Kozmetični salon / kozmetičarka

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 24. Maj. 2005 12:46

A katera ve, kako se imenuje kozmetični salon na Kolodvorski v LJ?
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 25. Maj. 2005 19:09

Emina napisal/-a:A katera ve, kako se imenuje kozmetični salon na Kolodvorski v LJ?



Imenuje se Hiršman Terezija- Cveta in je na Kolodvorski 14, njihova številka pa je:
01/232 82 70

Upam da sem ti kaj pomagala
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 26. Maj. 2005 12:39

Ja ja, thx Larika!
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 26. Maj. 2005 16:16

Malenkost Emina, pa še kdaj drugič
dalia24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 30. 3. 2005
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a dalia24 » 14. Jun. 2005 21:38

[ Združena tema ]

Že ima katera od vas izkušnje z odpravljanjem celulita v kozmetičnih salonih (limfne drenaže, green vac ipd.) ? ALI ZARES POMAGA? Rada bi se znebila pomarančne kože in bi magari plačala malo več, samo da bom enkrat tako kot je treba bit... :roll: Vsako leto si kupujem te kreme anticelulitne, pa se mi pol na koncu zdi, da mi niso nič pomagale... Čeprav pijem veliko vode, se gibam, ne jem sladkega in rezultati niso kaj ekstra... S težo nimam velikih problemov, le celulit mi dela preglavice (rada imam sladko in slano pecivo :oops: )

Pa še nekaj... Zadnji mesec opažam na nogah take rdečkaste lise... Kot da bi ble globoko pod kožo popokane kapilare, samo menim da to niso kapilare... Sumim, da je kriv solarij :? Čeprav hodim v solarij vsako leto (že 7 let) spomladi do dopusta, sem to letos opazila prvič... Edina razlika je v tem, da letos hodim v stoječ solarij in da je ta precej močen (je 900 vatni-to je baje ful močno)... Kaj pa vem! MI ZNA KATERA SVETOVAT KAJ V ZVEZI S TEM? Sem že malo obupana, ker ne vem kaj naj... Naj grem k dermatologu?
Uporabniški avatar
.:sonchika:.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 165
Na forumu od: 11. 3. 2005
Kraj: Malo tu, malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a .:sonchika:. » 15. Jun. 2005 8:38

Glede teh lis - najbolje je, da res obiščeš dermatologa. Ker zna se zgoditi, da gre za poškodbe zaradi solarija (nevarna stvar).
Kar pa se tiče celulita, lahko pa še probaš s fangom, prden greš v salon in porabiš ogromno količino denarja. Fango je edini preparat, ki izboljša videz pomarančne kože. Maščobe ne odstrani (sej je ne more), ampk kožo naredi na videz bolj napeto in vlažno, zato se celulit manj vidi. Probaj.Fajn stvar.
Ancica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ancica » 15. Jun. 2005 8:49

Tudi v kozmetičnih salonih ti ne bodo odstranili celulita za zmeraj, ampak boš mogla te tretmaje redno obnavljat. Celulit ti pa odstranijo kar uspešno, vsekakor bolj kot kake maže.
fishi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 22. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fishi » 15. Jun. 2005 8:51

je cist predrago....okol. 100jurjev mislm da.....za ta dnar je bols da si vzames osebnga trenerja in bos dobila res fajn postavco, pa tud celulita bo opazno manj....js mislm da je to velik bols in velik bolj bos zadovoljna!
keep on smiling:)
Uporabniški avatar
oreada
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 13. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a oreada » 25. Jul. 2005 19:55

Hey hey ... Punce jz rabm en nasvet. A katera ve, kje v Celju je kakšen fajni kozmetični salon (mora met kj bolj eksotičnega, drugačnega, oziroma ne same tiste navadne storitve, ki jih dobiš v vsakem kozmetičnem salonu) pa da ni ravno najdražji?
A stranger is just a friend you haven't met yet.
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 25. Jul. 2005 20:30

jaz zaupam samo svojemu kozmetičnemu salonu in nobenemu drugemu :D sploh pa salonom ne zaupam svoje kože na obrazu, ker sem bila že prevečkrat razočarana nad masakrom narejenim na mojem obrazu od raznih kvazi kozmetičark.

Kar se pa ostalih storitev tiče, npr. kakšno blato za telo oziroma nega telesa, to bi pa šla. Mogoče me proti jeseni vidi kaj SPA v Lj :D
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 25. Jul. 2005 20:34

aja glede celulita in kozmetičnih salonov pa: nekajkrat sem obiskala limfno drenažo v kombinaciji z cimetovo oblogo (preden sem imela doma svoj aparat za limf.drenažo :D ) in sem tja znosila celo premoženje, efekt je sicer bil, ampak kratkotrajen.

Šla sem tudi na hladni wrapping, tudi s cimetom se mi zdi. Ta mi je še najbolj pomagal, pa tudi obseg po tretmaju je bil zadovoljiv (kakšen cm manj).

Najbolj razočarana pa sem bila nad vročo savno in nekim gelom proti celulitu, povita in pokrita z neko vročo zadevo. Takrat sem na nogah fasala svoje prve in edine kapilare :roll: nikoli več!

tko da razmisli kaj je zate, preden greš :) boš pa zihr dala ful veliko denarja in če tega ne boš kombinirala s prehrano in gibanjem, je čisto brez pomena.
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 26. Jul. 2005 8:44

Nikol ne hodm v salone. Pijem velik vode, pa gibam se (kadar se mi lup). cellitu pa nisem glih podvržena, mam ga full malo vid se mi sam ko sedim na skretu :lol: ... pa še to se sploh ne sekiram. če ga majo ultra suhe zvezdnice, zakaj ga pol že jst nebi mela :?: :!:
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
levčica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 22. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a levčica » 26. Jul. 2005 18:14

[quote="La*Perla"]aja glede celulita in kozmetičnih salonov pa: nekajkrat sem obiskala limfno drenažo v kombinaciji z cimetovo oblogo (preden sem imela doma svoj aparat za limf.drenažo :D ) in sem tja znosila celo premoženje, efekt je sicer bil, ampak kratkotrajen.

Šla sem tudi na hladni wrapping, tudi s cimetom se mi zdi. Ta mi je še najbolj pomagal, pa tudi obseg po tretmaju je bil zadovoljiv (kakšen cm manj).

Najbolj razočarana pa sem bila nad vročo savno in nekim gelom proti celulitu, povita in pokrita z neko vročo zadevo. Takrat sem na nogah fasala svoje prve in edine kapilare :roll: nikoli več!

tko da razmisli kaj je zate, preden greš :) boš pa zihr dala ful veliko denarja in če tega ne boš kombinirala s prehrano in gibanjem, je čisto brez pomena.[/quote]
Cimetova krema je splošno znana kot zelo učinkovita - mislim wrapping, če je to krema od Afrodite. Je pa res, da je treba misliti tudi na kapilare! V bistvu, če je krema učinkovita, to pomeni, da ti razširi žile, ker ti poveča krvni obtok, posledice pa so popokane kapilare.
Slišala sem, da pomagajo obloge iz blata in alg - mislim, da od Fanga.
Uporabniški avatar
leychy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 8. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a leychy » 11. Feb. 2006 10:19

a je mogoče že kera probala HYPOXI terapijo??
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 11. Feb. 2006 19:28

pozna katera kakšen dober pa mogoče ne ravno predrag kozmetični salon v okolici Lj, Kr, Domžal (v tem trikotniku nekako), namreč moram se it mal zmenit za makeup za maturantski ples... :)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov