Koliko ste visoke?

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

teeaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 12. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a teeaaa » 06. Maj. 2015 20:03

170 :)
pegazica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 7. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a pegazica » 08. Avg. 2015 11:06

167 cm, pa mi je ravno prav, moj je okrog 175 cm tko da lih lepo paseva skupaj :)
TinaIvanovic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 7. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a TinaIvanovic » 08. Avg. 2015 11:16

Men pa velke sploh niso všeč.Sploh pa ne presuhe kot manekenke.
VS modeli so mi top ampak mi ni všeč ker so velike

js sm 161 hvala bogu nism po sestri k je čez 180cm.Tega me je blo zmer strah da bom tko velika k ona :/
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 10. Avg. 2015 8:45

183cm, 59-61kg. (Malo mi niha teža.)

To ''pravilo'', da mora bit ženska majhna, me je vedno frustriralo. Po eni strani morajo bit manekenke in modeli visoki in vitki (okej, manekenke zelo presuhe) in to je kao lepotni ideal, po drugi strani se pa punce ''bojijo'' da bi bile visoke in moški so zafrustrirani, če je njihova punca višja od njih (ali celo isto visoka).

Plus; nenormalne težave imam si kupit hlače, ker imam ekstremno ozek pas (63cm) in malo širše boke (95cm), plus noge imam dolge 105cm in mi je 90% hlač oprijetih čez boke, preširokih v pasu in absolutno prekratkih. :/
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 10. Avg. 2015 9:18

Tudi ti si kr presuha :( jaz imam isto težo na skoraj 10 cm manj... pa že meni kdaj kdo pritisne, da sem presuha bla bla
a si želiš takšno težo, delaš za njo ali pač si po naravi bolj suha? :)
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 10. Avg. 2015 9:33

V bistvu sploh nisem videt (pre)suha (ni mi jasno, zakaj ne, ker bi glede na težo morala bit). Tudi deleža maščobe nimam prav visokega (tehtnica pokaže 21%), ampak v bistvu ne delam kaj posebnega. Kadar ni tako peklensko vroče kot te dni, delam po eno uro joge in vsak dan se cca. 1-2 uri sprehajava s fantom (malo hitreje hodiva) ... in veganka sem - ampak to šele zadnjih nekaj mesecev, prej sem bila vegetarijanka ... ko sem res ogromno(!) pojedla sem imela 70kg (pred kakimi šestimi leti), ampak to je bilo za kratek čas, drugače sem vedno med 59 in 64kg. Jem pa vedno petkrat na dan, veliko sadja in zelenjave, ne jem cvrte hrane, samo olivno olje uporabljava s fantom, ne jem dosti zunaj, ne jem hitre hrane ... edino pri sladkarijah ''grešim''. Nisem pa nikoli hujšala v smislu, da bi bila na dieti ... In razen takrat, ko sem imela 56kg (bilo je grozno stresno obdobje in nisem mogla jest, čisto mi je šel apetit) res nikoli nisem bila videt prav suha. Po mojem zato, ker imam res postavo v obliki peščene ure (ramena in boke imam identično široke) in se mi zdi, da na tako postavo nikoli ne bi bila videt prav suhcena, tudi prsi imam sorazmerne ... ne vem.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Avg. 2015 12:24

171
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
TinaIvanovic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 7. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a TinaIvanovic » 10. Avg. 2015 14:09

lol. Dej si že utupite u glavo neki no ...
KG nimajo veze eni so pr 50 prekle drugi pa zaliti po nogah pa trebuhu.
So pa vsi ljudje shujsali oz bili vedno suhi ki so se zdravo prehranjevali tko,da ljudje ki so debeli je to zal za mene lenoba in nezdravo prehranjevanje ter premalo gibanja.Razlika je samo v tem da bodo po naravi suhi hitreje izgubili KG kot tisti ki niso,ker imamo več hormona indopektina te ki smo po naravi suhi in ta hormon pospešuje izgorevanje maščob.

Če pa ne znate na googlu napisat kaj pmeni zdravo prehranjevanje in da je cukr ,bela moka .....strup ...
Če bi vsi zdravo jedli nebi bil noben debel =) če pa človek ne zna nč zase nrdit pa ni moj problem. Treba je pazt kaj ješ,pa če si debel al pa po naravi suh =) Loh ješ 10x/dan če hočš,poanta je kako in kaj ješ,ne kolkrat ješ.
Zadnjič spremenil TinaIvanovic, dne 11. Avg. 2015 10:59, skupaj popravljeno 3 krat.
TinaIvanovic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 7. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a TinaIvanovic » 10. Avg. 2015 14:13

:)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 10. Avg. 2015 14:23

Sicer ne vem, koliko pojma imaš o tem, ampak hrana ni samo sredstvo za potešitev lakote. Je zapolnitev čustvenih potreb, želje po biti zdrav, sledenje družbenim idealom, da sploh ne začnem, kaj vse predstavlja enim hrana. Saj shujšati ni nemogoče, tega ne trdim. Je pa to potrebno razdelati v glavi, najti vzroke in jih odpraviti oz spremeniti v zdrav način prehranjevanja.
Sicer pa to bolj spada v temo o hujšanju.
Sama sem visoka 176 cm. In sem vesela, da lahko nosim pete in sem še vedno manjša od mojega partnerja :) nisem pa obremenjena z višino, četudi sem višja od večine žensk.
The world is as you are.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 10. Avg. 2015 19:04

TinaIvanovic: A si temo zgrešila? :lol:
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 10. Avg. 2015 21:58

Ok Tina sčiliraj.. nismo me krive, če moraš ti pazit na vse kaj ješ :)
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 10. Avg. 2015 22:28

:top:
TinaIvanovic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 7. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a TinaIvanovic » 11. Avg. 2015 10:57

:lach: :lach: :lach: :lach: Ne vem od kje sklepaš da MORAM paziti kaj jem ? :) Za zdravje bi mogu vsak tko jest, izobrazba na nuli glede prehrane vidm :) lp
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 11. Avg. 2015 11:52

^^ Ja itak ... zdaj si pa izbrisala del, kjer si sama napisala, da moraš pazit, kaj ješ in na katerega se je katy (verjetno) navezala. :mrgreen: Sicer pa če smo vitke in zdrave, najbrž vsaj okvirno poznamo načela zdrave prehrane.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov