Kozmetika 100% Pure

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 10. Sep. 2011 0:13

tudi meni gre na živce njihovo pametovanje. meni je študentka ok, druga, starejša mi je pa anti. sploh ko me je začela prepričevat, da je za moje težave s kožo krivo meso (kar je zanikala dermatologinja, ko sem ji opisala prehranjevalne navade - sprememba prehrane naj bi bila za resne težave bolj blažev žegen). skoraj sva se skregali v trgovini. od takrat dalje pridem samo kupit določen izdelek, vprašanja ki niso neposredno povezana z nakupom pa ignoriram.
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 10. Sep. 2011 11:10

mja, to je večni boj med mesojedimi in nemesojedimi, za njih je pač meso the root of all evil. lahko bi vsaj mal gledali na to, kašne prodajalce izbirajo, ena študentka tam je čisto kumrasta, bleda, z lasmi kot slama, govorila je, kako ona uporablja sam še to kozmetiko, a pogled nanjo me je prej odvirnil od nakupa kot kej druzga.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 10. Sep. 2011 12:11

^^ koliko punc dela v tej trgovinici? jaz sem do sedaj videla samo 2. ena mi je strašno fajna, tadruga pa včasih daje nek čudaški vtis (menda diana).

sploh mi gre na živce, da če pridem od daleč v njihovo trgovino in izdelka, ki ga najdem v njihovi spletni trgovini ni na zalogi, niso toliko fer, da bi mi predlagali, da mi pošljejo po pošti brez poštnine ko izdelek dobijo. :roll:

no potem mi je prodala alternativo. dražjo seveda. nima veze toliko tistih par € kot odnos češ "ja pač ni. kaj naj jaz? pridi drugič." trenutno nisem v lj in ne morem kar "priti drugič". (to je bila ta diana. vsako reč lahko poveš lepo in prijazno ali zadirčno in s skomigovanjem z rameni.) počutila sem se prav trapasto, res.

slabe izkušnjei mam samo s to eno punco.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 10. Sep. 2011 22:20

^^Kakor vem delata 2 punci tukaj, ena je trenutno na porodniški, tako da je ena redno zaposlena, druga je pa študentka.

Jaz pa hvalabogu nisem še imela nobenih slabih izkušenj z njimi. Sicer bolj pogosto kupujem preko spleta, ker mi je brezveze samo zaradi njih v Lj hodit, ampak nikoli nisem imela nobenih problemov. Če sem kaj rabila sem poslala mail in vedno dobila čisto prijazne odgovore nazaj. Tudi med obiskom trgovine sem se vedno ful fajn počutila, enkrat sem še prevzela nagrado za sestro, pa niso čisto nič komliciral... Tako, da jaz imam zaenkrat same pozitivne izkušnje z njimi.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 12. Sep. 2011 8:23

Tudi jaz še nisem doživela slabega sprejema v OrCi.
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 21. Sep. 2011 15:50

Jaz tudi nimam slabih izkušenj s prodajalci tam...je pa res, da sem bla sam nekajkrat.

Mam pa eno vprašanje. Kupila sem si medeno češnjev piling. Zdaj pa na embalaži piše, da ga je 147 ml, na netu pa za istega za isto ceno na orcini strani piše, da ga je še enkrat toliko (mislim da 296 ml...tu nekje). A so to kaj spreminjali velikost vmes, ali je na netu pač napaka? Sam tak me zanima..ker sem pač to čisto slučajno opazila :)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 22. Sep. 2011 11:03

^^Mojega pilinga je 142 ml.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 05. Okt. 2011 22:01

UG84 ali katera druga. :D

kako naj kombiniram jojobino in arganovo olje? včeraj sem kupila še arganovo in zdaj ne vem. ponavadi sem dala zvečer jojobo gor. kaj/kako priporočate?
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 06. Okt. 2011 7:03

Arganovo je za bolj suho kožo kot jojobino. Imaš kake bolj suhe predele? Sicer pa lčahko mal izmenjuješ pa boš videla kdaj ti kera bolj paše. Ni posebne formule:)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 07. Okt. 2011 14:44

Včeraj sem opravila osebni nakup v Orci (ponavadi nakupujem preko neta) in je bilo zopet vse ok. Čisto vse lepo mi je razložila, sem imela kar veliko vprašanj in si je vzela čas, da mi je vse povedala (čeprav je imela vmes tudi druge stranke), me celo namazala s pudrom pa rdečilom, še po tistem, ko sem že plačala smo klepetale par minut. Tako, da lahko zopet poročam samo o pozitivnih izkušnjah.
Uporabniški avatar
Dizzy.girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 20. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Dizzy.girl » 08. Okt. 2011 16:15

Tudi jaz, same pozitivne izkusnje z Orco in prodajalkami tam :) Razen na eno sporocilo, ki sem jim ga poslala preko obrazca na njihovi spletki, mi pa res niso odgovorili :/
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 08. Okt. 2011 21:56

kolk stanejo tej mineralni pudri v Orci? a ti tm pomagajo zbrat odtenek?
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 09. Okt. 2011 7:50

tam med 20-25. če se prav spomnim. (naj me katera popravi)
porabi se ga pa res ful ful ful malo. sploh nisem mogla verjet, ker je to moj prvi mineralni puder. ker namreč me je skoraj kap, ko sem videla embalažo. tako da se ne ustrašit. :D meni je pri tem pudru zakon tudi to, da se lahko napudraš tako močno kot se ti zazdi. ne pa oni tekoči, ko so za rahlo prekrivnost/ za srednjo prekrivnost/ za močno prekrivnost...


tam ti pomagajo. ko sem jaz kupovala ta puder je bila ena zlo zlo fajna punca. verjetno študentka.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 09. Okt. 2011 11:21

^^Ja cena je mislem, da res nekje med 20-25 eur.
Ti pa tudi pomagajo izbrati pravi odtenek pudra in ti še pokažejo kako se z njim namaže.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 07. Nov. 2011 14:28

Članek iz žurnal24:

Naravna kozmetika je marketinški trik

(claire če sem vprašat, kako pogosto si moraš potem obnovit zalogo pudra? Ga maš za pol leta? Več? Cene pri njih namreč niso lih nizke :?)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]