Kodri

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 27. Sep. 2005 10:30

Vem, da za lepše kodre obstaja en izdelek od Loreala (v taki temno vijolični tubi je pakirano, dobi se ga pa v frizerskih salonih). Po umivanju si to zadevo vtreš na lase in lahko si jih normalno fenaš. Ful nardi lepe kodrčke, pa še laski se fuuuul svetijo... :wink:
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 27. Sep. 2005 10:38

sem meni morajo še za ene 5 cm zrast, da bom lahko kodrčke imela ... :cool:
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 27. Sep. 2005 11:01

Ja, men pa ene 20 cm :lol:
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
Berđa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 17. 8. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Berđa » 27. Sep. 2005 11:03

Jst mam tiste k so mehke pa dolge, si jih na mokre lase navijem pa dam gor ogromno laka pa želeja pa grem spat s tem. Res da ne spim dobr ampak za lepoto je treba potrpet, potlej jih pa zjutrej dam dol, še enkrat nalakiram in razčesem s krtačo. Zdržijo pa mi okoli 2 dni!
Pametni dobi več koristi od sovražnika kot neumni od prijatelja. Ne posmehuj se nesreči drugih!
Uporabniški avatar
Berđa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 17. 8. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Berđa » 27. Sep. 2005 11:06

@ napisal/-a:Vem, da za lepše kodre obstaja en izdelek od Loreala (v taki temno vijolični tubi je pakirano, dobi se ga pa v frizerskih salonih). Po umivanju si to zadevo vtreš na lase in lahko si jih normalno fenaš. Ful nardi lepe kodrčke, pa še laski se fuuuul svetijo... :wink:


A tega se ne da dobit v tgovinah, pa kolk taka stvar stane! :D
Pametni dobi več koristi od sovražnika kot neumni od prijatelja. Ne posmehuj se nesreči drugih!
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 27. Sep. 2005 11:38

Jst mam mal koderčkov, sam učasih ko si lase umijem in grem potem spat, je zjutri grozaaaa :D K sem bla manjša(5-7let) sm mela pa full teh kodrov, k koštrun sm zgledala :yau: K smo pa na morju mam pa lase, k da bi mela tsunami na glavi... :)
This too shall pass.
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 27. Sep. 2005 14:31

Berđa napisal/-a:
A tega se ne da dobit v tgovinah, pa kolk taka stvar stane! :D


Ne, na žalost se določene izdelke dobi samo pri frizerjih. Jst sem dala za tisto tubico okol 4 jurčke... :wink:
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 27. Sep. 2005 18:56

od loreala produkti imajo vsi ceno...ampak se splača..garantirano...še posebej loreal professionel...
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 27. Sep. 2005 19:04

krfjolca napisal/-a:Jaz bi pa take kodre imela, kot jih ima Hilarie Burton (One Tree hill):

http://www.beautifulhairstyles.com/hair ... burton.jpg

Samo to je pomojem trajna, al kako?
take mam jas ko si jih operem pa se mi sami posušijo :D samo da mam jas še daljše lase kr mi taka dolžina ko jo ma ona ni všeč :?
as if.
shy_grl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 23. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a shy_grl » 27. Sep. 2005 19:53

jst mam pa toook čudne lase......nevem več kaj nj z nima...a nj si jih pustim k se mi rehlo kravžlajo al nj se trudm pa jih poskušam zravnt.... ej katastrofa .... mam pa ful čudn če pustim da se mi same posušijo sm k en pusdl če si jip pa sušim mam pa nek res nakravžlane nek pa ne in to pol fuuul čudn ispade

a ma kdo kšn nasvet zame......jst sm ostala brez idej
Uporabniški avatar
u_k_i
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 31. 8. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a u_k_i » 28. Sep. 2005 7:26

jaz imam lase dolge malo čez rame pa se mi tut od navijalk preveč skodrajo, so pa popolnoma neubogljivi.
Kodrčke si pa naredim tko da si naredim dve figi, ju ful zavijem dost visoko na vrhu glave, da niso samo na dnu las in dobim meni lih prav vewlike kodrčke, le narediš kako figo več, dobiš pač manjše... :wink:
sanjaj svoje življenje,
a živi svoje sanje
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 28. Sep. 2005 17:49

ponavadi ljudje nikoli nismo zadovolni z svojimi lasmi, tisti z ravnimi bi meli kodre, tisti z kodri pa ravne...
no naj povem da sem jas zelo srečna in zadovoljna z mojimi lepimi kodrčki :love: ampak vseeno mam vsake tolko čisto ravne kr si jih zlikam, tak da menjavam frizure odvisno od razpoloženja :D
as if.
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 28. Sep. 2005 17:57

III, takole frizurco bi pa loh mela tud jest - a ma kera idejo kako se to naredi?

http://www.2hairstyles.com/images/curl3.jpg
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 28. Sep. 2005 18:05

na vetru stojiš 3 ure :D ne hecam se...nimam pojma, to pomoje frizer najbolše nardi al pa če maš naravne take...
as if.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 29. Sep. 2005 10:04

no problem ... s tako frizuro mam večletne izkušnje :D ... zdej mam sicr mal daljše lase pa ne stoji več tok fajn :? ... postopek je pa tak:

na umite lase daš konkretno količino pene za volumen (še posebej če imaš bolj švoh lase), počakaš da se lasje na zraku mal posušijo (morjo bit pa še zmeri dost vlažni) in potem naviješ manjše pramene las (morš navijat čist ob korenu las) na ježke (večje ali manjše... odvisno od tega kako velike kodre želiš), posušiš s fenom cca. 15 min, počakaš par minut da se lasje mal ohladijo in počas odviješ... potem pa nč česat ampak sam mal razmršiš s prsti oz. počešeš kakšnim glavnikom za trajne...

skratka vse skp zna bit ful zamudno in ni glih za vsak dan... razen če maš prakso tko kt jst... ker mi majo edin tko lasje eno kokrtok sprejemljivo obliko :?

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov