Kodri

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Blondie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 8. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Blondie » 03. Okt. 2005 11:12

Opereš lase, naneseš nanje peno za skodrane lase (npr. Fructis) in jih posušiš z difuzorjem (nastavek za fen, kot nekakšna bučka) in jih ves čas sušenja gneteš in... voila tukaj so angelski kodrčki :D.
No, vsaj pri meni deluje... :ja:
Moraš pa imeti svoje lase vsaj malo valovite, na čisto ravnih ne deluje...
Keia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 28. 9. 2005
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Keia » 03. Okt. 2005 15:52

Jst pa ful povsod gledam za figroti, pa jih nikjer ni. Mislm taki mal debelejši, tko ene 3-4 cm premera, ne uni k so za prst debeli. Kera ve kje se jih najde, če sploh še kje?
suede
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 24. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a suede » 03. Okt. 2005 16:14

ne ni to. dej se bom jaz pri moji kolegici pozanimala k je frizerka pa ma ona to doma. sam to je taka stvar da maš poj tko valovite k aniston-ova zdej če si kej vidla v kšnih tračih kašno frizuro ima. tko bl lahni kodri
Uporabniški avatar
padme6
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 8. 9. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a padme6 » 03. Okt. 2005 16:46

jah jaz si pa ne zelim da bi mela kodraste lase ker jih imam in danes si jih morem po pranju razcesat da ti niti ne govorim kako hitro se ti nardijo vozli ki jih je tezko razcesat ko so vozli !! upam da bo slo danes
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 03. Okt. 2005 18:29

pa si kdaj poskusila s kakšnim balzamom ali oblogo?jaz imam kodre...pa so zmeraj lepi..sijoči...samo nega je potrebna...res da so dobre stvari drage...ampak se splača...
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
Ursyna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 210
Na forumu od: 28. 10. 2005
Kraj: malo tu malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Ursyna » 30. Okt. 2005 16:20

sm vprašala že na eni podobni temi, mislm da v neki zvezi z likalniki, pa so me poslal sem..

no moj problem je da imam ful ravne lase! recimo da si jih skodram z unimi gumijastimi navijalkami, mam čez 1 uro spet ravne. tudi če dam lak gor mam ravne...

what to do? :(
Uporabniški avatar
[MaLa]
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 60
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a [MaLa] » 30. Okt. 2005 20:58

js mam pa tk valovite lase,če pa se počešem pa postanejo ravni...pred kratkim sem se pa nehala česat(počešem se takrat ko si lase operem),pa imam valove do naslednjega pranja :razz:
Uporabniški avatar
orion lady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 1. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a orion lady » 01. Nov. 2005 13:16

Pomoje je bil mišljen malo širši nastavek, ker kej druzga si jest ne znam predstavljeti. Jest imam pri svojem en tanek nastavek, pol pa še enega debelejšega in un ti naredi take velike kodre. To dobiš pru unih kodralnikih k imajo več nastavkov v kompletu, jest imam Philipsovga.
*me*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 27. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *me* » 01. Nov. 2005 17:06

Jst mam kodre,ampak je stvar cist obupna, k se morm cesat vsak dan pol ure, k sploh ne gre skos. So suhi pa se vs cs zgledam neurejena. Gor dajem 350 balzamov, majonezo, jajca, olje ...
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 01. Nov. 2005 18:03

viklerji pa sprej za utrditev pa bi pomoje moglo bit. :) pomoje pa da ti ravno dolgo ne bodo stali, če imaš po naravi ful ravne..
Sicer imam pa sama naravne kravžlčke, oziroma bolj "valovčke" in nimam s tem nobenega problema. Samo oblikujem z silikonom pa je.
Uporabniški avatar
pikovita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 14. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a pikovita » 01. Nov. 2005 18:12

LyLa napisal/-a:Ja kodralinik sem misla, sej vem kaj to je...

sam enkrat sem nekje brala o nekih širokih verzijah... ker običajni so široki kaj jst vem... kot edigs mogoče :) tisti nej bi bli pa širši... in nisem tega še v nobeni trgovini vidla.


ponavad majo kodralniki različne nastavke tko, da maš pol različno velke kodre...najbrž je to to :wink:
...ples je izziv, iskanje sebe v prostranstvih, hlastanje po lepoti giba, pospeševanje ritma, borba s časom in svoboda v absolutnem...
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 01. Nov. 2005 18:14

kolk pa kodralnik kej lase poškoduje? pomoje isto kot likalnik al kaj :)
Uporabniški avatar
Anni
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 24. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Anni » 03. Nov. 2005 13:25

joooj jst bi pa fuuul eno prosila če mi lahko svetuje kako uredit kodre? oz. da mi opiše kako poteka umivanje,sušenje in oblikovanje NARAVNIH daljših kodrov pri njej?sm namreč naravna kodrolaska in še kr obvladujem kodre sam po 2 dneh so že kr neki na pol..gnezdo :cry: katere preparate uporabljate in kako se nanašajo? pa mogoče še, kakšno barvo las priporočate za kodre, jst mam npr. modre oči pa bolj svetlo polt in mam pramena blond in svetlo rjave sam te frizerke pojma nimajo, sploh ne znajo lepo pobarvat :cry: prosim za kakšen nasvet glede zgoraj opisanega HVALA!:*
Volim da volim..
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 04. Nov. 2005 7:56

jas pa si lase umijem, ovijem v brisačo in počakam kake pol ure pol ko so pa vlažni pa dam najprej gor serum za konice, pol jih razčešem ko so še dovolj vlažni in dam gor sprej za kodre od fructisa, meni vedno nardi lepe kravžlčke :) no pol pa si jih posušim z fenom z tistim veliiikim okroglim nastavkom za kodre in sicer tak da mam glavo nagnjeno v eno stran pol pa v drugo :) vglavnem ne posušim jih do konca, ampak samo do polovice kr se mi pol še sami navijejo ful lepo tak da počakam...ko pa grem spat pa jih spnem v rahel čop da se ne valam po njih :)

pa tak ko ti je rekla že Angel girl, kakšne maske al pa balzami da ne bojo lasje suhi

no pol po 2 dneh pa če kodrčki niso več lepi pa si jih našpricam z vodo najprej da so malo vlažni, pol pa spet malo tega spreja gor in je spet kot novo :D

vsa umetnost :P
as if.
Uporabniški avatar
Anni
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 24. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Anni » 04. Nov. 2005 13:19

Angel girl & Ela najlepša hvala! Skodrani lasje so res fuul suhi, moji pa sploh ;( ampak bom probala obe variante pa se še oglasim, da povem, če je tud pri meni to delovalo,ok?:) res, še enkrat najlepša hvala!papa:*
Volim da volim..

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov