Kolobarji pod očmi / podočnjaki

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
roxeanne
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 60
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a roxeanne » 30. Apr. 2009 22:25

tuki je par nasvetov kako omiliti temne kolobarje.
jst probavam tole z mrzlimi čajnimi vrečkami. mogoče mi za odtenek pomaga

http://www.njena.si/stil/namigi/temni_k ... id_46.html.
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 30. Apr. 2009 22:40

Najbolj uspešno se jih boste znebile, če boste dovolj spale. Ampak ne dopoldan, zvečer čimprej v posteljo.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 03. Jun. 2010 20:19

Kopiram od drugod:

sončnica napisal/-a:Nisem vedla, kam bi dala pa bom vprašala kar tukaj.
A mi lahko katera predlaga, kakšen dober korektor/concealer, ki bi dobro prekrival podočnjake. Do sedaj sm mela enga od Artistry, a bi rada poskusila kaj novega. Cena ni pomembna, ker mi ni problem dat več za korektor, ker mam s podočnjaki res probleme.

Ličenja pa danes ni bilo, ker sem že cel dan doma za knigami :D
×Sweety×
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 270
Na forumu od: 14. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ×Sweety× » 12. Jun. 2010 17:13

vse kar lahko rečem je hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa buubbika :D

Ko sem vidla tvoj post sem si šla kupit tale korektor od Revlona in je res najboljši. Glede na to da brez korektorja zgledam ko bolano dete (če fajn kolobarji vn udarjo), če se naspim je bolše ampak vsen zgledam kot da sem spala 1-2 uri al pa sploh nič. In tale zadevca je super, obstojen ful dolg in zgleda naravno, pa še vsebuje SPF 15.

Definitivno priporočam tut ostalim k mate težave s tem :top:
Uporabniški avatar
LeillaLee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 20. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LeillaLee » 24. Jun. 2010 20:54

Tut jz mam temne kolobarje, ima jih tut sestra in mama. Pa ne zaradi premalo spanja ampak enostavno imam tako tenko kožo na obrazu, da se vidijo kapilarice...tudi ob ustih se mi vidi ena žila-sploh pozimi, poleti ne ker sem temnejše polti.
Najbolj mi pa pomaga:
* dovolj spanja
* veliko popite vode
* zjutraj ko vstanem si dam v zmrzovalnik zmrznit gobice za čiščenje make-upa, katere namočim v kamiličnem čaju...naravno in povrhu dela še čudeže. (vležem se in si dam to na oči, sprostim se pa še podočnjaki zginejo :D )
* če pa ni časa za kej takega pa pomaga kremica za bolj navlaženo kožo okrog oči
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 07. Jan. 2011 16:13

NOVO!
da ne odpiram nove teme.- nikoli nisem uporabljala korektorja, zdaj se mi pa včasih zdi, da imam podočnjake. kremo za okrog oči itak že uporaljam, za korektor pa ne vem kakšen je "recept" da zadeneš pravi odtenek.
pa katerega mi priporočate?
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Moyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 10. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Moyka » 10. Mar. 2011 22:27

Hej!

Jaz ti svetujem kremo Forever Alluring Eyes, ki je naravna.. moja mama jo je uporabljala ker je imela res temne podočnjake in nabuhle oči, odkar uporablja to kremo pa se je vdino zmanjšalo..
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 16. Jul. 2012 13:27

claire napisal/-a:NOVO!
da ne odpiram nove teme.- nikoli nisem uporabljala korektorja, zdaj se mi pa včasih zdi, da imam podočnjake. kremo za okrog oči itak že uporaljam, za korektor pa ne vem kakšen je "recept" da zadeneš pravi odtenek.
pa katerega mi priporočate?


Kaj si potem kupila? :) (malo stara tema, pa vseeno)

Jaz sicer nimam ravno blazno temnih kolobarjev ali česa takega, ampak uporabljam drugače za nepravilnosti korektor v stiku od Art Deco, ki pa je antiseptičen (z oljem čajevca), tako da ga baje ne priporočajo za okolico oči... pa ne vem, bi rada nabavila nekaj še za pod očmi, ampak ne vem, kaj bi bilo kul... nekatere uporabljajo baje kar osvetljevalec :?: :nixweiss:

Tegale od YSL tudi pogosto hvalijo, a je katera že sprobala? http://www.yslbeautyus.com/Touche-%C3%8 ... lt,pd.html
playboyGirL
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 18. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a playboyGirL » 18. Jul. 2012 18:22

jst imam tudi velike probleme s podočnjaki... prav tako so tudi pri meni dedni.. ima jih mama :?
najhuje je to da imam dovolj lepo kožo ki ne rabi pudra, pa vseeno ga moram nanašat vsak dan samo zaradi podočnjakov :cry:
meni je tega res dost! če bi vedla za kakšen dober poseg z laserjem al kaj takega bi bla zihr pripravljena it tudi tako daleč ker na žalost dednih podočnjakov nobena delux kremica ne bo odpravila.
tako da če katera ve za kakšn tak poseg al kaj podobnega naj mi prooosim napiše :(
hvala!
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 18. Jul. 2012 18:58

^^ Jaz sem enkrat nekje prebrala nekaj o tem, samo nisem sigurna, če je pisalo, da takšne operacije sploh ne obstajajo, ali pa obstajajo ampak tudi po operaciji ni neke spremembe. Pri dednih podočnjakih gre za zelo tanko kožo pod očmi, zato bolj izstopa podkožna rdeča barva. Tega se z operacijo ne da odpravit. Sicer nisem strokovnjak, ampak tako je pisalo v tem članku.
slim shady
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 1. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a slim shady » 04. Jan. 2013 20:29

kremica od 100% Pure s kavnimi zrni naj bi bila super, razmišljam, da bi si jo kupila, ker imam obupne temne kolobarje (dedne), dostikrat pa jih spremlja še zabuhlost, poročam kakšna se mi je zdela, ko nabavim in stestiram :)
korektor pa uporabljam od Bourjoisa in sicer Healthy Mix, v taki majhni tubici se ga dobi, sicer nisem niti prebrala, čemu je namenjen, ko sem ga prvič kupila, ampak ga uporabljam zdaj že dve leti pa sem kar zadovoljna no :D
Blackpearl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 27. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Blackpearl » 28. Jan. 2013 14:14

Če gre sam za izredno tanko kožo okol učk si jst pomagam tak, da vzamem roza korektor jst ga mam kr od catrice (tam ko so štirje skupi tak kot mala paletka) pa namažem pa pol z običnim pudrom čez da roza ne seka ven, učinek je vsaj za moje pojme super. Drgač pa ko mi ga je zmanjkalo, sem si pomagala z belo senčko pol pa puder čez pa sem bila tudi zadovoljna.

Kar se pa tiče vrečk okol oči pa drugega recepta kot da se izogibat pretirani uporabi soli pa velik vode. :)
Carpe diem
Uporabniški avatar
marjetica85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 6. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a marjetica85 » 10. Okt. 2014 11:57

Jaz pa uporabljam masko:
Maska s smetano. Zmešam v mešalniku 3 žlice kisle smetane ali jogurta, 5 - listov mete, malo solato in 1 žličko moke. Nanesem, pustim za 10 minut :D

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov