo kožno na obrazu, tako da ne vem če je ravno primerna za prodajo kozmetičnih izdelkov, me je tudi to malo odbilo. :?:

Rekla je, da pač uporablja izdelke 100% Pure ... no glede na stanje njene kože, so res ok...? :? Dvomim malo, denarja pač nimam za metanje, v nobenem primeru ne mislim metat. :!:
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 15. Nov. 2011 10:44

^^ poglej. sestavine ne lažejo (naj ne bi).

ne bom nič rekla za tebe konkretno, ampak nekaj je pa dejstvo. če si ti svojo kožo prej ne vem 10 let (na pamet govorim) futrala z niveo in ostalimi alkoholnimi bombami, je logično, da se ti koža po ene kremi naravne kozmetike ne more regenerirat a veš. pa ji daj 10 let časa. toliko kot si jo uničevala. saj ni treba lih 10. ampak koža ne more dojeti kar naenkrat zakaj mora zdaj sama proizvajati določene reči, ki ji jih prej ni blo treba več.

jaz dobro vem kako je s kožo lahko sranje. v živjenju nisem imela mozoljev. nikoli. uporabljala sem ene 5 let loreal in je blo vse super fino. dokler se nisem odločila nehati. pol mi je pa koža tako zamerila da sem si jo komaj spravila nazaj. ne pozabi, da je fora vseh umetnih krem to, da kožo tako navadiš nanjo, da misliš da je krema dobra. v resnici jo delaš pa dobesedno "odvisno od alkohola".

kaj je komu metanje denarja stran je pa druga pesem. seveda te kreme niso tako močne in agresivne. so pa kvalitetne. poglej si malo certifikate, ki jih imajo in potem pojdi gledat kako težko je takšen certifikat dobit.

ljudje imajo napačno predstavo o naravni kozmetiki. hočejo v minuti lepšo kožo, ki jo lahko ustvarijo parabeni in silikoni. to je, kot bi rekli styx Fooling yourself. :D
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 17. Nov. 2011 14:12

marypa napisal/-a:Js sm kupla čistilno peno pa milo... Zdj čistilna pena od kumaric je zelo zelo blaga, ne vem če je ravno primerna za odstranjevanje make upa?

Prodajalki sem rekla, da uporabljam kremo od Lavere, pa je rekla, da je seveda boljša od Niveje. Ja Doooh :roll:

Pa še bi izpostavila, da ima prodajalka, mlajša zelo bogo kožno na obrazu, tako da ne vem če je ravno primerna za prodajo kozmetičnih izdelkov, me je tudi to malo odbilo. :?:

Rekla je, da pač uporablja izdelke 100% Pure ... no glede na stanje njene kože, so res ok...? :? Dvomim malo, denarja pač nimam za metanje, v nobenem primeru ne mislim metat. :!:


Tole bi samo rada komentirala, ne bom niti se spuščala v podrobnosti ker gre za čisto privat težavo, ampak lahko samo rečem da glede na to, kakšno zdravstveno težavo je imela ta punca je njena koža zdaj fenomenalna. Se pa stalno, vztrajno izboljšuje, seveda kot je rekla Claire ne gre čez noč :)
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 06. Dec. 2011 8:44

Orca podarja 10% popust v decembru... in 10%popust v januarju z decembrskim računom. Mislim, da je bilo tudi lani tako
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 06. Dec. 2011 9:39

s0nckic4 napisal/-a:jaz sem ga porabila v slabih 4 mesecih. sem se pudrala skoraj dnevno in sicer več plasti, ker rabim večjo prekrivnost.


Pri meni je bilo isto :)
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 06. Dec. 2011 22:56

spice girl napisal/-a:Orca podarja 10% popust v decembru... in 10%popust v januarju z decembrskim računom. Mislim, da je bilo tudi lani tako


Super! Bomo šli zapravljat! :)
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 07. Dec. 2011 8:59

Ja, jaz tudi komaj čakam, da se odpravim v lj, ker imam kar nekaj stvari na wishlisti
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 07. Dec. 2011 12:40

Baje da se njihov puder na koži precej opazi?
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 07. Dec. 2011 13:29

haley napisal/-a:
spice girl napisal/-a:Orca podarja 10% popust v decembru... in 10%popust v januarju z decembrskim računom. Mislim, da je bilo tudi lani tako


Super! Bomo šli zapravljat! :)


Mičken ste se zmedle :) V bistvu je popust še večji, če kupiš nad 60 EUR - potem pride popust - 15% :), sicer je 10%. In če dobiš 15% popust v decembru, dobiš enako tudi v januarju.

Bo lažje če naredimo takole: KLIK
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 07. Dec. 2011 13:30

meni odgovarja. načeloma se noben puder na koži ne bi smel opazit, če se izbere pravi odtenek.
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 07. Dec. 2011 13:30

marypa napisal/-a:Baje da se njihov puder na koži precej opazi?


hehe, samo če se ne znaš namazati ali pa če nimaš pravega "orodja" :) :)
Uporabniški avatar
Gracia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 25. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Gracia » 07. Dec. 2011 13:59

marypa napisal/-a:Js sm kupla čistilno peno pa milo... Zdj čistilna pena od kumaric je zelo zelo blaga, ne vem če je ravno primerna za odstranjevanje make upa?

Jaz sem imela to peno cca 5 mesecev in mi je bila super. Kožo fajn očisti, čeprav se ne peni ful, ker to ni pokazatelj tega, da ti kožo dobro očisti. :wink:
Poleg te pene sem uporabljala še olivno deviško olje, ki sem ga nanesla (ne preveč) na malce vlažno vato in še enkrat očistila kožo. Zdaj uporabljam samo še to, brez čistilne pene.
Za oči pa itak moraš imeti še nek drugi izdelek. Jaz uporabljam Balea dvofazni odstranjevalec make-upa.

Kar se tiče kože prodajalke pa mislim, da je brezpredmetno razpravljati o tem, ker bi lahko rekla, da uporablja 100% Pure kozmetiko zaradi reklame, in ni nujno, da tudi v resnici uporablja njihove izdelke. Če pa jih, pa verjemi, da se koža po dolgoletnem (no, dovolj je že po nekajmesečnem) uničevanju kože z agresivnimi izdelki, le-ta ne izboljša po enem tednu. Včasih je treba počakati na rezultate še kakšen mesec ali dva po vsakodnevni uporabi primernih izdelkov za kožo. Zatem pa seveda ostati na tej kozmetiki in ne prešaltat spet na Garnier, L`oreal, Nivea (bognedaj), Vichy, in kar je še teh s sranjem nasičenih krem/čistilnih pen in pudrov. :)
Don't give to anyone the power to put you down. Haters are losers pretending to be winners.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov