Kodri

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 23. Jun. 2008 20:51

račka napisal/-a:jz mam pa naravne skodrane lase tko d nimam s tem problemov.. drgač pa mau pene za lase pa fen un k ma na konc tisto velko tko k majo pr frizerjih ( če keri to kj pove:) ) pa ratajo lepi kodrčki


Tisto je difuzor in izredno uničuje lase. Kodrasti so ponavadi že po naravi bolj suhi in jih fen ter vsi ostali toplotni pripomočki zelo načnejo.

Jaz jih posušim na zraku, na mokre dam tigi curls rock in je noro :D
Uporabniški avatar
Pikica18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 184
Na forumu od: 21. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikica18 » 23. Jun. 2008 21:13

difuzer ne uničuje las.
ma isti učink kot fen.
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 23. Jun. 2008 21:23

Pikica18 napisal/-a:difuzer ne uničuje las.
ma isti učink kot fen.


Ja, in fen uničuje lase. Vem, da si frizerka, ampak tole je splošno znano dejstvo + vem iz izkušenj, da kodrasti lasje ne prenašajo fena.
Uporabniški avatar
Pikica18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 184
Na forumu od: 21. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikica18 » 23. Jun. 2008 21:25

jst mam tud skodrane.
in seveda da je najbol na zraku sušit, ampak če si jih občasno (nevem komu se da vedno z difuzerjem) ni nič narobe in nobenga strahu.

use kar mogoče res ni najbolš še nepomen da je ful naznasko obupno in grozno.
Uporabniški avatar
račka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 26. 7. 2007
Kraj: somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a račka » 24. Jun. 2008 0:26

jz si jih skos s tem sušim pa nimam lih neki uničenih... edin polet na morju al pa če je ful vroče si jih na zraku
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 25. Jun. 2008 18:43

jst mam tudi naravno skodrane ... če si jih posušim na zraku se mi nardijo prav lepi kodrčki, tko da me pol vsi sprašujejo kako sm jih nardila in mi ne vrjamejo da so naravni :o če si jih pa s fenom posušim pol je pa .. groza .. neki med skodranimi in valovitimi, pa use nekam štrli :? tako al tako pa ne maram kodrov, tko da si jih ponavadi ravnam :P - čeprav zdej sm si jih nehala, ker mam že ful uničene zradi ravnalca :? pa naj bojo pač skodrani no .. :D
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 26. Jun. 2008 10:32

Jest tut, odkar mam na srednje dolgi paž lase jih zvečer samo umijem, dam masko od fructisa gor...zjutraj mam pa skodrane, tko bolj surfersko zgleda :) ! In mi je najboljš, ker se jih da ful dobro oblikovat!
Uporabniški avatar
#sun shine#
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 21. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a #sun shine# » 26. Jun. 2008 11:14

jst sm zdele z difuzerjem probala, pa mi je ratal :D čeprov mam ravne lase pa sam do ramen tko da komi čekam da bom mela daljše :) full so mi ušeč
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 26. Jun. 2008 11:19

A mi lahko prosm kera pove kako ta difuzer zgleda in kako se s tem ravna oz suši pol,ker mam verjetn to doma,pa sploh ne vem da je to to :oops: Sm za darilo dobila od Rowente ene nastavke za različne frizure/kodre pa notr ni blo navodil :evil: in si zdj ne upam experimentirat,da nam uničla las
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
LoveLy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 14. 7. 2007
Kraj: purple claud

Neprebrana objavaNapisal/-a LoveLy* » 26. Jun. 2008 15:17

jaz mam tudi svoje skodrane lase...take popolne kodrčke ko si lase posušim,ampak tudi žal zelo mehke lase,tak da nasledno jutro ko se vstanem..je vse pomečkano,če pa dam gor bilo kaki utrjevalec pa je nasledni dan vse poleženo..hehe..
bi pa full rada mela figaro da bi si včasih s tem naredila kaj....ker se da delat božanske frizure....trenutno mam pa lase nekje do vratu al pa malo krajše in bi zagotovo full dobro prišlo..taki rahli kodri...recimo kot ima včasih sarah jesica parker v Sex v mestu(ko ma krajše lase)....mmmm
Uporabniški avatar
smiley_ka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 19. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a smiley_ka » 26. Jun. 2008 19:30

am neki bi sam vprašala. a ve katera kje v celju lahko kupiš izdelke Tigi (predvsem rabim Tigi curls rock) mal sm že povprašala sam nimajo... :?
hvala*
Uporabniški avatar
Pikica18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 184
Na forumu od: 21. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikica18 » 26. Jun. 2008 21:56

hair diffuser

Slika

pnavad to dobiš ob vsakem fenu (skor :D)

-------------------

1. lase si osušiš na 30% na zraku ali s fenom.
2. nato nanesš produkt za intezivnejše kodre (po želji).
3. natakneš nastavek na fen in nastaviš na srednje intezivno pihanje (toploto po občutku, pač da te ne peče)
4. las se čim manj dotikaš z rokami.

http://www.hdryers.com/use-hair-dryer-diffuser.htm
še slikce kako uporablat
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 26. Jun. 2008 22:00

jaz sem danes malo frizerja spraševala pa mi je kazal kako se difuzor uporablja, pa odsvetoval mi je sol, ker baje ful izsušuje lase in lasišče

mi je pa dal curls rock gor pa se mi zdi da je ful trdo prišlo oziroma zlepljeno, tako da si ne bom zaenkrat nabavla...
Houd de wereld tegen
Uporabniški avatar
Pikica18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 184
Na forumu od: 21. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikica18 » 26. Jun. 2008 22:06

vem kaj ti je dala gor... tist je za une k majo rade trde kodre.... je pa Curls Rock / Curl Booster od tigi-ja.
je pa v spreju in ne strdi las ampak sploh neveš da bi kej meu gor, ampak zlo lepo oblikuje kodre

---------------


sol je pa tko, za kdaj pa kdaj. nikakor pa ne za redno uporabo.
Uporabniški avatar
star*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 15. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a star* » 27. Jun. 2008 9:43

pa še diši zlo lepo :D meni da to vedno frizerka gor, drugače pa sem misla da bi si tud sama nabavla, ker je ful fajn :) samo ni glih poceni....

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov