Konfekcijska številka

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 14. Avg. 2015 22:00

Noben ne pravi, da se mora imet bujne obline pa da je edino to lepo. Obline so ti dane ali pa pač ne.
Pa kilaža nima ključne vloge pri tem. Ena se lahko zredi za 15kg, pa še vedno ne bo imela oblin (no, imela jih bo, ampak ne na tistih mestih kjer jih je recimo hotela pridobit (npr. prsi, zadnjica, boki), ker enostavno nima take konstitucije).

To kar je nalepla Temptress je bolj v manjšini se mi zdi, vitke ženske z naravno bujnimi oblinami, prva liga (vsaj po mojem mnenju).

Je pa itak da širši razpon lepih postav pri ženskah, z izjemo res presuhih in preokroglih. Pa jabolko - za moje pojme najmanj posrečen tip postave na ženski (žal se na to ne more kaj dosti vplivati).
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 14. Avg. 2015 23:03

Pri vas je toliko govora o teh postav, kot da bi se naj rodil z njimi. Pod kožo smo vsi glih seveda imajo nekatere res bolezenske težave. Samo če si pa zdrav pa ne vem v čem je problem, ker to so dejansko spet neka novinarska sranja. Ženska in moški na telesu ne moreta spremeniti edino velikosti prsi in penisa pa še za to bi naj bile neke kvazi vaje krožni gibi pa take stvari, čeprav dvomim da kateri pomaga. Druge nebuloze oblika jabolka, peščene ure, trikotnika ... So pa pač novinarska sranja vsaka ma lahko obliko peščene ure že ko shujšaš se ti poudarijo obline medenice in ram ... Kot pa gledam je pa itak ponavadi taka postava, s čim se ukvarja isto pri moških. Ženska ki smuča ali je atletinja imajo ponavadi trikotnik ali narobe obrnjen trikotnik. Nekatera ki je zdrava in leži je pač jabolko je pač lena. Nekatera ki je v fitnesu je ali peščena ura ali trikotnik ker po večini delajo vaje za zadnjico ... Na rentgenskem slikanju boste pa vse glih. Tako, da Ananhas na obliko postave se lahko še kako dobro vpliva če nimaš bolezenske težave. In to me tako moti ko ženska reče imam postavo ***** in zavida drugi ker je kvazi rojena z neko drugo novinarsko farso o postavi. Dvigni rit začni športat pa si lahko trikotnik, jabolko, peščena ura ali kar hočeš ....

To je isto kot s šolanjem ista stvar je postava s trudom pač nekam prideš. Še človek z downovim sindromom je opravil fakulteto pa čeprav imajo IQ precej nižje kot "naš" se je pač potrudil. In pri šolanju so eni pametnejši eni pa pač bolj zagrizeni in dlje pridejo. Ima pa pri obeh stvareh nekdo manjšo prednost nekdo si v šoli zapomni dosti več kot drugi ob istem prebiranju, nekateremu se pa pri športu pozna prej kot drugemu. Samo če si zagrizen prideš do konca šolanja, isto je s postavo.

Slika
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 14. Avg. 2015 23:21

Ma enostavno ni res.
Konstitucije so različne, proporci so različni. Ja se da do neke mere oblikovat telo (ekstremni športi izvzeti), ne moreš pa ti čist spremenit telesa. Ženskam se maščoba nabira na različnih področjih telesa, iz tega tudi izhajajo tipi postav.

Me zanima kako naj bi npr. tale: http://assets.nydailynews.com/polopoly_ ... 74-023.jpg

pridobila postavo peščene ure? Ne gre, pa se lahko na glavo postavi. Pa ne da je kaj narobe z njo, samo pač zasnova ni dana.

Ena se lahko zredi 10 kg, pa bo imela še vedno vitek pas in obline peščene ure, medtem, ko druga lahko pazi kaj poje in miga, pa bo še vedno jabolčkasta (kljub suhosti).
Zadnjič spremenil Ananhas, dne 14. Avg. 2015 23:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 14. Avg. 2015 23:27

To preprosto ni res me noben ne prepriča tako kot je pri možganih je tudi pri postavi, seveda se pa en ki ni k temu nagnjen se more več potrudit. Tole žensko ki si prilepil kar pošlji meni na kurz v roku 3 mesecev bo peščena ura to je dejstvo imaš vaje za medenico in za zadnjico in rame pa malo diete bo rabila in vaje za trebuh pa bo v par mesecih peščena ura. Samo spet tako kot pri vsaki stvari potrudit se moraš, če narediš 2 počepa pa rečeš to ne gre potem pač ne gre to je tako kot da se vpišeš na fakulteto prebereš par strani za učenje in obupaš. Potem pač nebo tega si očitno ne želiš dosti.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 14. Avg. 2015 23:39

Ja, te niti ne bom skušala prepričat. Prav vse ženske bi bile lahko glamour modeli, mhm.

Jaz pa točno vem kaj govorim, in ostale ženske, če to berejo najbrž tudi.

Aja? To bi pa res rada vidla, kaj bi ji rebra odstranil ali kako misliš prit do ozkega pasu? :D Ker ženska je že fit, samo pač s svojim tipom konstitucije.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 14. Avg. 2015 23:50

Capo di banda, kaj če bi ti, kar zadeva konfekcijske št. in tipe postav raje malo več bral in manj pisal? :D
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 14. Avg. 2015 23:56

sem se spomnila na tole reklamo :D

https://www.youtube.com/watch?v=V1DxmmpzrTM
TinaIvanovic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 7. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a TinaIvanovic » 15. Avg. 2015 6:48

Ananhas napisal/-a:Noben ne pravi, da se mora imet bujne obline pa da je edino to lepo. Obline so ti dane ali pa pač ne.
Pa kilaža nima ključne vloge pri tem. Ena se lahko zredi za 15kg, pa še vedno ne bo imela oblin (no, imela jih bo, ampak ne na tistih mestih kjer jih je recimo hotela pridobit (npr. prsi, zadnjica, boki), ker enostavno nima take konstitucije).

To kar je nalepla Temptress je bolj v manjšini se mi zdi, vitke ženske z naravno bujnimi oblinami, prva liga (vsaj po mojem mnenju).

Je pa itak da širši razpon lepih postav pri ženskah, z izjemo res presuhih in preokroglih. Pa jabolko - za moje pojme najmanj posrečen tip postave na ženski (žal se na to ne more kaj dosti vplivati).



Končno ena pametna izjava ;)
Ja js recmo če se zredim dobim sam na f***k ročkah pa riti,noge zlo mal ker mam gensko suhe, prsi pa tud mam A ze od nekdaj :) neki tasga http://images0.zurnal24.si/slika-_origi ... 641379.jpg sam daj vidno daj zenska mal večja kar pa js nism ampk tko ..nabiranje na f**k ročkah mislm pa vitk trebuh.

e mot me ubistvu da mam mjhne joske ker cela zgledam baby face,vsak je drugač zgrajen,delat mormo da smo zdravi,da se dobr počutmo,da delamo na svoji konstrukciji ,to je vazno :) potem je pa stvar okusa tipa ane :) eni imajo radi oblinaste,drugi pač drobne,drugi presušene, eni orto debele :D :roll: :roll:
Zadnjič spremenil TinaIvanovic, dne 15. Avg. 2015 6:57, skupaj popravljeno 1 krat.
TinaIvanovic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 7. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a TinaIvanovic » 15. Avg. 2015 6:52

Ananhas napisal/-a:Ma enostavno ni res.
Konstitucije so različne, proporci so različni. Ja se da do neke mere oblikovat telo (ekstremni športi izvzeti), ne moreš pa ti čist spremenit telesa. Ženskam se maščoba nabira na različnih področjih telesa, iz tega tudi izhajajo tipi postav.

Me zanima kako naj bi npr. tale: http://assets.nydailynews.com/polopoly_ ... 74-023.jpg

pridobila postavo peščene ure? Ne gre, pa se lahko na glavo postavi. Pa ne da je kaj narobe z njo, samo pač zasnova ni dana.

Ena se lahko zredi 10 kg, pa bo imela še vedno vitek pas in obline peščene ure, medtem, ko druga lahko pazi kaj poje in miga, pa bo še vedno jabolčkasta (kljub suhosti).


točno tako. Eni so res neizobrazeni.A ni še noben slišu da je kle važna tud zgradba kosti ? Zto pa so ene tok gadno grozne k shujšajo ker so kosti na obrazu,na bokih povsod drugačne in je grozn če preveč shujšajo.To je ta fora da more usak delat na svoji konstrukciji in situacija rešena.Zato pa je edina resnica da je lepa ženska ubistvu vsaka k ni zašpehana na svojo konstrukcijo,potem je vse stvar okusa!
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Avg. 2015 7:41

Ne Capo, tipi postav obstajajo,tako kot je pri moških konstitucija-širina ramen npr.,so pa če je dekle bolj suho,fit ful manj izraziti. Je res, kakeršen koli tip postave ima ženska,če športa/se veliko giblje,pazi kaj je, bo izgledala 'dobro'.

Js mam pa glih kontra kot Tina in podobno kot je Ananhas dala primer. Ko sem pridobila 10 kil mi je od tega šlo čisto minimalno,skoraj nič v pas/trebuh in večino v boke,stegna,rit, malo v prsi. Nog pa tudi že zarad mišic nimam tako suhih.
Tista ženska na sliki ki je kao antipeščena ura se pa pomoje tudi malo čudno drži tam, zato zgleda še tolk bol,da nima ozkega pasu.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Avg. 2015 8:28

Men je top šit tista latino postava, boki, večje joše, tudi če je malo nabasana je še vedno 10x bolj sexy kot suha postava.

Ampak ja, genetika ti predispozicije za postavo. Če se jaz redim, gre vse v bauh, pri kolegu gre pa vse v boke, in ima tako žensko postavo, kar res ni dobro.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 15. Avg. 2015 10:41

Konstrukcija telesa kot višina to ja, širina ramen pa ne se z fitnesom lahko konkretno poveča rame vsakega zdravega moškega seveda nebo ratal schwarzenegger tako kot en ki se veliko šola nebo prišel na iQ šahista Kasparova. Bo imel pa lepo širino ramen večjo od večine slovenskih moških. Tako da ja en ma pač predispozicijo za pamet en pa za konstrukcijo telesa samo tudi tisti ki tega nima, v zdajšnih časih ko imaš tisoč in en šport, fitnes naprave za vsako mišico posebaj, še napitke za maso ali zgubljanje mase čeprav to je za pussis ampak dobro. Ananhas pišeš mi neke brezvezne ekstreme ki niso ne lepi in neumni in ja nekatere manekenke to res delajo pač njihova stvar. Tina ti pa ne vem zakaj toliko po temah poudarjaš f** ročke kot da je pa to sedaj ne vem kakšen + če ima to ženska. V malih mejah normale je lepo potem je pa že šlepar. (osebno mnenje)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Avg. 2015 10:57

Kaj so f** ročke?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 15. Avg. 2015 11:12

^^ predvidevam, da to: :D
http://www.dermmedica.ca/wp-content/upl ... lpting.jpg

capo - ja seveda, da govorim o dveh čistih nasprotjih a le zato, ker še vedno tupiš, da se da iz obeh naredit isto. Pa se ne da, realno gledano.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Avg. 2015 12:16

Meni je tale tema itak brca v temo, ker itak vsaka zagovarja svojo postavo.


Imaš kar imaš, če si trlica, ne morš imeti oblin, če imaš obline, je skoraj nemogoče da si trlica.
Za joške se da rešiti.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov