Kozmetični salon / kozmetičarka

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

jagoda-malina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 433
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda-malina » 28. Feb. 2009 18:36

In kakšna je sprememba po negi obraza?
Ellie**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 1. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ellie** » 21. Mar. 2009 13:47

Mi katera lahko priporoča dobro kozmetičarko v Kranju? Potrebujem jo za ličenje za maturantski ples...
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 22. Mar. 2009 16:11

Pozna katera kakšno dobro vizažistko/kozmetičarko v okolici Nove Gorice za ličenje za maturantski ples?
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 19. Jun. 2009 10:23

Osvežujem temo...

iščem zares dobro kozmetičarko (področja so lahko: LJ, KR, CE, Žalec), ki se spozna na svoje delo, pa da uporablja naravno kozmetiko. Iščem jo pa za nego/čiščenje obraza.

Nekja sem že gledala salone, ki uporabljajo dr. Hauschko. Poznate še katero? Predvsem me zanimajo vaše izkušnje z raznimi kozmetičarkami, ki bi ustrezale zgornjemu opisu.

Bom sama potem izluščila tiste, ki uporabljajo testirano na živalih.
rose8
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 20. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rose8 » 26. Jun. 2009 8:51

živjo,
mene pa zanima kako poteka depilacija v salonu, zdaj bom šla prvič... pa koliko približno moram imeti dolge dlačice?
Uporabniški avatar
Venera8
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 26. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Venera8 » 27. Jun. 2009 14:39

ja mene tudi to zanima, pa če je katera že bila da bi delila izkušnje z nami. če to boli, pa kako to pravzaprav poteka.
Uporabniški avatar
Volcjikamen
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 60
Na forumu od: 27. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Volcjikamen » 27. Jun. 2009 15:05

rose8 napisal/-a:živjo,
mene pa zanima kako poteka depilacija v salonu, zdaj bom šla prvič... pa koliko približno moram imeti dolge dlačice?


Ja meu je ful čudno, ko mi kozmetičarka v salonu pizdo brije.
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 27. Jun. 2009 16:27

^^brije?? :eek:
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 27. Jun. 2009 16:43

Tale punca/fant mal provocira v vseh temah. Talenti, ni kej :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 27. Jun. 2009 16:54

Jst bi rekla fant (samski) al pa punca, ki nima pojma o temah, v katere piše :lol:
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
electra87
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 11. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a electra87 » 24. Nov. 2009 21:23

Spet obujam malce starejšo temo, in sicer z enim malce trapastim vprašanjem :) Ta teden grem prvič h kozmetičarki na čiščenje obraza. Pa me zanima, a moram priti tja nenaličena in ali moram imeti lase spete? Vem ja, da je malce neumno vprašanje :(
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 24. Nov. 2009 21:31

Ma ubistvu je vseeno al si naličena al ne,ker ti itak ona sčisti obraz,čeprav imajo verjetno rajš, da prideš kr nenaličena. Lase je verjetno ne bodo motle,razen,če imaš kakšen frufru. Ma je bolj funkcionalno najbrš,če maš spete :D Lahko pa imaš sabo elastiko pa kako špangico in ti bo že ona povedala kaj naredi z lasmi.
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
electra87
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 11. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a electra87 » 25. Nov. 2009 13:34

hvala :)
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 26. Nov. 2009 12:20

rose8 napisal/-a:živjo,
mene pa zanima kako poteka depilacija v salonu, zdaj bom šla prvič... pa koliko približno moram imeti dolge dlačice?


hmm, ma pusti tko vsak za 1 cm, čist kratke ne smejo bit, oz. ni fajn da so, ker jih potem vosek ne "zagrabi". Sama sem bila 2X na depilaciji z voskom, enkar samo noge, drugič tut bikini cono, koliko sem pa imela dolge se pa ne spomnim, blo dolgooo nazaj, vem pa da ne grem nikoli več ker je svinjsko bolelo, pa še kožo mi je snela na bikini delu (res nikoli več) raje se sama depiliram lepo z aparatkom doma, kot pa da me ona oskubi in kožo da dol, pol itak nisi za nikamor 2 tedna, pol pa že začnejo rastit nove dlačice.
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 03. Apr. 2010 8:53

No, da malce obudim tole temo. :)
Pri kozmetičarki nisem bila že kakšno leto in pol. Kolikokrat letno je priporočljivo hoditi h kozmetičarki na osnovno nego obraza (površinsko čiščenje, piling, globinsko čiščenje, razkuževanje, masko)? Glede na to, da nimam problematične kože, saj imam nasplošno čisto kožo, a majhne ogrce po nosu (vidne samo od zelo blizu), bi bilo verjetno pametno iti 1x na dva meseca, ali ne? Baje, da vsak mesec ni najbolj priporočljivo iti, ker si koža mora malo odpočiti. :? Kolikokrat hodite torej h kozmetičarki in kaj vse vam naredi?

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov