Kozmetika 100% Pure

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

*Ina*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 4. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ina* » 07. Feb. 2009 22:08

Hej,
ker vidim, da nas je kr nekaj punc, ki uporabljamo to kozmetiko, sem se odločila odpreti kar temo, da se ne bi pri izmenjavi mnenj lovile po podforumih.
Za tiste, ki vas zanima, to je njihova uradna stran:
http://www.100percentpure.com/


Do zdj sem imela njihov:
- tuš gel fuji jabolko ( za pojest lepo diši, poleg tega osveži kožo in ne izsuši)
- lip gloss ( saden, kar pigmentiran, srednje obstojen, kar meni pri lipglossu popolnoma zadostuje).
V glavnem, izdelki so zelo luštni in zaenkrat imam dobre izkušnje.
Me pa zanima, če je mogoče katera že njihove kreme za telo? Iščem predvsem takšno, ki bi mi kožo lepo nahranila in navlažila, nikakor nočem čutiti nikakršnega zategovanja. Najbolj se mi nekako zdi primerna tista z vanilijo, jo mogoče katera že uporablja?
Ker se že bliža pomlad in bo potrebna zamenjava dnevne kreme, me seveda zanimajo tudi kakršnekoli izkušnje z njihovimi kremami za obraz, tko da kar z njimi na plan.
:razz:
Poison Girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 852
Na forumu od: 26. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Poison Girl » 07. Feb. 2009 22:32

Jaz mam Čistilne mehurčke iz organskih brusnic, me pa še kakšen tušgel mika.
Mami ma pa kremo za izredno suho kožo, pa je polno malih mozoljčkov dobila.
*Ina*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 4. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ina* » 07. Feb. 2009 22:41

A si s čistilnimi mehurčki tudi MU odstranjuješ? Koliko so pa kej vlažilni?
Poison Girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 852
Na forumu od: 26. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Poison Girl » 07. Feb. 2009 22:49

Ne, samo ostanke MU. Za to mam drugač čistilno mleko. Niso vlažilni, mene celo mal zateguje. Ampak dam tonik čez pa je kul.
Kim77
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 7. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Kim77 » 07. Feb. 2009 23:27

Tukaj še ena navdušenka :D

Mene je tale kozmetika fejst navdušila, tako, da sem kar malo pretiravala z nakupi. :oops:

Najbolj sta me navdušili krema (Acai jagode) in maskara, ki je res zelo dobra (pa sem ena bolj tečnih uporabnic - beri zelo zahtevna - kar se maskare tiče ;)), ampak sem zelo zadovoljna, res.

No, po tem navdušenju sem poskusila pa še gel za tuširanje in losijon, v kompletu, z vonjem medene hruške (čudovito) in pa encimski piling z ananasom. Še vedno ostajam navdušena :cool: Me pa mikajo še mehurčki, samo moram prej še staro zalogo MU odstranjevalcev porabit.

*Ina*, sicer ne vem, kaki vonji so ti všeč, ampak meni vanilija ni potegnila ... navdušila sta me medena hruška (ki sem jo tudi kupila), pa rdeča pomaranča. So pa precej hranljivi losijoni to.
Poison Girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 852
Na forumu od: 26. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Poison Girl » 07. Feb. 2009 23:29

Točno, ananasov piling je fenomenalen! Mam ful probleme s kožo in mam občutek, da bi mi ta z redno uporabo ful pomagal.
Kim77
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 7. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Kim77 » 07. Feb. 2009 23:33

Poison Girl, tudi jaz imam bolj zahtevano kožo (se lepše sliši, kot problematično, hehe), pa se mi piling fantastično obnese. Pa še sama reguliram, kako "močnega" bom naredila, ker je pač v prahu.

S čim si ga pa pripraviš? Z vodo, ali?
Poison Girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 852
Na forumu od: 26. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Poison Girl » 07. Feb. 2009 23:58

Ga (še) nimam, mela sem samo tester. Pa mi je zadostoval za ene 3x, zato tud vem, da se je krasno obnesel. Mislim, da sem ga delala kar z vodo, ja. Tisto masko pa s tonikom, ampak sem vsakič skor izumrla ker tok ogabno smrdi po crknjenih ribah. Pa tud ni se mi dal pacat s tem mešanjem, tako da mam zdej Lushevo Staff of Life, isto na glineni osnovi.
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 08. Feb. 2009 8:40

tole zgleda pa fejst interesantno, kako pa naročujete? Kolikor sem na hitro preletela ne pošiljajo ven :?
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Poison Girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 852
Na forumu od: 26. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Poison Girl » 08. Feb. 2009 10:19

Sej je tud trgovina. :wink: Nasproti OŠ Ledina.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 08. Feb. 2009 10:25

Seveda pošiljajo po pošti, sam je draga poštnina; jst bi za eno kremco, ki stane 9 €, morla plačat še 5 € poštnine, hvala lepa!
Je pa to spletna trgovina www.or-ca.si
Kim77
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 7. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Kim77 » 08. Feb. 2009 12:17

Poison Girl napisal/-a:Ga (še) nimam, mela sem samo tester. Pa mi je zadostoval za ene 3x, zato tud vem, da se je krasno obnesel. Mislim, da sem ga delala kar z vodo, ja. Tisto masko pa s tonikom, ampak sem vsakič skor izumrla ker tok ogabno smrdi po crknjenih ribah. Pa tud ni se mi dal pacat s tem mešanjem, tako da mam zdej Lushevo Staff of Life, isto na glineni osnovi.


A res, za 3x si imela tester? No, jaz sem tudi najprej imela tester, pa mi je zadostoval le za 1-2 krat. Kakorkoli no, mogoče sva različno močni piling delali :wink:

Meni je prodajalka svetovala, da probam piling narest z zelenim čajem (AOK) ali jogurtom. Moram rečt, da je oboje super varianta, tako, da ga zdaj bolj pomalokrat le z vodo naredim. :) Trave pa še nisem poskusila :D

Mimi_M, moji dve kolegici iz štajerske kar skupaj naročita, ker za naročila od 100 € naprej oni krijejo naročnino ;)
Uporabniški avatar
frigga
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a frigga » 08. Feb. 2009 13:18

Tuki je še ena fanica teh izdelkov :D

Trenutno imam od Orce maskaro črni čaj, čistilni gel za obraz Organic grapefruit & lemongrass, negovalno kremo 100% pure (ki jo uporabljam samo za roke, ker mi na obrazu ne odgovarja, za roke mi je pa super), pa en kup testerjev, ki so se vsi po vrsti izkazali za super, tako da bo treba iti kmal spet v šoping. :)
Pristajati na povprečnost pomeni pristajati na poraz.
*Ina*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 4. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ina* » 08. Feb. 2009 13:34

Poison Girl napisal/-a:Ne, samo ostanke MU. Za to mam drugač čistilno mleko. Niso vlažilni, mene celo mal zateguje. Ampak dam tonik čez pa je kul.


Hvala :)

Kim77 napisal/-a:Najbolj sta me navdušili krema (Acai jagode)...


Sem imela tester te kreme, pa se mi zdi, da je bolj za suho oz. zrelo kožo, rabim namreč kej bolj lahkotnega. Ima katera izkušnje z njihovo kremo iz granatnega jabolka?
Kim77
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 7. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Kim77 » 08. Feb. 2009 13:56

Mimi_M napisal/-a:Seveda pošiljajo po pošti, sam je draga poštnina; jst bi za eno kremco, ki stane 9 €, morla plačat še 5 € poštnine, hvala lepa!
Je pa to spletna trgovina www.or-ca.si


Mimi_M, sem šla zdajle še malo pogledat po spl. straneh, pa je kar povsod taka poštnina. Sicer najprej piše, da je poštnina 3,50 €, potem moraš prišteti še 1 € provizije poštni banki in si že na 4,50 € ;)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov