Konfekcijska številka

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 15. Avg. 2015 12:24

Led Zeppelin napisal/-a:Men je top šit tista latino postava, boki, večje joše, tudi če je malo nabasana je še vedno 10x bolj sexy kot suha postava.



we should hang out
če vidim tako na ulici, bi se definitivno obrnila za njo, ker bi mi bla všeč.
ampak obrnila bi se tudi za kakšno, ki sem prilimala slike, ker bi mi bila ideal.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Avg. 2015 12:38

Meni je samo zanimivo, da je ženski ideal mnogo bolj suh kot moški ideal ženske.

Imam kar nekaj kolegic iz Poljske, in tudi poznam kar nekaj žensk iz vzhodne Evrope. Ženski ideal postave, je dobesedno trlica. Dve moji kolegici sta res lepotici, obraz resnično lep, postava pa presuha...pa so baje tam nista niti med suhimi :D.

Pač, preveč ste zajebane do sebe :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 15. Avg. 2015 12:42

Pomoje zato, ker so ženske bolj pod vplivom mode, moški pa zavestno oz. podzavestno padajo na ženske, ki izgledajo plodno.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Avg. 2015 12:47

Jop.

Plus, ne vem...vedno ko srečam suhe ali extremno natrenirane ženske, so mi vedno tečne.

Najbrž ker so asketske in stroge, jejo premalo pice, in ni veselja v njihovemu življenju.

Še nikoli nisem videl nesrečne ženske ki je jedla pico.

Pizza is love, pizza is life.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 15. Avg. 2015 13:16

"lačn si ful drugačn" :D
TinaIvanovic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 7. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a TinaIvanovic » 15. Avg. 2015 13:30

Led Zeppelin napisal/-a:Jop.

Plus, ne vem...vedno ko srečam suhe ali extremno natrenirane ženske, so mi vedno tečne.

Najbrž ker so asketske in stroge, jejo premalo pice, in ni veselja v njihovemu življenju.

Še nikoli nisem videl nesrečne ženske ki je jedla pico.

Pizza is love, pizza is life.


:lach: :lach: :lach: izjave pa da te kaaap
nisem videl nesrečne ženske ki je jedla pico. pa kwa ti mislš da suhe ne jemo pice al kwa :lach: :lach: :lach: aja sj res, uni k smo sexy oblikvani pa jemo pico smo usen gadni ker pač vi k jeste pico takoj dobite na kg, to je razlika.In to vsi vemo :))) eni majo pač srečo da jejo kar hočjo pa se jim prime kamor treba,ne povsdo da morjo pol delat na postavi da jim gre na dolocenih predelih stran speh in se utrdijo NPR .bruka model. me znima kasn si .najbrz tak k je tvoj okus zensk :D tema :lach: :lach:
TinaIvanovic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 7. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a TinaIvanovic » 15. Avg. 2015 13:31

Ananhas napisal/-a:^^ predvidevam, da to: :D
http://www.dermmedica.ca/wp-content/upl ... lpting.jpg

capo - ja seveda, da govorim o dveh čistih nasprotjih a le zato, ker še vedno tupiš, da se da iz obeh naredit isto. Pa se ne da, realno gledano.



haha ja to so f**k ročke :lach: :lach: sam tok spet niam to mi je pa mal 2much za vidt no :lach:
TinaIvanovic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 7. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a TinaIvanovic » 15. Avg. 2015 13:33

Led Zeppelin napisal/-a:Meni je tale tema itak brca v temo, ker itak vsaka zagovarja svojo postavo.


Imaš kar imaš, če si trlica, ne morš imeti oblin, če imaš obline, je skoraj nemogoče da si trlica.
Za joške se da rešiti.



a si ti mogoče kdaj pomislu da ene nočmo večjih jošk ? :)
na J.Lo postavi itd je hudo mal večje prsi čeprov ma ona precej mjhne kukr je močna u stegna in rit ,ampk dobr pustmo to.
Sj vse vemo da obstajajo kreme in ostalo za povečanej in ja ornk delujejo mam kolegice,ampk js mam rja okrogle brez modrca kukr okrogle s kremami,al pa modrcm,men je vazn kasne so brez modrca pa po naravi jbg. Drgač pa hrana z veliko estrogena veča prsi,js je ne uzivam ubistvu nc ker je zlo rakotvorn estrogen ,zto pa je tok raka dojk čedalje več. Ampk če so tok sise bitne ..jbg pol :)
Primer paač powem :))) usakmu je neki vazn pa usakmu neki druzga 'fetis'
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Avg. 2015 13:41

TinaIvanovic napisal/-a:
Led Zeppelin napisal/-a:Jop.

Plus, ne vem...vedno ko srečam suhe ali extremno natrenirane ženske, so mi vedno tečne.

Najbrž ker so asketske in stroge, jejo premalo pice, in ni veselja v njihovemu življenju.

Še nikoli nisem videl nesrečne ženske ki je jedla pico.

Pizza is love, pizza is life.


:lach: :lach: :lach: izjave pa da te kaaap
nisem videl nesrečne ženske ki je jedla pico. pa kwa ti mislš da suhe ne jemo pice al kwa :lach: :lach: :lach: aja sj res, uni k smo sexy oblikvani pa jemo pico smo usen gadni ker pač vi k jeste pico takoj dobite na kg, to je razlika.In to vsi vemo :))) eni majo pač srečo da jejo kar hočjo pa se jim prime kamor treba,ne povsdo da morjo pol delat na postavi da jim gre na dolocenih predelih stran speh in se utrdijo NPR .bruka model. me znima kasn si .najbrz tak k je tvoj okus zensk :D tema :lach: :lach:

Jao tina malo heca no...kaj si se preveč najdla v tistem, da si tečna :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 15. Avg. 2015 14:44

TinaIvanovic napisal/-a: Drgač pa hrana z veliko estrogena veča prsi,js je ne uzivam ubistvu nc ker je zlo rakotvorn estrogen ,zto pa je tok raka dojk čedalje več. Ampk če so tok sise bitne ..jbg pol :)


In sedaj misliš da si zdrava e pa ne gre to tako lahko kot mogoče kakšni novinarji v lady ali zadovoljna.si napišejo da malo svojim uporabnicam pihajo na dušo. Veliko slabše je brez estrogena kot z preveč estrogena sploh pri ženskah tako da če misliš da boš pa sedaj zdrava pa pač ne boš. Več se mi pa ne da pisat, ker itak škoda česar koli vam tukaj pisat ker z težko glavo je težko živeti, samo če misliš da boš sedaj na boljšem pač ne boš. Edino kar je prednost so manjše joške kar ti je očitno top, samo zdravje je pa na slabšem.
TinaIvanovic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 7. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a TinaIvanovic » 15. Avg. 2015 17:15

Eh jej ....
Res je ,da je možnost da tudi ženske z manjšimi dobimo raka na dojki,nihče ni rekel da to ni mogoče,je pa logika že za otroka v vrtcu ..
da NEZDRAVE MAŠČOBE REDIJO,ZDRAVE PA NE REDIJO..Oziroma ..
z njimi ne dobivamo strupov v naše celice in s tem tudi manj možnosti za raka,ob nezdravi prehrani celice niamjo kisika,rak uspeva kjer ga ni, z vsem strupi si oslabimo im.sistem in tukaj nastane rak.S tem hočem rečt da se loh tud še nvm kok izogibamo nwm čemu,sj ...dobi ga lhko vsak itak,ker strupov je povsod dost,še v zraku so.Sam vemo pa da saj s prehrano loh velik spremenimo.
Dalje ..
1.) Estrogen dobivamo z marsikatero hrano tako,da moraš res reees bit na ksni orto dieti brez mleka,svinjskega mesa in ostalih orto škodljivih strupov da ga ne zaužiješ dost Prevelika količina pa je več kot škodljiva.

Zakaj številne bolezni naraščajo, kljub napredkom v medicini? Zakaj nas je vedno več, ki imamo takšne ali drugačne zdravstvene težave?

Poglavitni razlog je v estrogenu.

Sintetična oblika, imenovana ksenoestrogen, je industrijski derivat, ki ga najdemo v zraku, čistilih, losjonih in šamponih, vodi in v hrani. Naravni estrogen, imenovan fitoestrogen, najdemo v rastlinah, zeliščih in ekstraktih. Ko se ta dva združita v telesu, prežameta telo. Ksenoestrogen v plastiki povzroči prezgodnje menstruacije pri mladih dekletih. Sojini izoflavoni povzročijo agresijo in antisocialno vedenje in poženščijo moške. Prav tako debelost zviša nivo estrogena, uživanje soje pa raka na dojkah.

Hrana, ki jo danes uživamo, se je bistveno spremenila...od oreščkov, stročnic, semen, rib in sadja, do močno predelane, hranilno osiromašene hrane, hrane polne aditivov, hormonov in drugih dodatkov. Nikoli prej nismo bili izpostavljeni takšnim količinam estrogena v hrani, kot danes. Grižljaj za grižljajem se usmerjamo proti izumrtju. Dobra novica je ta, da ima človek čudovit mehanizem, ki mu omogoča obstoj, preživetje v ekstremnih razmerah in regeneracijo, če mu le zagotovimo ustrezne pogoje. Zato je potrebno uživati hrano, ki ne vsebuje estrogena. Večina diet je zelo restriktivnih in ne nudijo dobrih rezultatov, saj vsebujejo sojine proteine, živalske beljakovine in druga estrogenska živila, po katerih smo bolni in napihnjeni. Meso in mlečni izdelki so polni estrogena, sadje in zelenjava sta prepojena s pesticidi...Ko le ti enkrat vstopijo v telo, povzročijo hude motnje in hormonska neravnovesja.

Dve študiji, objavljeni leta 1995 sta ugotovili, da so imele ženske, ki so bile izpostavljene HNT z estrogeni več kot 5 let, 32-odstotno povečanje tveganja za rakom dojk. Če je bila HNT uporabljena v kombinavciji s progestini (ne smemo zamenjati z naravnim progesteronom), se je tveganje povečalo na 41 odstotkov in za tiste ženske, ki so bile že po menopavzi, se je tveganje povečalo na 71 odstotkov. Tveganje za zbolevnostjo za rakom na jajčnikih se je povečalo za 72 odstotkov. Najnovejši dokaz pretirane vsebnosti estrogena, povzroča težave pri ženskah in moških (rak dojk, endometrija, jajčnikov, prostate, mod, bolezni srca in ožilja, možganska kap...). Tamoksifen, šibko estrogensko zdravilo, ki se uporablja pri zdravljenju raka na dojki, je razvrščen kot rakotvoren. - NOLVADEX saj povzroča povečanje endometrija in raka na jetrih.

Obstaja neposredna povezava med pomanjkanjem progesterona in rakom na prostati in modih. Ker sta tudi hrana in voda sedaj kontaminirani z estrogenom, smo ljudje večinoma v estrogenskem presežku, s tem pa presežek estrogena poskrbi za številne bolezni, pri moških še posebno pri raku mod in prostete. Progesteron in druga naravna dopolnila za preprečevanje raka so bistvenega pomena za odpravljanje estrogenih učinkov.

Komentiraj drugič raje,če imaš kakšno daljšo objasnitev zakaj naj bi ti imela prav,pa bom mogoče še presenečena da sem narobe ''obveščena'' ? samo do takrat pa ostajam pri moji verziji :rolleyes: O tem se pa res brezveze naprej pregovarjat ja ker več kot očitno neboš tud vnaprej nobenga stavka napisala pametnga tko,da konc dbate .
Zdj sm hotla z vsm tem povedat da če nimaš dost strupov v telesu ki povzročajo raka (kot marsikejdruzga blablaldoajoaoaod) potem nebi ženske imele velikih prsi(že kle not je bizar strupov v te maščobi,gledaš kej discovery mogoče? očitno premal ...ammm ... ja kok ga je pol šele drugje k ne poznam 10% žensk oz več k 10% k majo odvečno maščobo sam u joškah drugje so pa shirane) ker pač nekam maščoba more it oziroma ne maščoa,ker poznamo tud zdrave,nekam STRUPI morjo it ker pač nemormo use spucat vn,sploh če se spomlad pa jesen saj maal ne prečistmo tko,da ubistvu sm mela prov.
Škodljiva prehrana = odvečna maščoba=slab im.sistem = manj kisika v celicah= odlično okolje za glivice, raka... IN TAKO NAPREJ
Ti misl svoje js svoje pa je :wink: :wink:
js se hočm saj s prehrano mal izognt pa pomoje je res to glede estrogena no karkol berem na spletu,edin ti drugač govoriš,maš kšno preverjeno informacijo da vidm če se motm ?????? Vsi bi bli supr na svojo konstrukcijo če bi zdravo jedl ane ,simpl :) lp
Zadnjič spremenil TinaIvanovic, dne 15. Avg. 2015 17:51, skupaj popravljeno 4 krat.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 15. Avg. 2015 17:18

Katera hrana pa je z estrogenom? :)
TinaIvanovic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 7. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a TinaIvanovic » 15. Avg. 2015 17:32

Mislm js res nč slabga nočm ane, sam bl logična mi je moja razlaga k tvoja brezpomenska :/


Bl se je pomoje dobr osredotočt na to da mamo vse hormone v ravnovesju ,sj jih pomoje večina ns nima ane,čedale mn ..nwm no

Men maca ne odgovarja za hormonsko ravnovesje kr šraufat me zčne po njej tko,da jem pa svetlinovo olje in čimveč hladno stiskanih Olj uživam k so res zdrava no da čimveč teh zdravih maščob dobim.
Sam to ti ne pomag ače pol na rafiniranem olju delaš hrano npr pa umetne pijače piješ to je najbl hudo no pomoje.Pa to je že debata za hrano tko,da ne bomo smetal kle :D

Dokler ne zboliš npr se ne zavedaš kok strupov je okol tebe,kaj daješ VASE kero packarijo in kaj daješ NASE.
Tud pr kozmetiki k jo mamo ženske rade je treba pazt pa s čem se tuširamo. AMpk to pa res ni noben Problem sj je polno strani
ekooaza.si je men najbolša spletna stran glede usega =)) tuki se vse loh naroči pa bomo usi zdravi :lach: :lach: ja radi pa bi :lach: :lach: no saj neki bomo nrdil za to nooo :D :D
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Avg. 2015 19:15

^^ tina si šla zelo izven teme s temi objavami.
Dokler smo zdravi ni nobene potrebe po kakšnih posebnih dietah, kaj je zdrava,uravnotežena prehrana je pa bilo tako ali tako že velikokrat slišano.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 16. Avg. 2015 8:20

TinaIvanovic: Hvala za zelo poučen prispevek. Če te ful skrbi to, da imaš preveč estrogena, si lahko tudi odrežeš jajčnike.

Da ne bom OT: meni je lepa postava v konfekcijskih številkah 38-42, z naravnimi oblinami (boljše da so ploh kot pa da imajo umetne balone) pa tudi če je kak gramček maščobe kje preveč.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot], Google [Bot]