Korekcija prsi Ignatovski, Janežič, Leskovšek ali Čokl?

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 21. Jul. 2015 9:51

Žal ne, ženske si jih še vedno dajo operirat kar po tekočem traku.
Sploh pa kakšne manekenke, pevke, voditeljice... Vse so zategnjene, z napihnjenimi ustnicami, umetne joške, umetne trepalnice, japonske obrvi (vrisovanje)... Sigurno sm še kaj spustila.
Operacija jošk je obratno sorazmerna z zdravo pametjo in inteligenco.
Sm gledala fotke znanke z umetnimi, ima 2 žoge na vitko postavo, meni je to zelooo grdo, ampak tipe menjava kot po tekočem traku pri 40-ih in misli da je miss sveta :ja:

Sama se zelo malo ličim, ko pa se, dam samo maskaro, senčilo samo za posebne priložnosti, isto puder... Cenim naravno lepoto in menim, da jo tudi moški čedalje bolj cenijo.

Nimam ogromnih jošk, kupim si PUSH-UP modrce, nisem pa ravna in nimam najmanjše na tem svetu. Moja sestra ima A košarico in imam feeling da mi je folš zarad jošk ;D :lach: Ima pa toliko pameti, da ne razmišlja o operaciji. Oblekice ji kljub malim lepo pašejo.

Joške niso povezane s konf. št.
Npr. s sestro imava isto konf. št. in ona ima manjšo nogo in tut manjše joške... Meni recimo KT povečajo joške za skor eno številko.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Jul. 2015 12:13

Ja pri meni malo vpliva če grem gor ali dol s konfekcijskimi. KT pa nisem nikoli jemala(in jih tudi nimam namena).
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 21. Jul. 2015 12:23

Čuftika, spet ljudi meriš le po sebi...

In tista korelacija med inteligenco in operacijo jošk je tudi brca v temo.

Se strinjam da se gre veliko žensk operirati, samo zato da bi bile bolj privlačne moškim, in s tem potrjujejo da je videz najbolj pomemben.

Ampak, je pa tudi ogromno žensk ki imajo probleme s samozavestjo, ki so nesrečne zaradi tega kako izgledajo, in ker nobene alternative da bi to dosegle same, zakaj si potem ne bi pomagale?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 21. Jul. 2015 12:23

če smo že pri tem..
PMS in kreatin lahko delata čudeže, ampak le začasne :D
verjetno tud estrogen in soja, ampak ne vem kolk je to varno jemat ;)


pa se mi zdi da se jih večina gre operirat ravno zaradi samozavesti.
če bi se že operirale za druge, bi se verjetno bolj zato, da bi bile druge ljubosumne, ne pa da bi ugajale moškim :lach:
to sta edini verziji kar sem slišala od žensk, ki so se operirale, ne morem pa rečt da ne obstaja nobena, ki se ni šla operirat zaradi moških
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 21. Jul. 2015 16:08

Naj se operirajo, če mislijo da si bodo s tem povečale samozavest (vendar si jo ne bodo, kar je žalostno da se tega prej ne zavedajo). Večinoma se operirajo ker si niso všeč takšne kot so, ker mislijo da bodo z novimi joškami bolj srečne, izpolnjene, zadovoljne...
Ne rabiš biti psiholog da to ugotoviš. Ne sodim ljudi po tem ali si dajo operirat joške ali ne, vendar sem imela priložnost spoznat več žensk, ki so se operirale in nobena ni bila nekaj zelo inteligentna, bile pa so v svetu show biznisa, samooklicane manekenke, modne oblikovalke... (za moje pojme in pojme tistih, ki imajo vpogled v to pa ene navadne avše in (elitne) prostitutke)). Pa nimam nič proti elitni prostituciji, kdor ima želodec za to, kapo dol.

Joške so maščobno tkivo in zato je logično, da jih šport zmanjšuje, veliko je odvisno od genov...

Vsak napiše svoje mnenje in seveda izhaja iz sebe. Noben ne reče da imam prav, povem to kar mislim in ne to kar mislim da bi večina rada slišala.
lollypop-@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 7. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lollypop-@ » 21. Jul. 2015 17:02

Jaz jih pa par poznam ki so si tudi operirale in vse so imele težave s samozavestjo. Potem pa so postale veliko bolj samozavestne. Po mojem je odvisno ali se greš res operirat zase ali pa za druge (kar je ponavadi prisotno v šov biznisih).
Michella, če si si sama sebi všeč ko si naga, si jih raje ne operiraj. Sploh če bi si jih samo malo povečala. 1x ko si boš to naredila ne bo poti nazaj. Kolikor so mi sicer druge pravile, moraš biti ful psihično stabilen da greš skozi to, ker so prisotne bolečine, brazgotin se pa tudi nikoli ne znebiš. Pa še pritisk okolice se moraš navaditi, ker večini je to še vedno tabu in boš zaradi tega izpadla neumna. Sicer nimam izkušenj, je pa šla na poseg moja prijateljica in ji je grozno, ker si je prej ful želela da bi se je tipi (oz njeni partnerji) ful dotikali po joškah, ampak je bila preveč sramežljiva da bi s kom bila. Zdaj pa se ji je očitno živec ukleščil in ne čuti dotikov. Je pa zdaj srečnejša in ko je naga in ko je oblečena. Vsaj tako pravi. Pa vidi se ji, da je bolj samozavestna, ker si je to želela od kar je bila najstnica.
Pa itak ne gre pretiravati v tem. Po mojem če si gre kdo naredit, je boljše da si jih tako povečaš, da imaš potem skladno postavo in da niso niso samo joške v ospredju.
Never explain yourself to anyone.
Because the person who likes you doesn`t need it,
and the person who dislikes you won't believe it.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov